0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (166 puan) tarafından
Kizlar dun oglumun (18 aylik) ayaklarinda bir iki kizariklik gordum ne oldugunu anlayamadim. Bugun de baya bir iki olan kizariklik 8-10a cikmis ve kasiniyo. Netten baktim egzema olabilir diyo. Yarin doktora goturcem ama bir sorayim dedim sizde oldu mu bir de tedavisi yokmus surekli krem falan ozel deterjan mi kullanilacak? Siz hangi kremi kullaniyorsunuz bilenler?

3 Cevaplar

0 oy
(461 puan) tarafından
Yüzünde çıkmıştı mustela kullanmıştık canım vücudunda çıkmadı hiç 
(166 puan) tarafından
Benimkinin ayaklarinda cikmis. Bocek isirmistir sinek isirmistir diyolar ama benzemiyo. Bir de bir isirir iki isirir bu kadar da olmaz bence. Yarin bi acile goturelim bakalim ne diyecek. Egzema gecmiyomus insallah egzema degildir ya
(461 puan) tarafından
Foto olsaydı bakardık kuzum
(166 puan) tarafından
Gece oldugu icin cekememistim sabah doktora goturduk el ayak hastaligi dedi bakalm
(461 puan) tarafından
Benim arkadaşın iki cocugundada kendinde de var inşallah tez zamanda gecer
(166 puan) tarafından
Insallah canim cok saol
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Mustela stelatopia iyi gelir deterjanina filan dikkat etmen gerek evet kimyasaldan uzak tut çocuğu bı de alerjidende olabilir kortizonlu krem verirlerse kullanma yazık cocuga
(166 puan) tarafından
Acile goturduk doktor el ayak hastaligi dedi zyrtek surup verdi alerji olabilir diye  bakalim
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Dermovate çok güzel. Benim kızımın kolunda çıktı egzama hergun surdum geçti gitti şimdi hangi koldu hatırlamıyorum bile
(166 puan) tarafından
Gecmis olsun, bize el ayak hastaligi dendi bakalim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 133 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensannesi44 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
0 oy
3 cevap 71 göst.
15 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...