0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Evlendiğimden beri her ay hastaneye gidiyorum.Bir yıldır evliyim bazen keşke hiç evlenmeseydim diyorum.Neden böyle oluyor anlamıyorum.bir gün dişim bir gün başım bir gün karnım vs daha başıma ne gelecek bilmiyorum. Sizce neden böyle oluyor ben de mi bir uğursuzluk var.

12 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından
Bende öyleydim bazı insana evlilik yaramıyor 
-Reklam-
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Evlilik yaramamış demekki
(100 puan) tarafından
Bilmiyorum, canım artık evlendim 4 aylık bir kızım var
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Uğursuzluk nedir yaa Tövbe estağfurullah 

allah beterinden korusun..
(100 puan) tarafından
Amin canım ama üzülüyorum elimde değil
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Sen o kelimeyi kullanarak hata yapıyorsun başta.gecti diyceksin iyiyim diyceksin bide saymayin
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bende evlenince hep hastanedydim hele hamilelik bitirmisti beni annem yaramadi sana eclilik derdi hep
0 oy
(3,428 puan) tarafından
Dügun günüm merdivenlerden yuvarlandim gelinlikle balayi da  sistit olmusum ayagimi suya bile sokamadim sonra idrar yolu enfeksiyonu ile ugrastim hamile kaldim dusuk riski erken dogum riski hamilelik sirasinda enfeksiyondan 4 gun hastane de yattim 14 aylık evliyim gene de sükür halimize
0 oy
tarafından
Sen kendini sartlandirmissin,bu düşünceyi bir kenara bıraksan her şey düzelecek 
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Olumsuzu çektin şuan kendine resmen canım. Olumlu düşün olumlu olsun ben evlendikten sonra eşimin babanesi gözlerimin önünde öldü 7 aylık hamileydim o zaman benim hep bunalımda olmam lazım yani hayat bu herşey yaşanıyo hastalık da olcak başka şeyler de. Sen her şeyin olumlu kısmına odaklan pozitif ol hastaneye de gitsen bu kadar rahatsız olmazsın. Uğursuzum dersen öyle olursun ama erken müdahale edildi hemen geldik bak iyi oldu dersen sende daha iyi hissedersin kendini..
0 oy
(1,733 puan) tarafından

Nıkah memuru hastalıkta sağlıkta demiş ama sen olayı bıraz abartmışsın sanki bacım :)şaka bır tarafa nazar olabılır .duzensız beslenme olabilir canım. Evlılık stres de getırıyor halıyle onunda etkısı olabılır çok gecmış olsun 

0 oy
(2,354 puan) tarafından
En büyük ugurun 4 aylık bebeğin olmuş daha ne istiyorsun canım onların düşünme kendine dikkat et elindekiler için de şükret 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Nesi uğursuzluk anlamadım ne var bunda herkesin başı dişi ağrır
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bende evlenmeden önce hastanenin yolunu bilmezdim korona oldum enfeksiyon kaptım şimdi hamileyim saçlarım döküldü ama hiç şikayetçi değilim bir gün bile eşimle keşke evlenmeseydim demedim hatta bilseydim evlilik bu kadar güzel dahada önce evlenirdim herşeyiyle evlilik çok güzel hemde hastalıkta sağlıkta eşimi tanımış oldum güzel yüreklim benim ❤️:)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 357 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 266 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 166 göst.