0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar bebeğim 4 aylık kucağa alınınca hamur gibi gevşek gibi dr götürdüm biraz gevşeklik var dedi tahlil felan aldı henüz çıkmadı.. ama 3,5 aylıkken yüz üstü dönmeye başladı ama boynunu ayaklarını tutmuyor bebeği böyle olupta sonradan ilerleme oldumı 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kiz tık yok diyince cinsellik kesin dedim:D

Merak etme kuzum bi kaç aya tam olarak kendini tutar daha çok küçük❤❤

tarafından
Ama bazı bebekleri görüyorum maşşalh diyorum nasılda gelişimleri güzel Benm kızım da güzel gelişiyor boy iyi kg biraz geride ama işte aşırı gevşek hatta doktor dedi çoçuk nöroloji görsün  zaten oğlum hasta bide bu çıktı başıma
tarafından
Korkma kuzum bisey yoktur,h9c bi bebekle de kıyaslama çocuğunu her çocuğun gelişimi farklıdır
tarafından
Çok şükür sonuçları temiz çıktı ama dr çoçuk nöroloji görsün dedi:/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki 15 martta doğdu vıcik Habur gibi daha yeni yeni başladık bizde başını tam tutmaya vs korkma bişeyi yoktur 
tarafından
Ya öyle mi Bnde 30 Mart doğurdum
0 oy
tarafından
Canjm inşallah normaldir sen bol bol ona kol vebacak hareketleri yaptir kemikleri gelişsin ama yavaş yavaş tabi zaten daha çok minnak
tarafından
Of bilmiyorum normal mi değil mi çevremde kim görse anormal diyolar bnmde içimi bi merak sardı
0 oy
(453 puan) tarafından
Böyle şeyleri kafanıza takmayın gerek yok endişeye doktorda eminim önlem için tahlil almıştır benim ilk bebegim çok gekiskendi herseyi erken yapti erken oturdu erken dik durdu erken emekledi falan ikinci daha zayıf ilerledi dik durması bile geç oldu yani her çocuk şu ayda şunu yapmak zorunda die birsey yok senin yavrun da zayıf demekki ilerde yapar sağlam durur allahin izniyle sıkma canını sen
tarafından
2 kg doğdum şuan 4 aylk kgsi 5,350
(453 puan) tarafından
Zayıf derken gelisim açısından dedim fiziksel degil
0 oy
(747 puan) tarafından
Gevseklik deroen t anlayamad8m biraz daha aciklarmisin. Hali mi yok anlaminfa nasil
tarafından
Ya boynunu tutamıyor .. böyle ayakta tutunca dinç durmuyor gevşek bırakıyor
0 oy
tarafından
Bebeğinizi yenidoğan dan itibaren her gün yüzüstü yatırıp debelendiriyor musunuz? 
tarafından
Hayır kendisi yüzüstü dönüyor maşşalh ama böyle dinç ayakta durmuyor çömeliyor bacakları kucağıma alınca hamur gibi geliyor bana
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Normal canm normal benım kız 5aya kadr oyleydı cok sonra toparlandı hatta bıa rkadasımda bana sıvı gbi bu diyodu:)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gevşeklik ne demek yani 
0 oy
(2,473 puan) tarafından
Boynunu tutamayan bebek nasil yüz üstü dönecek tutuyo demekki 4 aylıkken başladı kizim yüz üstü dönmeye şimdi altı aylık emekliyo dönmeden öncede kafasını tutabiliyodu 
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım daha minyon zayıf doğduysa bir de tummy time yaptırmıyorsan olabilir
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım daha zayıf ve minyon ise tummy time da yapmıyorsa olabilir sana birini önercem instagram yonca. gorgul

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 237 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 518 göst.

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...