0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (651 puan) tarafından
Dün birden belime bi ağrı girdi hareket edemiyorum günümede 5 gün var anneme belim ağrıyo dedim hamile misin dedi 1 yaşında bebeğim var ama başka bi belirtim yok mide bulantısıydı gün gecmeydi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,362 puan) tarafından
Öyle bianda giren bir agrı olmaz genel sızı şeklinde oluyor, belki rüzgarda kalmışsınıdr korkma
(651 puan) tarafından
Klima acık uyumuşum
(1,362 puan) tarafından
Aynen ondandır kesin
(651 puan) tarafından
Korktum bi an
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Söylediğim yanlış anlaşılmasın ama bu uygulamada bu soruları anlamıyorum yani adet gecikiyor bel ağrısı kasık ağrısı herşeyi neden hamileliğe bagliyolar onu anlamıyorum bir sürü nedenleri var aynı ağrıların 
tarafından
Hamilelik ve bebek le ilgili olduğu için sorular şimdi buraya belimde ne var diye sorsa biz doktormuyuz diyecekler ve burda herkes birden hamile kaldığı için herkesin psikolojisi bozuldu
(1,408 puan) tarafından
Yok kuzum ben ona laf etmiyorum ama insan kendini bilmez mi o yüzden şaşırıyorum bir sürü soru var böyle neden ilk hamilelik geliyor akla bir sürü sebep var o yüzden dedim şaşırıyorum ben bu duruma ondn dedim Allah'ım isteyene versin bakabilene inşallah herkesin herşey gönlünce olsun
tarafından
Anladım canım aminnn☺️❤️
0 oy
(8,302 puan) tarafından
Ben ağrıdan kivranmistim sırtıma mutfak masasında otururken bı anda ağrı girmişti hamileymisim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
4 saat önce Diğer kategorisinde T&RT&L&M (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 57 göst.
0 oy
3 cevap 77 göst.
20 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BirMelek (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
12 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (427 puan) tarafından soruldu

396,296 soru

11,854,578 cevap

35,948 kullanıcı

...