0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
4 gündür elime bez alıpta bir yeri silmedim habire bir yere gidiyoruz bugün de eşim kahvaltıya gidelim dedi oraya gittik ordan parka gittik derken çarşıda bir iki tur attık bir kaç elbise aldım kendime eve geldik saat 3 yatakları daha toplamıştım eşim biraz uyudu bende yatak topladım etrafı topladım bulaşık makinasini yerleştirdim tekrar çıkan bulaşıkları makinaya attım çocukların karnını doyurup uyuttum onları. Bir teen wolf attım 2 bölüm eşimde markete pazara gitti 1 saat önce geldi şimdi yemek yapıyorum birisi öldürsün beni ya. Bu nasıl bir çile gerçekten oturdum mu 5 saat oturamıyorum 

22 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Sanırım ozendirilmek için anlatılmış birsey. Sizin adınıza sevindim ne güzel vakit gecirmissiniz 
tarafından
Hahaha:)))) naif azraaaa
tarafından
1. Hayatımda hiç kahvaltıya gitmedim
2. Gece yatmadan önce 1 bölüm teen wolf izliyorum Müge anlı izleyip moralimi bozmuyorum.
3. Yemekte geç kaldım sebebi ise 3 senedir üstüme hiç bir şey almadım alışverişe çıktım.
4. İroni yaptım takmayın hayatı kimsenin hayatı 4 4 lük değil
(1,156 puan) tarafından
Canım sen ne yazdığını biliyor musun burda ironilik bişey yok saçma sapan şeyler yazmışsın
-Reklam-
+4 oy
(280 puan) tarafından
Ee yani ne dememizi bekliyorsun saçma sapan açılmış bir post daha  :/
tarafından
Vallaha sende her postuma saçma deyip kaos için geliyorsun kanka dbdbdbdbdbd eksik kalma kız vallaha bak severim dürüst insanları ama ironiden anlamanızı bekliyorum benim 2 bebekle nereye gideyim kahvaltıya
(280 puan) tarafından
Hayır ben senin her postuna saçma yazmadım varmı ispatın hatta kumruya yaptığın yoruma bayıldım
tarafından
Ay kuzu o sen değil miydin ya kusura bakma senin gibi pp si olan birisi sürekli yazıyor yeşil alan falan var pp sinde
(280 puan) tarafından
Önemli değil cnm :)
(280 puan) tarafından
Uyarı veren kıskançlar kim acaba :)
+3 oy
(532 puan) tarafından
Hayatım bende sabah evdeydim sonra milanoya geldik esimle özel ucagimizla .. sonra işte canımız sıkıldı moda falan alışverişe gittik .. sonra akşam üzeri canım Adana kebab istedi Adana'ya uçtuk . Birazdan da bodrum turkbukune geçeceğiz .. ay gezmekten dinlenmeye vakit bulamıyorum çok çaresizim napmam lazım :D hahdhahshshshs
tarafından
Bence yat uyu dhdbdbdbdbdbdb benide parise götür aşkom ben burda harcanıyorum dbsbsbsbdbd
+2 oy
(15,913 puan) tarafından

Oturdum şimdi bende dertlendim senle :ermm:

+1 oy
(27,351 puan) tarafından

Hayatınızı neden bu kadar çok ön plana koyup herşeyi anlatma hevesi duyuyorsunuz merak ettim açıkçası.

