0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (876 puan) tarafından
En güvendiğiniz tarafından darbe aldınız mı hiç ben aldım ve 2 gündür onun üzüntüsü kırgınlığı siniri var üstümde içimde bir yer sızlıyor hep neden diyorum kendi kendime içimde halletmeye çalışıyorum ama ne kadar halledebilirim bilmiyorum siz büyük bir darbe alıpta nasıl atlattınız bunu

15 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Atlatılmıyor alışılıyor basitleşiyor
(876 puan) tarafından
Benim daha yeni ama içimde bir burukluk bir sızı var
tarafından
Çok üzülme. Herkes zaten kendini düşünüyor. Seni düşünseydi yapmazdı. Bırak sen kendini düşün.
Ayrıca bir keresinde böyle birşey okumuşdum. "Üzüntüden kalbim sızlıyor. Kıyamet günü kalbim bana bunun hesabını sormazmı? Niye beni bu kadar yıpratdın demezmi" diye. Asla unutmam bu cümleyi. Asla
(876 puan) tarafından
İşte aklımda o soru bunları yaparken söylerken beni hiç mi düşünmedi hiç mi üzülmedi
(876 puan) tarafından
Ben Cem adrianın kül şarkısını açtım orda tam beni anlatıyor içinde bir orman yanıyor diyerek
-Reklam-
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Eşimden Aldım ve asla atlatamadım ..bu gün bile aklımdaydı hep aklımda çoğu şeyi unuturum ama bunu unutamıyorum 
(876 puan) tarafından
Bende hemen unuturum her şeyi ama 2 gündür kendime gelemiyorum resmen düşünmekten uyuyamıyorum
0 oy
(7,819 puan) tarafından
Sebebi neki özel değilse?
(876 puan) tarafından
Yani özel ama şöyle söyleyeyim eşim tarafından ***** yerine koyulmak ve herkesi arkamdan güldürmesi ve benim bunları öğrendiğimden haberi yok nasıl ***** yerine koyduğu konu özel biraz yani yazmaya bile parmaklarım gitmiyor öyle zoruma gidiyor
0 oy
(137 puan) tarafından
Aldim isyan etme noktasına geldim kadere bile isyan edecek noktaya sonra antidepresan kullandım ama hicbirsey iyi gelmedi sadece  Allaha sığınınca huzuru buldum eğer o da olmasaydı şu an ki ben olmazdım çünkü benim ki bildiğin yıkımdi hic beklemiyordum ama hiç 
(876 puan) tarafından
Bende o kadar güveniyordum ki ama için sızlıyor kalbim can çekişiyor resmen
(137 puan) tarafından
Hic unutmuyorum erciyes çöktü tepeme demiştim hala kayseriye gidemem mesela oyle bir yıkım yaptı bende ki 5 sene geçmiş ama sor daha dün gibi yarası. Rabbim kimseyi güveninden etmesin o kadar zor ki.. Allah yardımcın olsun yaraların iyileşsin Rabbim gönlüne inşirah ferahlığı versin. Karsina  hayırlı insanlar çıkarsın
(876 puan) tarafından
Amiiin canım benimm
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Beraber büyüdüğüm arkadaşım benim sevgilimle sevgiliymis yani ikisi beraber beni aldatmış ve annem göğüs kanseri ameliyatına girecekti doktor cikamayabilir dedi ameliyattan bir arkadaşım resimlerini attı 
(1,277 puan) tarafından
Keşke benimde eşim beni sevgiliyken aldatsaydi da o zaman bitseydi şimdi bu acıyı yasiyacagima iki çocukla
(7,376 puan) tarafından
Kıyamam sana ya Allah yardımcın olsun canım benim
(1,277 puan) tarafından
Amin canım rabbim Bir daha göstermesin o acıyı ne bana nede hiç kimseye
(137 puan) tarafından
Bu post bildiğin yaralarım ve ben olmuş bende sinir bıraktı. Hala sinirlenince kolum tutmuyor bir kaç gün..vücudum komple kitleniyor ne için koca bir hiç simdi uzaktan bakan bir erkek için mi der yok ya cani cehenneme umurumda bile değil benim güvenim yıkılmış herkese şüpheyle bakar olmuşum yoksa banane kızdan banane oglandan. Rabbim anne safi ismi hürmetine yardım etsin
(7,376 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(888 puan) tarafından
Değer verdiğin kişiler seni arkadan vurunca maalesef öyle oluyor unutmak istesende üzerinden zamanda geçse icinde bir yerde kalıyor insanın 
(876 puan) tarafından
Benim yeni ama basıl geçer bilmiyorum
(888 puan) tarafından
Zamanla alışıyorsun
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bazı darbeler asla geçmiyor 
(876 puan) tarafından
Malesef bende ki de geçmeyecek gibi
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Almam mi resmen kamyon carpmisa döndüm kırıldım üzüldüm ama ne gecti elime hicbirsey en yakınım tarafindan.oldu bide bu
(876 puan) tarafından
Bende kamyon çarpmıştan beter oldum
0 oy
(12,459 puan) tarafından
Avrupa yakasından anadoluya köprü olur
(876 puan) tarafından
Nasıl unuttun peki
(12,459 puan) tarafından
Aşkım ben İkizler burcuyum heralde ondan takmıyorum pek hayat akıp gidiyor kimse değmez düşünüp kendıne zarar vermeye
(876 puan) tarafından
Ya ben normal de unutur giderim ama bu herhalde bu zamana kadar aldığım en büyük darbeydi bilmiyorum ben çok duygusalım
(12,459 puan) tarafından
Ne kadar duygusal yaklaşırsan o kadar çok kırıyorlar hayatım sonuçta dünyaya bi kere geliyoruz ölenle olana çare yok
0 oy
tarafından
Evet arkadaşımdan aldım . Çok yakın arkadaşız sanıyordum meğer bana içten içe kinleniyirmus. Hareketleri fln değişmişti. Bıraktım arkadasligi
(876 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın bu insanlar neden nankör onu anlamıyorum
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Allah a havale ettim o sorsun hesabını 
(876 puan) tarafından
Bende ama kendi içinde halledemiyorım bunu
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Eşimin... 

