0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bağışıklık için aldım oğlum çok hasta oluyor faydasını gören var mı ımmun44 adı 

3 Cevaplar

0 oy
(399 puan) tarafından
Bende yeni aldım cnm 4 gün oldu başlayalı en iyi vitamin bu dedi eczacı ins faydasını görürüz 
tarafından
Ay inşallah ya bende sipariş ettim daha gelmedi ama daha önce araştırdım herkes iyi filan yazmış siz kava aldınız eczaneden
(399 puan) tarafından
Valla fiyatını hatırlamıyorum cnm cnk başka ilac vs de almıştık eczaneden benim.armadasim kullanmış bunu cocugu surekli bademcik enfeksiyonu ates oluyormuş bundan sonra olmamış bende o yüzden almak istemiştim
-Reklam-
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Ben kullandım faydasını gördüm canım hala da kullanıyorum ama 3 aydan sonra başka başlıcam çünkü 3 ay sonra vücut artık ona alışıyor ve fayda etmiyormul diye duydum ben sürekli değiştiririm ve bunda fayda gördğm
(9,648 puan) tarafından
Marttan beri hasta olmadık  çok şükür üstelik bizde ımmun yetmezliği vardı 9 ay arka arkaya hastalandı en son da Mart'ta oldu şuan iyi inşallah sizede iyi gelir
(399 puan) tarafından
Cnm 3 ay kullanıp ara mi vermek lazım 3 ay boyunca sürekli kullanacak miyiz
(9,648 puan) tarafından
3 ay kullanıp başka şuruba geçiyprum eczacı öyle dedi ara vermeyş duymadım
(9,648 puan) tarafından
Evet sürekli
(399 puan) tarafından
Anladim cnn başka surup ne vereceksin peki ismi ne diğer vitaminin
0 oy
(594 puan) tarafından
Doktor recete olarak mı yazıyor. Özel bi ilaç mı acaba 
tarafından
Yok normal satılıyor her yerde var ben baya araştırdım bu daha iyi dediler Trendyol dan sipariş ettim eczane de de varmış
(594 puan) tarafından
Hmmanladım canım bende bir arastırayum tesekkğr ederm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
17 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,918 cevap

34,943 kullanıcı

...