0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (448 puan) tarafından
İlk  kızımı  özelde yaptım  cok güzeldi  suan da hamileyim herkes diyor pahali 1 gece kalıyorsun  devlete git , sezeryan zaten ama korkuyorum panik atak ve anksiyeti var bende biri kötü  bir sekilde konusursa direk kaygılanıyorum ... burda devlet hastahanesi ameliyat haneye göre  sıra  veriyormus yani sürekli  bir doktora da gitsem o gün  kim nöbetçi  ise o girecek ameliyata panik atak olyp devlet de dogum yapan varmı  ...?  Birde özelde  doğum  cekimi vardı  malum devlet de yok bu cocuguma haksızlık  olurmu sizce

28 Cevaplar

0 oy
(14,049 puan) tarafından
Ben ilk doğumumu devlette sezaryen yaptım çokta memnun kaldım 2.bebiş olsa yine devlete giderim zaten sezaryenin işleyişi belli özelde de devlette de aynı. Normal doğum olsa özele git derim ama sezaryen için özele gitmek bana gereksiz geliyor.
(448 puan) tarafından
Gercekten mi ah benim sansima iyi gelecehini bilsem  hic düşünmeyecegim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani bir gece için de dünya para veremem.ben 2 doğumu da normal devlette yaptım.biri tokatta biri istda oldu memnundum bir sorun yaşamadım birer gece kaldım çıktım
(448 puan) tarafından
Peki sezeryanmiydi
tarafından
Yok cnm normaldi ikisi de..kaygılarını anlıyorum hem sezeryan hem kaygılanma sorunun var.imkanın varsa özelde yap ama yoksa zorlama cnm az para değil bebeğine harcarsın bez masrafları olacak en az 2 sene boyjnca alacaksın
(448 puan) tarafından
Eşim  sen bilirsin diyor  araba da almak istiyoruz  boyle  iki arada bir deredeyim
0 oy
(7,153 puan) tarafından
Ben devlet hastanesinde doğum yaptım memnundum canım ama tabi her hastane bir olmaz.
(448 puan) tarafından
Keske bilsem banada oyle denk geleceğini
0 oy
(1,223 puan) tarafından
5 gun once dogum yapmis biri olarak kesinlikle ÖZEL. Ilk bebegm ozelde dogum yaptm hersey cok guzeldi tek bir kusur sorun yoktu. Ikinci dogumu devlette yapiyim dedim hani ozelde de kptu doktor denk gelebiliyo devlette de cok iyi doktorlar denk gelebiliyo diyodum. 5gun once devlette yaptm iyi bi ebeydi ama hersey rezillikti baskada bisey demitorm
(448 puan) tarafından
Neden ne olduki
(1,223 puan) tarafından
Valla uzun uzun yazardim da dikisleri bile stajyere attirdilar gecmis dizilmis 4-5 stajyer biri geliyo elini sokuyo aradan valla 5 dkka gecmeden digeri grliyo sokuyo nalet biseydi dahasini anlatmayim
(448 puan) tarafından
Bak o stajer olayini cok duydum iste  deney faresi gibi  kullaniyorlar
0 oy
tarafından
Bir gece kalıyorsun ama insna yerine koyularak 
(448 puan) tarafından
Ameliyat ciddi birsey diyde korkuyor insan
0 oy
(1,381 puan) tarafından
2 doğumumu da özel de yaptım . Valla imkanın varsa özele git canım. En azından güzelce azarlamadan ilgileniyorlar. 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
İmkan meselesi. Bırak doğumu, grip olsam devlet hastanesine gitmem ben. Kaç kere gitmek zorunda kaldıysam hep beni buldu saçma sapan şeyler. O yüzden en temizi veriyorum parami mis gibi her hizmeti alıyorum.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 157 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 186 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 237 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
7 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Oykuaygun (2 puan) tarafından soruldu

384,604 soru

11,505,162 cevap

35,156 kullanıcı