0 oy
1,306 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bundan 5-6 gün önce eşim işten geldi ve yemek yiyordu mutfakta. Benle kızım salondaydik. Eşimin telefonuda koltuğun üstündeydi yanımda. Mesaj geldi bakmadım. Sonra şeytan dürttü bakayım dedim. Ve bigo live diye bir siteden mesaj geldi. Tanışmak istermisin gibi bir mesajda. Tam hatırlamıyorum mesajı. Sonra ekran kilidini açıp o siteye girdim. Üye ol diye yazıyordu. Üyesiz girip baktım ve iğrenç bir siteydi. Açık saçık pis videolar vardı. Özel bölgeler bile görünüyordu açıp izlemedim. Başka bilgilere baktım ama hiç birşey yoktu. Üye olmadığı için. Belkide çıkış yapıp mı eve geldi bilmiyorum. Sonra eşim geldi baktı elimde telefonu var yanıma oturdu. Ben halen siteye bakıyordum saklamadim. Bu ne dedim . Yemin ederim ben yüklemedim dedi. Telefonu yeni aldı 2 ay oldu. Telefonun kendisinde yüklüydü ben ana ekrandan sildim kaldır yaptım . Üye olmadım sürekli bildirim geliyor yemin ederim dedi. Tamam dedim. Eşimde benim günahımı aldın dimi doğru söyle dedi. Yok günahını alsaydim farklı dusunseydim şuan böyle sakin konusmazdim dedim. Ve konuyu kapattık. Bu kadar sakin olmamin sebebi ise insan ne yaparsa kendine yapar. 2 yıldır ilişki yaşamıyoruz. Evlendigimden beri hep sorunlarimiz vardı 3 kere boşanmadan döndük. En son baristigimizda benden kadınlık bekleme sadece kızıma babalık yap diye geliyorum. Benim gibi kızımda babasız büyümesin. Senden sevgi ilgi hiç birşey beklemiyorum. Şimdiye kadar vermediğin sevgiye saygiya ihtiyacım yok artık dedim. O şekilde eve döndüm. Kocamda hiç gelip öpmek sarilmaz. Buna üzülmüyorum bizzat seviniyorum bile. Tiksiniyorm herşeyinden. Boşan demesi kolay oluyor ama emeklerim boşa gitsin istemedim. Boşanmaktan korktuğum için değil. Halen sabrım var ne zaman sabrım tamamen biterse o zaman bu evliliği bitircem dedim kendimce. Çünkü içimde keskeler olsun istemiyorum. Kapıyı çarpıp gitmesi kolay ama annemin evine gidince eşim bir laf söyledi ben bin susmasını bilmedim onun hatası varsa benimde vardı deyip diğer seferler geri döndüm. Umarım anlatabilmisimdir ne demek istediğimi. Eğer birgün biterse bu evlilik ben bana düşen herşeyi yaptım gönlüm rahat demek istiyorum. 

Konudan saptim sanırım. Kiskanc biri değilim ama sa.lak duruma düşmek istemem. Yeni telefonlarda kendiliğinden yüklü mu oluyor yoksa eşim kendimi yükledi acaba ? Yalan mı söylüyor doğru mu?

