0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
:):):):):) coroonadan mı ne darlandım görümcem aradı yoruldım dedim hastalık cocuk beni bir haftada mahvetti 5 kilo vermişim.

2. Yi de yap cıksın aradan dedi aslında aklımdaki oydu ama cocugum coknyaramaz vazgectim bide eşimin ırak a gitmesi var 

Yok olmaz dedim sen 2. Yi yapma alırız 2 eş yapar bakar dedi. ... Eşime baktım ablasının agzının payını verdi özür diledi kapattı kadın sonra ben hıncımı alamadım aradım şaka ettim diyo:) yapısal olarak boş konusmayınseverler ailecek alıştım hallerine.

Sizin oralı değilim sizden de değilim huyunuzu almayada niyetim yok esprilerinizi kendinize saklayın eger sacmalayacakaan beni daha arama dedim 

Allah beni sacma yetişmiş insanlarla sınıyor neymiş nazı geçiyormuş:):)

4 Cevaplar

0 oy
(3,122 puan) tarafından
Şaka yapmış ama biraz abartmışsın özür dilemiş bende de var aynısın dan ben de onu dövnek istiyorum ama rüyam da dövüyorum içim rahat ☺☺☺
(9,247 puan) tarafından
Huylarını bilmesem alıncam ama su telden yumruk iyi olurdu:)
(3,122 puan) tarafından
Benim eşimin ailesi de öyle onlar istediğini dediğinde birşey yok ama biz desek kıyamet kopar
(9,247 puan) tarafından
Bebegı oy orsp.diye seven bir aileden bahsediyoruz :) bizimkiler öyle işte he diyip geciyorum
(3,122 puan) tarafından
Yuh yani kafayı yemişler eşin birşey demiyor mu
(9,247 puan) tarafından
Bizim orlarda oyle der kimi defiltircen der
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şaka yapmış aklınca eşinde demesi gerekeni demiş senin aramana gerek yoktu bence 
(9,247 puan) tarafından
Yok kız aramadan gene yapcak azıcık yuzsuzdur
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Yaptığı şaka hiç hoş değil eşin ağzının payını vermiş iyi yapmış aramama evet geri yoktu ama bende olsam bir şey demesem icinde kalırdı bnm içimde kalıp dert olcagina yüzüne söylerim o senin içinden hiç cikmiycakti çünkü bir şey demeseydin bn anlayışla karşıladım o yüzden 
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Allahasen nereli bunlar çok merak ettim. O nasıl laf öyle. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 240 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 451 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 655 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 379 göst.