0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından

Mama sandalyem vardı arkadaşlar 10sene önce büyük oğluma kullandım aonra ortanca oğlum da kullandım.hicbir şeyi yoktu kaldırdim posetleyip.

Komsum istedi iki sene önce bebeği için verdim.zor bela geri aldık 6aylik bebegim için lazım oldu.

Ama heryeri lekeli çizilmiş halde cif denedim çamaşır suyu denedim asperox denedim ckmyor var mı öneriniz

image

image

9 Cevaplar

+1 oy
(1,132 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayyy bunu nasıl bu hale getirmişler ya ...acaba boyası yokmu bunların alıp boyasan canım 
(118 puan) tarafından
Gerçekten ben de şok oldum ve çok üzüldüm defalarca istememe rağmen vermeme sebebi buymuş herhalde.
Bide diyo kusura bakma yikayamadim
(118 puan) tarafından
Hayır bide başkasından almışsın emanet bari dikkat et demi.
(1,132 puan) tarafından
Sanki yikasa geçecek gibi diyor bide....o yuzdn kimseye sana lzm olmayna kdr bisy vermemek gerekiyor
(118 puan) tarafından
Haklısın canım insanlık ettik verdik ama pişman oldum ya boyanır mı acaba bebeğime zararı olur mu ki boyanın yada yenisini Alicam bu şekilde kullanmak istemiyorum hiç
-Reklam-
+1 oy
tarafından
ust tabakasi ayri satiliyordu die hatirliyorum ikeada satilmiyorsa 2. ellerde satan bulursun bu iflah olmaz
(118 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bakacağım birazdan �nşallah vardır uygun fiyata
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Çizilmiş biraz zor çıkar çamaşır suyunda beklet istersen biraz 
(118 puan) tarafından
Bir saat kadar bekletilmiş hali cnm
(2,387 puan) tarafından
O zaman başka hiç bişey çıkarmaz onu ne biçim kullanılmış ya emanet sonuçta
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oha ya demedinmi noldu buna böyle diye 

Rezillik
(118 puan) tarafından
Diyemedim İnanki ben utandım demeye o verirken utanmadı ya
0 oy
(10,822 puan) tarafından
Ya nasıl çıkar bilemem de balım bunu böyle kullanmış mı cidden çok kötü etmiş fabric dye bi temizleyici var Bi dene istersen netten sipariş edip ya da yeni al bebene kullanma bunu bence 
(118 puan) tarafından
Kullanmış vallahi bembeyazdı ya bir çizigi bile yoktu.
En iyisi yenisini almak cnm ya boyayla flan ugrasmaktansa
(10,822 puan) tarafından
Aynen balım makul fiyatlı da olsa bi şey almak daha iyi. Kimseye vermemek gerek demek ki
(118 puan) tarafından
Bunu ben 2 oğlumda da kullandım bir çizik dahi yoktu ablamın oğluna kullandık yine bir şey olmadı zaten ben aylarca istedim Bir türlü getirmeyi kabul etmedi hep bir bahane uydurdu en sonunda dedim çocuk artık büyüdü kullanacağım aldık keşke almasaydık
(10,822 puan) tarafından
Kız bunu insan nasıl bu hale getirir bi de utanmaz verir yenisini alırım ben olsam mahcup olmayayım aldığım kişiye diye
(118 puan) tarafından
Bende canımm bende .
Bide durumları iyi iki tane evleri arabaları dükkanları flanda var. Ama ne dicen işte
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Çok kötü olmus canım beyaz akrilik boyayla boyayıp vernikleyebilirsin başka türlü lekelerin çıkaracağını zannetmiyorum 
(118 puan) tarafından
Tşk ederim cnm evet nabtysam ckmadi o çiziklerden içine işlemiş leke artık.
Hayr ben kaç sene kullandım birseucik olmadı nasıl bukadar hor kullanılır ki emanet şey
tarafından
Akrilik+vernik
Hem verdiği paraya değmez (gereksiz pahalıya gelir yani)
Hem de bebeğin direkt temas edeceği ve sık kullanılacak bir zemin olduğu için uygun değil.
(5,108 puan) tarafından
Rica ederim canım bir dene istersen benim aklıma başka bir çözüm gelmedi
(5,108 puan) tarafından
@nevasar Bahsettiğim boyaları ben kendim de kullanıyorum pahalı bir şey değil :) bebeğe direkt temas etmesinde ne gibi bir sakınca var anlayamadım
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Trendyoldan falan baksana belki o ön parçası satılıyordur
(118 puan) tarafından
Bir bakayım canım dolapta falan belki vardır çok sağ ol
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Yani 3 dj fekan baktım resime bunu bu hale nasıl getirmiş olabilir diye düşünüyorum bunlar çizik olduğu için cikcagini zannetmiyorum bnce en iyi fikir boyamak 
(118 puan) tarafından
İnan ki benim de baktıkça sinirlerim bozuluyor ya vallahi büyük bir ihtimalle meyve yemiş öylece bırakmış çizmiş çocuk vurdu mu ne yaptı artık saatlerce mi kaldı orada bilmiyorum da
(1,394 puan) tarafından
Bnce çocuk büyük ve elinde oyuncaklarla çizdi ne yedirdiysede suyu aktı temizlemesi bn olsam daha vermem çöpe atarım genede vermem çok terbiyesiz bn sana yeni alırdım böyle bir şey olsa
(118 puan) tarafından
Bebekti verdigmizde cnim büyüdü kocaman oldu iki yaşında.
Zaten evin bütün duvarları flaj hep boya tamamen.
Ben olsam bende utanır veremem yenisini alırım senin gibi canim
(1,394 puan) tarafından
Yok o ikinciyi felan yapınca gene ister ona dedim bir daha verme bnde bu postdan sonra vermiycem bebeğin birseyini
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Sanki paslanmis gibi ya yemek lekesi falan degil bu durdugu derde olmus sanki ama ozel bi caba lazim lu sandalyeyi bu hale getirmek icin 
(118 puan) tarafından
Pas değil canım ya sanki meyve yemiş hiç silmeden aylarca beklemiş gibi
(1,035 puan) tarafından
Tellesen cikmiyo mu
(118 puan) tarafından
Ne denediysem olmadı canım bebekti verdigmizde koca iki yaşına geldi çocuk iki srjd kullandı yani

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 85 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
12 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Emineeeee (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.