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben asla inanmam sohbet siteleri hiç bir zaman yüklemeden telefonda olmaz 
-Reklam-
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Siteyi bilmem ama hic bir erkek 2 yıl bos durmaz aldatilmak degil bu sen adama o firsati sunmusun zaten bana yanasma uzak dur diyerek git baska kadinlara demisin yanlış anlama bu böyle  telefondan yaparmi bilmem ama disardada bi hayati elbet vardir bunu bill
tarafından
5 yıllık evliyim ve sürekli cinsel hayatımız zaten yoktu. Ben yanaşma uzak dur dedim diye değil yani bu şekilde olmamız.
(1,918 puan) tarafından
Sorunlarini bilmiyorum canim ama bence bos durmaz yani peki aldatıldığıni yakalasan bosanirmisin
0 oy
tarafından
Telefon ikinci el bir telefonsa doğrudur ama sıfır aldıysa yalan söylüyordur. Ayrıca sadece kızın için eve donduysen ne yaptığına takılma bence sonuçta aranızda 2 yıldır bir cinsel münasebet yokmuş 2 yıl çok çok uzun bir süre birşey yapmadan durduğunu düşünmüyorum ama yine günahı boynuna. Sen kızına odaklan moralini bozma
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm durumunuza belli ki sana değer vermeyi becerememiş. Seninde hataların olmuş ama bi evliliğin yıllarca bu kadar yüzeysel kalması çok üzücü. Ne kadar ***** yerine koyulmak istemem desende siteye girme ihtimalini kafaya takmışsın, eşinde sana çok güzel açıklama yapmış baştan savmamış. Bu demekki aslında birbirinizdrn ikinizde kopmak istemiyorsunuz o zaman neyin inadıyla birbirinize yanaşmıyorsunuz anlamadım 
(6,047 puan) tarafından
Ececec kanki güzel söyledin. Arada gerçekten çocuk harici bir bağ olmasaydı ne o acaba yükledi mi diye düşünürdu nede esi sorusunu yanitlardi, gecistirirdi
tarafından
Barışsınlar hatta tam bu gece tekrar şans versinler ay çok romantik 2 yılın sonunda giyinip süslenip yanına gidiyosun seni çok özledim diyosun duygular şelale ncndmd
(6,047 puan) tarafından
Çok dizi izliyorsun kiz
tarafından
Ece kız güldürdün benii :))
0 oy
tarafından

