0 oy
788 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
tarafından kapalı
Cumartesi günü Ablamla buluştum oğlumla üçümüz resim çektik ama pasylasamadim dün sabah erken kalkıp kalvalti hazırladım eşim beğenmedi kahve yaptı kendine içti gtti bnde oğlumu alıp parka indim akşam oldu indigim rampaları geri çıktım kan ter içinde kaldım ne arayan nede soran oldu eve geldim yemek yedik oyun oynadık oğlumla eşim yok nerde bilmiyorum saat geç oldu oğlumu uyuttum aradım dışarıdaymis baya uzak yerde tm saati geçmesin gel kapadım saat 2 3 dedim almicam seni eve garajın orda kaldı sonra gtti biraz zaman sonra tm açıyorum dedim cvp vermedi aradım açmafi intgmdan feysden WhatsApp dan normalden açmıyor engellemiş engel Kalkana kadar aradım abarttım biliyorum ama erkek milleti sinirlenir içmeye gider azar gözü döner fln saçma sapan düşünce kere kapıldım kardeşini bile aradım yanına mu gtti diye sabah 5de geldi su içmeye uyandim baktım koltukta uzanıyor dedim sen bu saatte niye geldin nereden geldiysen orda kalsana dedim telefona baktım aldım kimle konuşmuş normlden 10 kez aramisim fazla bakamadım çekti aldı dedim sen yukarıdamiyduin ailenin yanında onca saat bı mesj arama niye yapmadın dedim bnnmle dalga geçtiniz o kadar saat sonra sinirden tokat attım oda bana attı omzuma vurdu yanagim içten patladı çenem ağrıyor sonra bana sıktır gt ananin snima kadar yolun var git o parkda gtonu sjktjr gbi ahlaksızca küfürler etti resim atıyormuşum oğlumla herkes görüyor mus gezdiğimj ama cicugu onu. Ailesinden saklıyor musun sülalesi benden nefret ediyormuş bu anahtarlaemj da alıp gtti üstüne babamı aramış kızın bana tokat attı bnde karşılık verdim diye sonra eşimin babası babamı ortalığı karıştırdı neymiş incelldigi yerden kopucakmis bitmiş öyle diyor saçma sapan şeyler oğlumu da alet ediyor bı kere oturup oynamaz masaj anlatılmaz nys kolum ağrıyor sonra yazarım 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

17 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Yazaydin ya gı çenenlemi yaziyon
tarafından
Senin neren agriyo zeynom djdjjd gunaydin ❤️❤️
tarafından
Niye yazamiycan seninde mi çenen ağrıyor.
Günaydın canım ❤️
(15,823 puan) tarafından
Valla bacım okudum postuu yaazasım gelmediii ☺️☺️☺️Çok şükür iyim Elhamdülillah ❤️☺️
(101 puan) tarafından
Çok komiksin mihri evet cenemle yazıyorum ya sabır o an oyke yazmışım kolum yazicakfim cenemle başka bisy dicektim nys yazmışım
tarafından
Tamm sakin ol :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Galiba ailesine gimtis önce  adamı yuzkere aramissinn bunlatmissin.

Sonra adama tokat atmışsın.