İhaneti oldu... 
(876 puan) tarafından
Çok ağır olmuştur atlattın mı peki
(1,277 puan) tarafından
Atlatmak değilde sineye çektim demek daha doğru çocuklarım için
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Aldığım darbe demeyim de yediğim kazıklarla bir bahçeyi çevrelerdim herhalde ama unutulmuyor zmnla sadece alışılıyor
(876 puan) tarafından
Ben darbe aldım hiç beklemediğim birinden ve hiç beklemediğim konudan
0 oy
tarafından

Hemde öyle bir darbeki yerle yeksan oldum 6 gün boyunca su dışında hiç bişey yemedim öyleki artık gözüm karariyordu üstünden 5 yıl geçti hiç unutmadım bi 50 yılda geçse unutmicam ama kabuk bağladım 

Sende unutmicaksın sadece kabuk baglicak

(876 puan) tarafından
İçimde nasıl halledecem peki ya yazmaya bile ellerim gitmiyor konuşmaya dilim varmıyor öyle içimi sızlatıyor
tarafından
Çok çok çok cebeleşecen içinden sevinçlerin guluslerin Yaşantın hiçbir zaman eskisi gibi olmicak ama geçecek emin ol
0 oy
tarafından
Darbe mi benim en güvendiğim insan beni sırtımdan hançerledi
(876 puan) tarafından
Benimde en güvendiğim insandı eskiden öyleydi
tarafından
Ben çok kötü şekilde aldatıldım eyer senin özel değilse ne oldu
(876 puan) tarafından
Yani özel ama şöyle söyleyeyim eşim tarafından ***** yerine koyulmak ve herkesi arkamdan güldürmesi ve benim bunları öğrendiğimden haberi yok nasıl ***** yerine koyduğu konu özel biraz yani yazmaya bile parmaklarım gitmiyor öyle zoruma gidiyor
tarafından
Kıyamam ya insalah en zararsız şekilde aşarsin sorunu nu  işte insan artık bu devirde babasına bile guvenemiyor ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,448 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 728 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (985 puan) tarafından soruldu

377,330 soru

11,292,091 cevap

34,710 kullanıcı

...