image

canim bak telefonumu 1 hafta önce almıştım o uygulama var yine bence eşine guven
tarafından
Teşekkür ederim canimm bnm ❤️
tarafından
Rica ederim canım sıkma canını
tarafından
Allah razı olsun canım benimm ❤️❤️❤️
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Telefonu sıfır mı aldı yoksa 2. El mi? Sıfır telefonda yüklü olmaz hatta çoğu 2. El telefonlarda bile olmaz. Bizde bir hafta önce 2. El telefon aldık ana menüleri neyse onlar vardı başka birşey yüklü değildi.
(2,211 puan) tarafından
Bende geçen sene eylülde aldım. Marka olarak farkediyor mu bilmiyorum ama bende kendi ana menüleri vardı. Yine de kendini üzme lütfen.. yüklemişse de her koyun kendi bacağından asılır, asla ***** yerine koyur diye düşünme..
tarafından
Marka olarak fark edip etmediğini bnde bilmiyorum canım. Birsuru telefon çıktı hangisi iyi onu bile anlamam. Teşekkür ederim canimm yorumun ve tesellin için ❤️❤️❤️
(2,211 puan) tarafından
Yapılan yorumları da takma lütfen. Kadınız sadece erkeklerin cinsel objesi değiliz. Sevgi yok saygı yok ama birliktelik olsun. Ne değişik kafalar ya :)
tarafından
Hayy sana kurban olayım şükürler olsun kii biri beni anlamış yargilamadan. Erkek haklı tabiki aldatır demeden ❤️❤️❤️ evli olup sürekli cinsellik yaşayan da aldatıyor zaten
(2,211 puan) tarafından
Son cümlen ne kadar değerli “ evli olup sürekli cinsellik yaşayan da aldatıyor “ hatta onlar daha çok aldatıyor. Bazen böyle postlar görüyorum, yok cilveli ol yok giyin yok süslen kocan yanaşırsa çevirme :) tamm giyin süslen de koca da bir karış sakal ağzı kokuyor :) senin verdiğin özeni o gösteriyor mu? Önce sen kendine saygı duy kendini sev. Eğer karşındaki adamsa zaten evlendiği gün diğer bütün kadınların cenaze namazını kılıp öyle gelmiştir..
0 oy
tarafından
Xiaomi markaysa çıkıyor canım bende ilk aldıgımda hep cıkıyordu tabi ben hemen sildim uygulamayı telefonu kurarken 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Canim benimde annem babam vefat etti seni anliyorum bnce ya boşanacaksin ya da eşinle birlikte olacaksin cnm dinimizde ortasi yok.Kadının ne olursa olsun erkeğin istegini karşılamaması çok günah çünkü srn onu günaha itiyorsun erkekler de pis bir nefis var ve bizim de onlarin nefislerini karsilamamiz erkekleri idare etmemiz gerekiyor herkes zorluk sıkıntı yasiyor sen belli ki fazla duygusalsin bir hastaneye terapiste gidersin eşinle vajinismusa çözüm bulursunuz eşinle güzelce konuşursun her şeyin devasi var derdi veren Allah devayi da verir.
(3,895 puan) tarafından
Bnce affettiysen ya tamamen affet arayamesafe soğukluk koyma yada boşan ortasi olmaz eşinin hakkına girme birbirinizin hakkına girmeyin.
0 oy
tarafından
Benim eşimde yeni telefon aldı canım onda da go go diye bir çet uygulaması yüklüydü. Daha dün felan gördüm telefonu alalı 1 ayı aşıyor sordum onunda haberi yoktu sildim geri yani olabiliyor telefonun kendi uygulamasi eşin doğru söylüyor büyük ihtimal
0 oy
(532 puan) tarafından
Sen zaten iki senedir birlikte olmuyorsun. Sadece çocuğun için o evdesin . Sanane ki adamın naptigindan . Hem itip hem peşine düşmek olmaz . Bence sizi ilgilendiren bişey olmamalı ve 2 senedir mutlaka olmsutur birileri de
0 oy
tarafından
Madem iki yildir karı koca iliskiniz yok niçin telefonuna gelen bildirimlere bakiyorsun ? Sonucta seni alakadar etmemesi gerekiyor. Aranizda bi iliski kalmamis sonuçta.  Benim senin yazdiklarindan anladigim kafanin karışık olduğu. Hislerin hala var ama kararli durmaya calisiyorsun . Bosanma karari aldiginizda ayni şeyleri hissetmicegini düşünüyorum. 
0 oy
(423 puan) tarafından
Ah canım nasil icerlemisin ailenden görmediğini eşinden bekliyorsun ama keşke anlasalar bu erkekler çok düz kafalılar her erkek sadece babalık yapamaz kadın güçlüdür herşeyi yapar yarın bişey olsa ilk tekmeyi vuran kocan olur zaten kadınlığı yoktu der çıkar erkekler öyle bizim başımıza gelse aynı şey ses çıkarmadan oturur herşeyi kabulleniriz kadınların genelinde var yapıcı oluyorlar seni yargilamak için söylemedim bunlari seni asla yargilamam ne zor günler geçirdiğini az da olsa biliyorum sağlıklı bir evliliğiniz yok ve bu sadece senin cabanla yürümez  çok zor ilerde daha büyük sorunlarınız olur  eşin iyi bir baba olabilir bu evliligini sürdürüp senin psikojini bozuyorsa sen istemsiz yetersiz kalırsın çocuğuna mutlu ol ki mutluluk verebilirsin hiç bişey kolay değil biliyorum ama mutlu olmadığın bı yerde mutluluk verebilmen çok zor 
0 oy
(232 puan) tarafından
Evet var bizzat kendim yaşadım. Ekrana o.ruspu fotoları düşüyordu. Bir değil iki değil bi kurcaladım evet telefonda yüklüymüş o program 
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Evet telefonlar da bir çok uygulama yüklü oluyor genelde ve bazı markaların anlaştığı uygulamalar da vardır o yüzden sıfır alsan bile yüklü olabiliyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 150 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 175766 (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,056 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sevimli (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 629 göst.
17 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 385 göst.
14 Kasım 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

376,766 soru

11,275,540 cevap

34,665 kullanıcı

...