0 oy
311 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Cok zor ... Lütfen kendinize dikkat edin yetişkin olsa agzınkonussa anlayacagım  derdini.sadexe gögsüme tırmanıyor ve cıgırıuor neresi agrıyor bilmiyorum .. ben desen berbat haldeyim beynim davul bedenim yorgun

13 Cevaplar

0 oy
(846 puan) tarafından
Ne kadarlık bebeğin ? Benimki 5 aylık 

Geçen hafta bizde atlattık eşim pozitifti galiba bebeğime de bulaştı 3 gün düşmedi ateşi uyumadı ağladı sızladı bağırdı. İçim gitti o öyle ağladıkça uyuyamadikca çok şükür onları atlattık şimdi burun akıntısı başladı. İnşallah en kısa zamanda iyileşirsiniz çok zor 
(9,247 puan) tarafından
Tesekkur ederim 11 aylık resmen yalvarıyor bana diz ustu duruyo kafasını yaslıyo
(307 puan) tarafından
Sırtın göğsüne masaj yap bacaklarına sonuçta aynı virüs bnde aşırı göğüs ağrısı yaptı ciğerlerim yani ve bacaklarım da eklem ağrısı çocuğunda oraları agrır belki 3. Gün insan iyileşmeye başlıyor Allah korusun Bi kere atlattık Allah Bi daha bulaştrmasın ağladım ağrıdan
-Reklam-
0 oy
(48,455 puan) tarafından
gecmis olsun canim Allah sifa versin
0 oy
(9,474 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin bebişine
0 oy
tarafından
Biz de gecirdik kuzu çok kötüydü coook .aynı biz de senin dediğin gibiydik.

Çok geçmiş olsun.Rabbim safi izmiyle şifa versin.
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Allah şifa versin çok üzüldüm ya
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim
0 oy
tarafından
O kadar zor ki benimkide öyleydi Allah bir daha yaşatmasın çok çok geçmiş olsn
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Rabbim tez zaman da şifalar versin çok zor ateşlenince daha kötü oluyorlar 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun, kuzum benim ya. Fitil falan verdiniz mi, iyi gelirdi belki 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Ateş kaynaklı eklem ağrıları vardır belki o yüzden o kadar mızmızdır.O yüzden sık sık ateş kontrolü yapmayı ve ilaçları vermeyi ihmal etmeyin, ateşi düşünce halsiz olduğu için uyur dinlenir direnci yerine gelir. Ihlamur yapabiliyorsanız birkaç yudum da olsa iyi gelebilir, bol bol su vermeyi de unutmayın. 2.5 gün ateş devam etti bizde de, geceden beri daha iyiyiz şükür. 
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bacakları agriyor olabilir canım 1 ay önce bizde olduk oğlum geceler çok ağladı bacaklar ağrıyordu 22 aylıktı hep masaj yapmıştım bacaklarına çok  geçmis olsun
(3,681 puan) tarafından
Evet canim eklem ağrısı  sürekli bacaklarını omzuna koyup öyle ayağımda sallıyodum çok ağrısı oluyordu
tarafından
10 aylik bebegim var temasliydik ateslendi öksürüyor huzursuz kesin pozitif korkuyorum nasil atlatacaz diye
(3,681 puan) tarafından
Canım bizde de huysuzluk 37.8 geçmedi ateşi hiç ama bacakları çok ağrıdı uyuyamadi ağrıdan ağladı birde hafif öksürük grip ben ıhlamur verdim sürekli burnunu açtım birde calpol verdim
tarafından
Ihlamuru nasil verdin canim bebeğim 10 aylik
(3,681 puan) tarafından
Verebilirsin canım sıkıntı olmuyor  sabah öğlen akşam ver rahatlasın benimkisi beğenmediği için şırınga ile hep veriyorum iki üç kere çekip

İlgili bir soru bulunamadı

377,804 soru

11,307,863 cevap

34,738 kullanıcı

...