Sonra o sana atınca adammi suçlu eeee sende tokat atmışsın?
(9,624 puan) tarafından
Bende verecem :Dd
tarafından
Ver ulan uyarım senden olsun
(9,624 puan) tarafından
Aşkımmm ❤️❤️
(101 puan) tarafından
Evet resim atmicskmisim parka gtmixekmisim ha bitmiş o tokatdan sonda sıktır olup gidebilir başka şeylerde yapabilirmisim ağzına alinmixak laflar etti neden hafif ce tokat attım diye hak etti ben sabahın 9da kalkıyorum kalvalti hazirliyorum o göz gezdirip çekip gidiyor bn çıkınca dışarı niye çıktın inanın haftanın sadece iki günü çıkıyorum artık onlarda haram yaşayanlar bilir
(9,624 puan) tarafından
Canım o konuda sen haklısın tabiki
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sen neden eve almadın hadi almadın niye geri arıosun hadi onuda geçtim neden tokat atıosun karşılığınıda sert biçimde alıosun bunca küfüre hakarete o evde ne işin var inceldiği yerden kopsun bırak o zman kayınbaban bunu demiş 
(101 puan) tarafından
Sabah çekip gtti akşam kadar ne aradı ne sordu annesigildeymis onuda orda azarlamislar torunumu niye getirmedin diye beni istemiyorlar akşam oldu dedim nerdesin geziyoruz fln saat bir tm bekliyorim derken saat üç oldu geldi garaja aç kapıyı anahtarı da var açmadı bnde inat ettim açmadım gitmez hessbi oda gtti yukarı gtmis hakkımda kötü konuşmuşlar babası engellemiş kendiside engelledi  insgtrm dan ulasiuordum yazıyordum goruyorlarmis dalga geçer gibi uyumami bekledi geldi babasıyla konuştu fısır fısır başka aramalar da var sinirlendim bu kadar zormuydu ordayım demek dedim vurdum oda ilk sol çenem kulağa kadar sonrada kollarıma vurdum diye yumruk attı çocuk da uyanınca yanına koştum vuruyordu itiyorum taş gbi gtmiyor bı tokat için öldürüyor dj beni
(6,441 puan) tarafından
Ne diyeyim canım allah sabır versin
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Keske biraz anlaşılır sekildr yazaydın 
(2,620 puan) tarafından
,:)  dimi ya
(101 puan) tarafından
Anlaşılsaydim yazardım karmaşanın içinde anca
0 oy
tarafından
Konu nerden nereye geldi ya ne okudum anlamadım 
(710 puan) tarafından
Ah Mihri ya senin şu mükemmel yorumların yok mu :D
tarafından
Kiz napim yazdiriyolar valla tutamiyom kendimi djdhhd
(101 puan) tarafından
Mihri her yoruma yazdinmi cnm sen
tarafından
Yok kizbelki iki belki uc fjjfhf
(101 puan) tarafından
Allah seni kdkcnkdjckdj
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Neyse çenem ağrıyor sonra yazarım ne ya çok güldüm :D. Bunca şeyi yazana kadar agrimiyorduda cevap yazmaya gelince mi ağrıdı.
(101 puan) tarafından
Kol o kol sabahın köründe yazım de az dertlesim dedim hani bazılarımiz da böyle sebepten muzdaribiz
0 oy
tarafından
Devamli olan bir şey değilse niye bu kadar sıkıyorsunuz anlamadim eşimde senede 2 3 kez falan arkadaşının dükkanı var yanında kalır o kadar abartmaya gerek yok 

