+1 oy
772 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar ben kendimi bildim bile çok fazla insanlarla konuşmam çok da arkadaşım yoktur kendimi beğenmişlik yada kibir de değil ben yalnızlığı çok severim biraz da utangacım sorarlarsa konuşurum onun haricinde birisi hastalanmazsa cenaze olmazsa kimseyi arayasim gelmez genetik babam da böyle ama asla kötülükten değil aksine o kadar safim ki her şeye inanırım kimseye kötülüğüm olmamıştır yani Kendi kendime yaşamaya çalışıyorum görünmez gibi geziyorum ama insanlar bunda şikayetci sürekli aramamı bekliyor telefonla konuşmaktan nefret ediyorum anca mesajla falan yazarım herkese bu yüzden eşimle kavga ettiğimiz de bile seni seven bi elin parmağını geçmiyor soğuk nevale falan diyor üzülüyorum mesela ailem akrabalarım da küsüyormus bana çok umrumda değil ama herkes üstüme geliyor bende mi sorun benim içimden konuşmak gelmiyor kimseyle aramıyorum diye dert yananlardan zamaninda hep beni üzen insanlar bu yüzden de gelmiyor içimden 

29 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ben de aynıyım arayıp ne konuşcam Allah için mıy mıy mıy yarım saat konuşuyorlar‍♀️
-Reklam-
0 oy
(5,941 puan) tarafından
Yaa sen aynı bensin yeminle
0 oy
(1,170 puan) tarafından
aslinda bn cok sıcakkanlı ve guler yuzlu biriyimdir ya yan yanayken insanlarla gayet samimiyimdir ama telefonda konusmayi bnde sevmiyorum kimseyi aramak icimden gelmiyor arasam ne konuscam tek basima evde tv ye bakmak bana yetiyor akraba ailemden bazilari sikayet ediyormus napalim zamanim olmuyor diyip gecistiriyorim kaynanam ozellikle aramadigimdan sikayet eder hergun aramami ister hatta eltim herkesle konusur sen niye aramiyorsun arayani ararlar falan dedi bnde aramiyorsam kimsede bni aramasin napiyim dedim bn annemle konusmaya zor zaman buluyorum ki kaldiki seni baskasini arayim dedim en sonunda sanirim bu bir yapi meselesi ve kucuklukten aileden gelen bir ozellik gibi birsey bence
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Bende böyleydim. Hayatımın imtihanı dönemlerinde :(( şimdi eskiye bakarak açıldım biraz arayıp sormaya başladım 
0 oy
(396 puan) tarafından
bende sen gibiydim hatta misafir gelince odaya kacardim o derece :) nezaman ki calismya basladm kalabalik ortamlara girdim o zaman duzeldim. 
0 oy
(91 puan) tarafından
Kendileri arasınlar çok istiyorlarsa... Bende çok kaynaşan tip değilimm... Eskiden eksiklik gibi görürdüm ama şimdi bayılıyprum buna,,,insanlarla arama mesafe koymayə seviyorum
0 oy
(202 puan) tarafından
Gayet normal bir durum. Ben de sevmem öyle mıçmıç ilişkiler. Ailem yeter, fazlası zarar. Ama yine de ayda 1 de olsa herkesi arar hal hatır sorarım. Alışkanlık oldu. Eşine de söyle. Eğer öyle düşünüyorsa gidip sıcak bir nevaleyle evlenseymiş. Senle işi ne. Anlamıyorum bu erkekleri. 
0 oy
(4,067 puan) tarafından

Az insan çok huzur mantığına inandığım içn bnde tam olrak anlttıpn gbyim ve bu durumdan şikayetçi değilim olan vrsada kendi sorunu valla :)böyle çk rahatım Bn 

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 334 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,941 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
2 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hmzftmnr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 362 göst.

380,300 soru

11,386,599 cevap

34,887 kullanıcı

...