0 oy
840 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Az önce post açmıştım sırf ona o konudan destek vermedim diye beni her yerden engellemiş konuda şu kız kardeşim onunla dip dipe resim çekmek istemedi oda istiyordu ki ben ona sen haklısın diyeyim demedim kız kardeşime de yazmış oda onun yanlış anladığını söyledi yok deyip durdu en son kız kardeşim anneme babama söyledi anlattı onlarda bayağı kızdı bu olay patlak verse büyütse ne olacak hem kendi hem bizim şerefimiz yerlerde olacak insanlar içinde kendi içimizde iğrençlik olacak böyle bir şey için yapılır mı 30 haftalık hamileyim sabahtandır bu konudan dolayı ağlıyorum bir hiç uğruna engellenmek insanın ağrına gidiyor siz olsanız bundan sonra nasıl bir yol izlerdiniz 

11 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım konuyu bilmiyorum ama kız kardeşin niye resim çekinmek istemedi ki cekinebilir birşey mi olmuş 
(6,047 puan) tarafından
Daha önce dikkatini çeken başka birşey olmuş muydu
(3 puan) tarafından
Yani öyle aşikâr bir şey olmadı yada ben yakıştırmadım bilmiyorum gerçekten bunu düşünmek bile iğrençlik
(6,047 puan) tarafından
Tabiki canım. Kötü bir durum zaten. Ama bunu saçma sapan büyütmesi ne bileyim alınması çok saçma.
(3 puan) tarafından
Kesinlikle öyle artık ne düşüneceğimi bilmiyorum
tarafından
Hayvann pislikkk kocan sapikk.kirgin çiçeklerdeki adam aklıma geldi kardeşin çok haklı. Sicarim onun bacağına
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz kardeşin haklı ne gerek var enisteyle vıcık vicik olmaya 
(3 puan) tarafından
Beni her yerden engellemiş gerçekten kafayı yiyeceğim
0 oy
(209 puan) tarafından
Postunu okumuştum bugün çok saçma şeyler için neler yapıyor sende onu takma kendini bir şey sanmasın çocuk gibi bide kardeşinin öyle yapması neden onun zoruna gitti bu kadar halla halla kardeşine bişey mi hissediyor acaba mı
(3 puan) tarafından
Artık bende ne düşüneceğimi bilmiyorum
(209 puan) tarafından
Takma ya  hem suçlu hem güçlü
(3 puan) tarafından
Annemle babamın öğrenmesi üzdü beni
(209 puan) tarafından
Annenler ne diyor bu duruma
(3 puan) tarafından
Ne diyecekler böyle saçma bir şey mi olur aksine sevinmesi gerekir böyle dikkat eden çizgileri bir baldızı olduğu için şuanda çalışıyor yarın sabah annem arayıp derdin ne diyeceğim diyor tabi cevap verirse
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Sende onu her yerden engelle illaki engelini kaldıracaktır oda engel yediğini görsün de kudursun bu arada kız kardeşin haklı 
(3 puan) tarafından
Haksız değil de insan üzülüyor kırılıyor böyle bir olay olması gerçekten ne yapacağım bilmiyorum
(2,405 puan) tarafından
Çok üstünde durma kız kardeşini de anla eniştesi olabilir ama öyle durmaktan hoşlanmamış belli ki art niyet aramanın da anlamı yok ki dinen olması gerekini yapmış kız kardeşin eşin çok hassas davranmış bu konu da ki seni her yerden engellemesi de yanlış bir hareket
(3 puan) tarafından
Kardeşim haklı zaten ona birşey demiyorum ama o eşim niye böyle yapıyor onu anlamadım neden yapıyor derdi ne
(2,405 puan) tarafından
Onu bende anlamadım desem hadi kırıldı anlarım da seni her yerden engellemesi saçma
(3 puan) tarafından
Destek bekledi bende ortada yanlış yada doğru yok olması gereken oldu dedim ondan sonra hiç konuşmadık bir ara WhatsApp a girdim son görülme yok mesaj attım iletilmedi normalden attım iletilmedi aradım hiç çalmadan direkt meşgule düştü özel numaraya çevirdim aradım hemen çaldı ama kapattım canım çok yandı ağladım neden bunu yaptı diye
0 oy
(873 puan) tarafından