Eve almicam sacma o ev ikinizin üstüne tokat atıyorsun kusura bakma sende normal davranmamissin 
(101 puan) tarafından
Devamli olan birşey hadi gündüz yoksun akşam gece neden olmaz insan bu çocuk babasını gormixek mi evdeyken de görmüyor ama oğlum oğlum diye kivraniyor . Yok bacım ev benim değil onun bana sktr gt benim evim benim kurallarim dedi . Valla atacağını bilseydim başka türlü atardım sabrim boyumu aştı
0 oy
(770 puan) tarafından
Beni yanlış anlama ama sende de hata var eve almıyon sonra tekrar arıyon eve alıp konuşarak halletseniz konu hiç kimseye dagılmaz bi kere lafın düştümü bidaha toparlayamazsın iyi bile olsanız eşinle konuş bitirmek istiyosanız bitirin ama arada çocuk var ikinizde kendinizi düzeltin canım arada siddet de var çok yipranırsınız bu sekilde
(770 puan) tarafından
Eve  Al canım bi hatası varsa ilve cilve yap öyle anlat birazda biz kadınların elinde inan bazı erkekler triple anlamıyor maalesef kavga edince bi taraf altta almalı .bizimde eşimle cok kavgamız oluyirdu baktm ben trip atip bagrfikca anlamiyor elime aldim en sonunda ilve cilve  guzel soz bagrmak yerine tatli dil derken simdi sozumden cikmaz cok sukur
(101 puan) tarafından
Cilve derken nasıl yani
(770 puan) tarafından
Yani yatakta olsun işten geldikten sonra olsun .hep tatlı dilli ol inan bak düzelir eşin bi hatası varsa güzellikle söyle eve almakla siďdetle olacak gibi degil canım cocukda varmis insallah duzelirsiniz bide böyle dene baktnki duzelmiyor bosa gitsn
(101 puan) tarafından
Yok bacım uyurken geldi dürtüyor hadi kalk hazırla bavulu git evden görmek istemiyorum sizi dedi yoksa çöp poşetine koyar kapı dışı ederim dedi bana kajhpe dedi evi kiraya veriyormuş al eşyalarını git dilekçe gelicek boşanma için dedi anahtarlarimi almisdi atmış yüzüğünude çıkarmış yani ben napim smdi annemin evi küçük sigamam çocukla esylar fln
(770 puan) tarafından
Aileni çagır hem kaynana kaynbaba hemde kendi annen baban konuşun onlarda orta yolu bulamazsa ayrıl gitsin aile büyükleri belki eşine akıl verip dogru yolu gösterirler hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(5,880 puan) tarafından
Şiddet ve küfürden sonra bence inceldiği yerden kopsun siz ikinizde beceremiyorsunuz evli kalmayı belli ki. 
(101 puan) tarafından
Hakliydim. Kopsun ben dayanamıyorum artık ilgisiz duygusuz sevgsiz aşk yok napim çocuğumu böyle nasıl yetiştircem
(770 puan) tarafından
Evet atmış olabilir ama kim bilir neylerin birikimiydi hiç kimse durduk yere atmaz eve de almamak yapmaz evlilik 2 kişiyle yürür eşi belli ki vurdum duymaz
(5,880 puan) tarafından
Ben şuna karşıyım erkeğe tokat attı birikti. Ama erkek vuramaz arkadaşlar şiddetin hiçbir türlüsü doğru değil. Kaldı ki eve almıyor sonrada sürekli arıyor gelsin diye. Sonra gelince tokat atıyor adamda ona vuruyor sonra küfürler iki tarafında terazide haksız yönleri çok evliliği yürütemiyorlar çocuklar bu durumlara maruz kalmasın bari.
(770 puan) tarafından
Tabiki iki taraftada hata var  inşallah boşanmadan düzelirler
(101 puan) tarafından
Evet çok birikti beni hiç bir zaman savunmaz ne ailesine ne başka bişeye kendimi o kadar aciz görüyorum ki oyun oynadı resmen benimle hak etti o tokatı beni evden kovucakmis tokat için düşünün
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Kadın milleti yerinde konuşup yerinde susmalı bence sen çok abartmissin
(101 puan) tarafından
Çok sustum tepeme çıktılar
0 oy
tarafından
Yanı cogunlukla haklısında adamı eve almama gıbı bır lüksün yok, babanın evı degıl onunda evı orası, yok bekle gelme yok tam acıyorum gel vs, ondan sonrada nerde kaldı ettı dıye dertlenmıceksın, ayrıca  sıddetıde ılk sen baslatmıssın
(101 puan) tarafından
Evt oldu bı kere
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bence hatalar karşılıklı yapılmış. Muhtemelen bunların öncesinde de sorunlarınız vardi. Bir birinize iyice kinlenmjşsiniz patlayacak yer arıyormuşsunuz ve bu olaylar da bahanesi olmuş gibi geldi bana. Bence ailene gidip biraz kafanı dinle ikiniz de sakinleşin. Sonra oturup sakin kafayla düşünürsünüz. Ayni evde bir birinizin üstüne gitmeye devam ederseniz kotu bir ayrılık deneyimi edinirsiniz. Bir ilişki bitecekse de saygı çercevesinde bitmeli. Biraz ayrı kalmak ikinize de iyi gelir diye düşünüyorum. İkiniz de bir birinizin gururunu incitmişsiniz. Karşılıklı özür dilemeniz konular var. Ama şuan sen kalkıp direk özür dilersen bütün hata sana yüklenir ve eşin kendi hatasinı anlayamaz. 
(101 puan) tarafından
Evet hemde çok . Ve başa döndük bu sefer şiddet de oldu hataliyim ama beni de ***** yerine koyamazlar o kadar aradım bekledim engellediler beni bide eve gelmesi yokmu delirtti
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Hiçbir şey anlamayan bir tek ben miyim acaba? Kardeşinle fotoğraf çektin diye mi oldu bunlar, ee paylaşmamışsın da fotoğrafı konu ne yani ne oluyor burda??
(101 puan) tarafından
Gezip tozmam insan içine çıkmam ailemle buluşmam oğlumu göstermem vs
0 oy
(6,383 puan) tarafından
Olaylda ablan ne alaka neden detayı yazdın ki 
(101 puan) tarafından
Eşimle resim cekilmeyiz bn hep oğlumla parkda evde çeker anısına atarım ablamla da atınca bu yanlış anlamış
0 oy
(4,390 puan) tarafından
keşke tokat atmasaydiniz. haklıyken haksız duruma düşmek dedikleri bu olsa gerek. Allah hayırlı kapılar açsın 
(101 puan) tarafından
Valla öyle oldu olmusla ölmüşe çare yok. Amiinn
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Benim kide eve gec geldiğinde almıyom ben eve taaki kapıyı kırmaya kalakana kadar bana zarar vermed veremez bi tarafı yemez karsılık alacagını bildiği içn he gezmeme tozmama foto atmama kızmaz ama dısarı cıkar aramaz sormazsa olay cok farklı yerlere gider 2 ay çnce kaynımla gec saatlere kadar oturmuslardı arkadasları vs de vardı yanlarında içiyolardıda  tek bir tehdit yetti eger eve gelmezsen abicinin nişanlısını ararım içtiğinizi anlatırım cunkü elti adayım ve ailesi Boyle seylerden nefret eder ve anında arıza cıkarır bi baktım kaynım bunu eve yollamıs ama bn eve almadım 1 saat de kapıda beklettim sonra eve aldım burnundan getirdim yattım rahat rahat uyudum 
(101 puan) tarafından
Bende öyle koz yok bacım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 421 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 313 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 199 göst.
11 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu

380,452 soru

11,390,966 cevap

34,899 kullanıcı

...