0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Güzel bir gün nasıl mahvedilir çok güzel başarıyor, zaten ruhen berbat durumdayım 2 gündür bahçeye sabah 7 de gidip akşam 7 ye kadr kaysı patiği yapıyorm mahvolmuşum eve geliyorx anansın yannda eee sen yine yarn kötülük edersin anama diyor anası anan olsa oğl. Evli barklı der el ni eteğini çeker 7 24 dibimde olmaz onları sevmiyorm nefret ettirdiler kendilerinden, 20 güne memlekete gidecem bişiler götim dedim kaysı vs faln anası diyor tamm götür  kapat konuyu sanki izin istiyorm kendi malımı götürecem zatn eş olacak adamda sen yarn kötülük edersin anama diyor naptıysam yav arkadaş delirtiyor snra kenara çekiliyor ben şaka yaptm neyin şakasını eşşek şakasımı iş yaparsn yaranamzsn ha şey demek istiyor( 2 gündür anamla geçindin iş yaptn sürekli aynı performans isyorm hizmetçi tut anan dibimde istemiyorm) ima iediyor 

4 Cevaplar

0 oy
(1,405 puan) tarafından

aman malatya malatya.

boşver sen işini yap. anan bana şimdi iyi davransın ki ilerde kötülük yapmayam de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu hayatları bizler tercih ediyoruz ve şikayet etmeye hakkımız yok. Neden onun yanındasın neden a dan z ye düzenini kurmadin. Bende farklı değilim ama hak ediyoruz valla
(2,804 puan) tarafından
Evim ayrı
0 oy
(137 puan) tarafından
Bu kayısı olayından da malatya erkeğindende cidden gına geldi nasıl bor kafayla buyutuyorlar hic anlamıyorum anlamayacağım da. Cok şükür memlekete geldim 2 gün kaynanamda kaldım gerisi anneme geldim ve çok şükür kayısı bahçe bir şey yok  olsa da gelmwzdim kim ne yiyorsa yesin kayisidan zatn bikmisim.
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Hem sen çalş hemde lafı sen ye o zamn anasına kötülük etmeyini bulsaymş sinir oluyorum böylelerine

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 189 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Humanin annesi (128 puan) tarafından soruldu
+5 oy
15 cevap 323 göst.
10 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde merveli (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 496 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bir sorum var (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 331 göst.
12 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...