Yani adama da sapık muamelesi yapılması zoruna gitmiştir bilemiyorum. Kimse kimseyle foto çekinmek zorunda değil ayrıca ama öncesinde yanyana mıydılar foto için mi kocan kalktı yanına gitti? Yani baştan öyle otururuluyırsa adama biraz hak verdım
(3 puan) tarafından
Cafede idik ben ve eşim yanyana idi kardeşim çocuklarım karşıda hatta kız kardeşim benim karşımda idi ikili koltuk idi önce tek çektiler ama arada mesafe vardı sonra çocuklarım geldi dip dipe olunca oda kalktı rahatsız oldu kardeşim kendi öz abisi ile birlikte dip dipe resimleri yok
(6,047 puan) tarafından
Sapık muamelesi yapılmamış ki. Önceki postunu okudum. Adam başka yerde otururken baldızımla beni bı çekin demiş cekinmisler ama sonra çocuklarıylada çekinmek istemiş aynı koltukta koltuk ikiliiymis ee kalabaliklasinca kız enistesiyle fazla yakın mesafede kalmış o yüzden ayağa kalkıp cekinmis. Yani kız haklı zaten neden enistesiyle bacak bacağa değecek şekilde fotoğraf cekinsin
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Mal mısın sen şaka mısın ergen misin der kahkahalar atarım. Engellemek nedir cahil derim. 
(3 puan) tarafından
İşte 37 yaşında bir Ergen
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Engellemek ne ya. Ergen mi bu 
(3 puan) tarafından
37 yaşında bir Ergen kafayı yiyeceğim böyle bir olaydan dolayı engellemesi derdi ne ben anlamıyorum
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Pardon da burada haklı olan kardeşin. Tabi ki enistesiyle mesafeli olmalı. Kardeşine helal olsun ki yakınlıktan rahatsız olmuş kalkmış. Ama eşin ne diye bu kadar tepki vermiş o anormal. Kusura bakma ama bilerek mi yakın olmak istedi de şimdi böyle tepki veriyor. Çünkü seni engellenmesi vs gereksiz fazla bir tepki
(3 puan) tarafından
Bende aynı şeyleri defalarca kendime söylüyorum kafayı yiyeceğim artık derdi niyeti ne
(1,663 puan) tarafından
Zihniyeti hoş değil. Bu yaptığı da suçluluk psikolojisi ile üste çıkmaya çalışmak başka birşey değil. Seni engellemek nedir. Tavıra bak çünkü
(3 puan) tarafından
Aynı şeyleri hatta fazlasını kendime söylüyorum düşünmekten delirecegim artık
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eşinin beyni daha gelişmemiş neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt edemiyor ve kız kardeşinin yaptığı doğru eşin diretiyorsa bi sorun var
(3 puan) tarafından
İşte gerçekten ne düşüneceğim bilmiyorum artık
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Eşinde sıkıntı oldugunu düşünüyorum hep böyle olayları abartıp hep böyle olur olmadık alınganlıkları olmuş muydu daha önce bunu sorgula olduysa evet bu adam alıngan de geç olmadıysa eniştede sıkıntı var kardeşin çok haklı çokta taktir ettim kendisini 
(3 puan) tarafından
Böyle bir olay olmadı kavga ettik ama bir güne bir gün beni engellemedi
(1,831 puan) tarafından
Yani eşinin böyle saçma sapan alınganlıkları yok o zaman suçlu psikolojisiyle yapıyor suan yaptıklarını geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun kardeşinin hiç bir suçu yok ola ki bunalır kardeşini suçlarsın diye söylüyorum sakın aman diyim sakın
(3 puan) tarafından
Öyle bir şey asla olmaz
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Valla ailen eşinle konuştuktan sonra post aç bekliyorum konu nereye varacak 
(6,047 puan) tarafından
Bende valla
(3 puan) tarafından
Cevap verirse
(2,604 puan) tarafından
Noldu kiz geldimi eşin??

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,530 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,268 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 822 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 709 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde İki çocuklu anne (2,054 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,583 cevap

34,777 kullanıcı

...