0 oy
628 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşinizin gece 12de telefonu calsa ne düşünürsünüz??? Ve konuşan bi kadın 

=alo ben şunu aradım dedi sonra ben taksiyi aradım dedi "" 2 kez aradı sonda üstüne kapattık 

Yâni baktim da numaraya iş veren işletme yazıyor anlamadım ki  dünden beri küsüz 

12 Cevaplar

0 oy
(223 puan) tarafından
Saat 12 de kim arayabilir ki var bunda bişey 
tarafından
Evet var bunda bisey  isten arasa iş hakkında bisey söyler ama bu yalandna aramış belli
-Reklam-
0 oy
(830 puan) tarafından

Neden kussunuz????

İki kere arıyorsa bunda başka bişey olabilir 
tarafından
Dedim ne alaka bu kadın arıyor seni.tartıştık
(830 puan) tarafından
Eşin şaşırmadı mi yani şüpheli mi davrandı ki tartıştın
tarafından
Ilk arama gelince bu kadın niye arıyor beni dedi cevao verdi .sonra numarayı ver arım dedim yok dedi .ama islteme  yazıyor
(2,522 puan) tarafından
Canım yeni gelen bı numara ise hicbirsey yazmaz .eşin kaydetmiştir öyle takip et bence
tarafından
Numarayı alacm arayacam
0 oy
tarafından
Bu yuzden mı küstünğz
tarafından
Evet canm
tarafından
Daha once hıc yakaladın mı aldatma vs olaylarını
tarafından
Evet ama bana söz verdi tüm ailesinin önünde. Kadın arayınca hemen hoparlöre verdi
tarafından
Yok sözle mözle olmaz o iş bırkere yapan devamını getırır,hıc yapmamıs olsaydı yanlsılıkla aranır dıcektım
tarafından
Söz verildiğinde beri şüpe lendmedm. Ama kadın arayınca aklıma girdi ya iş yerinden
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Benim eşimide erkek arkadası saat 3 te  aramısrı kaza yaptım gel demişti bende tartısmıstım anası babası eniştesi ablası abisi var benimkini arıyo gel beni al diye ve bu arkadası her izinde yapıyo aynı seyi gece 12 1 2 3 farketmiyo bekar oldugu için  eşimi uyardım eger yine aynı sey olursa cocukları alır giderim getir arkadasın onunla yasa dedim sacma sapan konusma vs dedi ama ciddiyim yine aynı sey olursa gitmeyi düşünüyorum belki aklı basına ozman gelir 
(1,101 puan) tarafından
Ben ilk başlarda takmıyodum ama sürekli kesince sinirlenmeye basladım
tarafından
düzenlendi
Ben de eşimle diyorm inşallah kuman evlenir kariisi evden  çıkartmaz onu diyorm ve çocuk nişanlandı
..bedduamm tuttu   galiba hiç aramıyor sormuyi
(1,101 puan) tarafından
Yok bacım benimki cocukluk arkadası hiç kopmadılar kopmazlarda 2 tane kumam var benim biri evli oda oyle 3lü ayrılamıyo
tarafından
Allah yardımcın olsun Valla anlıyorum
(1,101 puan) tarafından
Amin amin hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Cnm yanlış anlama bı arkadaşın başına geldi. Kız adama ulaşamayınca arayıp bilmm kimi aramıştım ya da işte şu ilanda numarayı gördüm satılık ev için filan diyormuş. Yani kendini hatirlatiyormus. Öyle bişey olmasın 
tarafından
Ya belki de olabir ama adı  bile kayıtlı bilmiyorm ki suphlendim
(1,461 puan) tarafından
Gece 12 de ne yanlış numarası cnm. Bir de taksi maksi demiş. Gözünü aç az
(830 puan) tarafından
Ayyy yokk ya bende tanımıyor sandım kadın bilerek aramış rahatsız etmek için
tarafından
Daha önce ki geçmiş mesaja baktım sizin iş tamam demiş kadin. Isle alakalı foto istemiş
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Numarayı tutsaydin. Nasıl bir isletmeymis bu 
tarafından
Muhasebe falan almadım vala
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ayy bilemedim biraz şüpheli gibi, eşin bu niye arıyor demesi falan 
tarafından
Is yerinden ama
0 oy
(453 puan) tarafından
Belki tesadüftür canim bana da oldu bi kadın beni 2 kere arayıp ceren hanım geç kaldınız dedi ben ceren değilim dedim özür diledi kapatti 1 dk sonra yine arayıp aynısını söyledi belki oda öyle olmuştur 
tarafından
Yok nakliye işi canm .kziida gördüm yani iş icin kaydetmiş ama tuhaf yani işletme  numarasıyla neden arasın ki?
(453 puan) tarafından
Himm bak normal iste eşinin suçu yok o gerçekten is için kaydetmiş karşı tarafta oyle denk gelmiştir o numaradan yanlış artmıştır diyelim napalim yani en mantıklısı bu gibi
tarafından
Olabilir ama 2 kez arıyor farklı şeyler diyor. Acaba eşimden mi hoşlandı bilemedim
(453 puan) tarafından
Ayy valla benimde aklıma geldi o biliyor musun da yazmak istemedim eğer eşinden hoşlandıysa suyu bulandırmak için yapmıştır seni tuzağa çekmiştir 2 kere arayıp farklı şeyler söylemesi akıl karı degil
tarafından
Eşim hiç oralı olmadı ama .ben sınırlendm ya gece 12de uyumuşuz belki
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Muhtemelen dolandırıcıdır işletme hesabıysa, yada alır Facebook dan aratır kşme ait bulur stalk yapardım  ama eşimle aramı bozmazdım
tarafından
Yok iş yerinde n biri ve daha önce mesaj lar i var
(5,492 puan) tarafından
Haaaa o zaman cidden kavga çıkartırım, bence büyük bi sorun. Gecenin bi vakti hadi desem arayacak kimsesi yok abi yetiş anneme bişey oldu v.s olsa konuşsun da, ben gündüz durduk yere aramalarına bile sinşr oluyorum
tarafından
Bende tartışma çıkardım gece ama nafile adam takmadı bile.
0 oy
tarafından
Çok anormal bir durum 
tarafından
Evet bencede
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Tuhaf tabiki 
tarafından
Araştırıcam bakalım
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Eşine güvenin var mı Sadakatsiz dacranislar yaptıysa öncesinde şüpheli bence 
tarafından
Pek güvenim yok ama önceden yapmıştı biseyler

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 957 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde KuzucuklarinAnnesi07 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 551 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lemka (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 319 göst.
0 oy
17 cevap 499 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,913 soru

11,372,934 cevap

34,855 kullanıcı

...