Hiç bir postuna cevap veresim gelmiyor faydalı birşey yada insanlarin cevap verebileceği böyle ilgi çekici soru tarzinda değilde daha çok  hayatını anlatma yaptıklarını anlatma modundasin .değişik.

tarafından
Çünkü hiç kimseyle asla bir şeyimi paylaşmam normal hayatımda asla birisi naptin dese oturuyorum falan diyorum sevmiyorum burdaki insanlar beni tanımadığı için rahatım
(15,913 puan) tarafından
Sevmiyorum diyip her şeyini buraya döktün bu ne yaman çelişki böyle
(27,351 puan) tarafından
Zamanı gelince burası sana tanıdığın insandan daha çok zarar verecek kişiler tanıtacaktir emin ol
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Kız tam olarak hangi kısımda uzulmemiz gerekiyordu ne güzel gezmissiniz işte :) bugünde geç olsun yemek ne olcak sanki
(1,371 puan) tarafından
Aa sen bugün kıçınız büyük mu diye soran kişi değil misin dgdjdvd
tarafından
Evet aşkom o kişiyim kız ironi yaptım ya bizde şans varmi Allah aşkına kahvaltıya gidecek iş güç 3 yıldır üstüme doğru düzgün 1 elbise almadım bugün çıktım onları almak için filmi gece izliyorum yatmadan önce 1 bölüm 2 bebekle neye yetersek işte
0 oy
(916 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin bacım sjsjsjsjjsjs 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Derdi veren Rabbim dermanınıda verir bacım nedeyelim 
0 oy
tarafından

Allahtan belanı mı istiyorsun ne istiyorsun :D

0 oy
(1,101 puan) tarafından

Anam bende benim herifin izne gelmesini bekliyorum gelsede cocukları ona satıp gezsem tozsan azıcık kafa dagıtsam neyse ki surda 1 haftası kaldı sonrası alekta movik movik eve girmicem :D

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Allahtan daha ne istiyorsun güzel  bacimsuuu
tarafından
Kız ironi yaptım ya ne gezer kahvaltı faslı falan bizde koştur koştur alışverişe gittim geldim yani saydıklarım sosyetik kadınlari taklit etmek içindi
0 oy
tarafından
Yemeği dışarıdan söylesenize Bi teen Wolf daha atana kadar gelirdi
tarafından
Allah cezanı vermesin aşkom Allah aşkına bizde sabah kahvaltıya gidecek şans ne gezer birde teen wolf gece izliyorum 1 bölüm evet yemeğe geç kaldım yapmak için çünkü 3 yıldır üstüme başıma giyecek bir şey almamıştım onun için çıktım sosyetik kadınlar gibi olmak istedim ama kimse ironi olduğunu anlamadı dbdbdbdbdbd
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Anladım

...
tarafından
ironi diye belirtmemek benim suçum.
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Cok üzüldüm haline  allah yardım etsin bacım zor bir hayatın var
tarafından
İroni yaptım aşkom benim gibi bahsiz bir insan kim kahvaltiya gidecek
0 oy
tarafından

Kendin kaşınıp böyle postlar açıyorsun sonra da niye linç yiyorum niye uyarı alıyorum diyorsun :D

tarafından
Çok seviyorum millete takılmayı bu aşk kuşlarda inanıyor benim gibi bahsiz bir insan kim kahvaltiya gitmek kim Allah aşkına dvsbsbsbsbsv hayır birde bunu eşim dicek vdbssbdbdh
0 oy
(666 puan) tarafından
Eeéeee eeéee
tarafından
Noo noooooo
0 oy
tarafından
O kadar gezmişsiniz yemeğide dişaridan soyleseydiniz yada disarida yeseydiniz 
tarafından
Kahvaltı falan şakaydı canım çocukları parka götürdük ordan 2 3 elbise aldım geldim 3 senedir üstüme sadece çorap almıştım bir şey kalmamıştı giyecek
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Senin adina sevindim inşallah hep boyle mutlu olursunuz huzursuzluk kotu birsey Rabbim yuvalarimizdan uzak tutsun birak en tatlı yorgunluğun olsun bunlar ❤
0 oy
(736 puan) tarafından

Kız iş bitmiyor ya  isi mezara mi götüreceğiz. Aman  sal gitsin hshsjs:D 

0 oy
(4,101 puan) tarafından
Neden ironi yapma gereği duydun:))))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.