+1 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Çocuk gelişimi bitirdim. Üniversite. İş buldum oğlumda kreş yaşında işe başladığım okulda oda farklı sınıfta eğitime başlayacak bende öğretmen olarak ama tecrübem yok kesme biçme işlerinde pek elim yatkın değil. Çok heyecanlıyım kendimi kötü hissediyorum ya yapmazsam diye asgari ücret altı alıcam sigortam olacak yemek oraya ait ve oğlumda aynı okulda olacak okul yürüme mesafesinde. Kızlar bana bişey diyin lütfen hakkı ile yapabileyim. Çünkü artık bir şeyler yapmak istiyorum. Bu mesleği seçtim ve ilerlemek istiyorum. Bana biraz yardımcı olun lütfen. 

5 Cevaplar

0 oy
(632 puan) tarafından
Canim heycanin normal ama karsiya sogukkanli gorun herkes emin ol mukemmel sekilde yapamiyor her calisan elinden geldigi kadar yapiyor o okuldaki tum ogretmenlerle ayni kosuldasin yani cok guzel olmus senin adina ne guzel ki cocugun da yanibasinda olacak senin yerinde olsam cok mutlu olurdum tadini cikar
(228 puan) tarafından
Çok şükür canım zaten belli etmemeye çalışıyorum. Ama bocalamakta istemiyorum inşallah hakkını veririm canım
-Reklam-
0 oy
(887 puan) tarafından
Bende ilk senemde çok tedirginim fakat okula ve çocuklara bir haftada alışıyorsun kendini kasmanı gerektirecek bir durum yok aslında herkes bilmiş ve eli yatkın olmuyor sen çocuklarla anlaşabildikten sonra hepsi peş peşe geliyor zaten hayırlı olsun Allah utandırmasın canım 
(228 puan) tarafından
İnşallah canım içimi rahatlattı Allah razı olsun
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Alışrsn bu kadar neden geriliysn yaparsn tabiki alışrsn zamnla da uyum sağlarsn ne kadar yersiz korkmşum dersin o zaman 
(228 puan) tarafından
İnşallah canım öyle olur çok sağol
(1,307 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun inşaallah canım ❤️ ❤️
(228 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah
(1,307 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Aa hatırlıyorum Cnm sormustun buraya alışırsın heyecan yapma onlarda senin çocuğun olcak 
(228 puan) tarafından
Tabi kuzum inşallah
0 oy
(13,167 puan) tarafından
Önemli olan elinden gelenin en iyisini yapmak bu işi sevdikten sonra her türlü altından kalkarsın atanalım çok zaman olmadı bende çok tecrübeli değilim ama sonuçta tecrübe de çalışarak kazanılacak bir şey bir anda olmaz zamanla üstesinden gelirsin bence 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
3 cevap 40 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esma Alakel (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.

380,337 soru

11,388,164 cevap

34,892 kullanıcı

...