+1 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Arkadaşlar 18 aylık bebegum var emziriyorum bu ay çok tuhaf bir adetim oldu kan testi yaptım negatif çıktı sonra evde test yaptım negatif çıktı adetim 3 temmuz da  iki gün sürdü  çok aşırı kanamam oldu sonraki adetim ise 31 temmuz da oldu yine bu sefer az kanama ilk gün kahverengi pembesi tonunda oldu kanamam iki gün sürdü ve bitti bir damla dahi bir daha gelmedi bir arayla kasığımda ağrı belimde ağrılar başladı halada hafif hafif agriyor ara ara sabah uyandığımda miyde bulantısı yemekten önce yemekten sonra bulantı ama kusma yok böyle üzerimde halsizlik yorgunluk stres çöküyor erken uyuma ihtiyaçu duyuyorum uykuya dayanamz oldum gün içerisinde ayaklarımda ara ağrılar oluyor anlam veremediğim bir duygu daha acaba varmı yokmu erken mi daha test için diye düşünüyorum idrar yolları enfeksiyon herhangi bir iltihap söz konusu da yok ne yapmalıyım sizce tecrübeli güzel kadınlar anneler konuşmaya ihtiyacım var gerçekten şimdiden teşekkürler 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğum kontrol hapı kullanıyor musun canım. Doğumdan ne kadar sonra adet görmeye başladın
(15 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı kullanmıyorum sadece geri çekilme  ve arada prezervatif yöntemiyle korunma gerçekleşiyor canım doğumdan 5 ay sonra adet gördüm seyrek halinde ama 5 aydır düzenli adet görüyordum
-Reklam-
0 oy
(105 puan) tarafından
Canım hamilemiydin çok merak ediyorum aynısı ben yaşıyorum tam da aynı beni anlattın o yüzden merak ediyorum görürsen nolur yaz 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 141 göst.
0 oy
3 cevap 52 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glsm.ordu.12 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
5 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,867 cevap

34,780 kullanıcı

...