0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bugün işe başlıyorum ana okuluna öğretmenlik çocuk gelişimi üniv. Mezunuyum ama kesme biçme işlerimi pek yapamıyorum sanki çok heyacN var diğer konularda sıkıntı yok ama makas işleri beni zorlayacak gibi bugün kapı süslücez nasıl yapıcam dün evde alıştırma yaptım biraz ama çok hakim değilim benim için çok güzel fırsat kızlar ne yapmalıyım 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

+1 oy
(2,097 puan) tarafından

Pinterest'ten farklı fikirler bak sürekli senin de fikrin olursa kendine güvenin gelir zaten yapa yapa alışırsın böyle şeylerde. İşin hayırlı olsun çocukları sevgiyle emekle güzelce eğit de varsın eksiğin bu olsun<3

(228 puan) tarafından
İnşallah kuzum pinterest indirdim bakıyorum gerçekten faydası oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sen bu korkuyla tedirginlikle biraz zor canım, sakin ol ya rahatla,sanki yıllardır bu işi yapiyormussun gibi havan olsun 

Valla benim bilgim olmadığı halde ben bile yaparım o derece rahat ve konuskanmdir yani,
(228 puan) tarafından
Ay ne güzel bende böyle davranmaya çalışıyorum canım bakalım inşallah yapabilirim Allahın izniyle
0 oy
(270 puan) tarafından
Alışırsın zamanla canım önemli olan gayret önemli olan işini sevmen . Hayırlı olsun mutlu huzurlu ol işinde inşallah Allah iyilerle karsilastirisin 
(228 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah
0 oy
(5,876 puan) tarafından
Sürekli yeni el işleri bulup evde yap güzel olanları çocuklarla yap evde yaptığınıda örnek olarak götür.. 
(228 puan) tarafından
Öyle yapmaya başladım canım
0 oy
tarafından
Ayy ilk is gununmus cok kasmakendini akisina birak dogaclama takil bence yaparsin hayirli ugurlu olsun insallah 
(228 puan) tarafından
İnşallah kuzum
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Sakin ol önce yaparsın :)

(228 puan) tarafından
İnşallah kuzum ya
0 oy
tarafından
Ne işine başlıyorsunki ben anlamadım 
(228 puan) tarafından
Çocum gelişimi okul öncesi cnm
(12 puan) tarafından
Hayırlı olsun işin bende iki yıllık önlisans çocuk gelişimi okudum.
(228 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah sende bulursun
(12 puan) tarafından
Ben DGS ye girip dört yıla tamamlamak istiyorum hoş tamamlasamda bu defa formasyon ve kpss yi geçmek lazım .
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ay bende açıktan lise okuyorum inşallah bana da nasip olur evlendikten sonra başladım okula bakalım:)
(228 puan) tarafından
İnşallah canım :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Sakin ol hocam hitap edeceğiniz oyun kuracağınız insanlar daha çocuklar .Sizi yapamadın diye yargılamazlar .Ama bu kadar titizlenip önemsemeniz çok güzel birşey .Bence başaracağınıza güzel bir işaret
(228 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Evde alıştırma mı? Hahaha ya çok tatlısınız:)) Önceki sorunuza cevap yazacaktım, birazdan yazarım uzun
(228 puan) tarafından
:) tamam canımm
0 oy
tarafından
Kendini sadece çocuklara bırak aslında ortada zor bişey yok 
(228 puan) tarafından
Haklısınız

İlgili bir soru bulunamadı

380,205 soru

11,382,922 cevap

34,882 kullanıcı

...