+1 oy
767 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar ben kendimi bildim bile çok fazla insanlarla konuşmam çok da arkadaşım yoktur kendimi beğenmişlik yada kibir de değil ben yalnızlığı çok severim biraz da utangacım sorarlarsa konuşurum onun haricinde birisi hastalanmazsa cenaze olmazsa kimseyi arayasim gelmez genetik babam da böyle ama asla kötülükten değil aksine o kadar safim ki her şeye inanırım kimseye kötülüğüm olmamıştır yani Kendi kendime yaşamaya çalışıyorum görünmez gibi geziyorum ama insanlar bunda şikayetci sürekli aramamı bekliyor telefonla konuşmaktan nefret ediyorum anca mesajla falan yazarım herkese bu yüzden eşimle kavga ettiğimiz de bile seni seven bi elin parmağını geçmiyor soğuk nevale falan diyor üzülüyorum mesela ailem akrabalarım da küsüyormus bana çok umrumda değil ama herkes üstüme geliyor bende mi sorun benim içimden konuşmak gelmiyor kimseyle aramıyorum diye dert yananlardan zamaninda hep beni üzen insanlar bu yüzden de gelmiyor içimden 

29 Cevaplar

+1 oy
(9,504 puan) tarafından

Ay babam da geçen benim hakkımda öyle demiş sevimle(ablam) şakalaşıyorum ama gözde ile şakalaşamıyorum beni tersliyor demiş :D ben biraz ciddiyimdir  sülaleme benzemem hiç el kol şakasıda sevmem 

(220 puan) tarafından
Bende öyleyim şakalaşan görünce gözlerimi devirip boş boş bakarım bana diyorlar azcik gülsene gülecek bi şey mi var diyorum anneme bu niye böyle diyorlar:)
-Reklam-
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Son cümle beni anlatıyor herkesten soğudum 
(220 puan) tarafından
Ben üzülüyorum kimseyi üzemiyorum sonra yine kendim üzülüyorum böyle böyle tek kaldım
0 oy
(7,425 puan) tarafından

Bende öyleyim yeni tasindigimiz mahallede sürekli dışarı gel diorlar gitmiorum sevmiorm arkadaş el birliğiyle gıcıklar şimdi bana açıklama yapmak zorunda da deilim kimseye gitmem kimsede gelsin isdemem sevmiorm yanlız takılmayı seviorum evcimenim kocamla cocumla vakit geçirmeyi severim ama oda götürmez bi yere orası ayrı bı mesele :)yani kaynanamda bana kızar insan içine çik az eltilerinle yakinlas onlar bak nasi kanka gibi sende girişken ol der sevmiorm dedim insan sevmiorm ben dedim:)

(220 puan) tarafından
Eltim bana küsmüş niye küstüğünü bile bilmiyorum kaynanamla kavga etmiş bana küsmüş kapının önünde görüyorum şeytan görsün yüzünü kendi kendime çocuğumla geziyorum bana da diyorlar insan içine karış diye ama ben nerde çokluk orda seylik diyip tek oturuyorum :)
(7,425 puan) tarafından
Aynen boşver böyle olarak daha dikkatlerini cekiom hoşuma gidio:)
0 oy
tarafından
Bende telefonla konuşmayı sevmem mesaj atarım ama aramayı hiç sevmem 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Bosver seni kabul eden böyle etsin bende tıpa tıp senin gibiyim hatta duruşum bile sinirli gibi takmiyorum kimseyi açıkçası sen de takma
0 oy
(52 puan) tarafından
Amaan benim Anne ve kiz kardeşim için de aynı şeyi söylüyorlar ama inan ki ikisi de çok huzurlu tamamen yapı meselesi 
0 oy
(606 puan) tarafından
Bende senin gibiyim canım kendi ailemi bile 2 3 güne ararım kayınvalidemi falanda keza aynı eşim ilk başlarda çok zorlardı hergün ara iki kere falan ara sonra benim babam dedi ki kızım bizi hiç aramıyosun eşimede dedim bak benim huyum böyle ben sevmem mesafeliyim herkese konuşurum ama öyle vıcık vıcık olamam 
0 oy
(291 puan) tarafından
Değiştiremezsin ki kendini yapın böyle senin bende tam tersiyim etrafımdakiler sıcak kanlı güler yüzlü olduğumu söyler. Ben sen gibi sen ben gibi olamazsın takma kimseyi boşver 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bende senin gibiyim aslında çok çevrem vardır ama az konuştuğum insan vardır bunun sebebi insanlara olan güvensizliğim kimseyle samimi olmak istemiyorum 
0 oy
tarafından
Sen bensin kız bende öyleyim walla umurumda da değil kimin ne dediği.ha kocam bana öyle diyecek ağzını yırtarım. Kimseye kendime laf soyletemem. Mutluyum ben böyle. Ne kadar az insan o kadar huzur. Mantığım bu benim. 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Şu hayatta ne yaparsan yap istersen ağznla kuş tut yeminle kmseye yaranamassn mutlaka bir bahqne bir kusur bulurlar boşver kndin ol nedemiş mevlana ya oldğn gbi görün yada göründüğün gibi ol 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ee sn bensin aynıyız ama yapım öyle benimde seninde yapın o alışacaklar
0 oy
(1,726 puan) tarafından
İnsanlara mesafeli olman kusur değil ki ben de öyleyim hep annemden ablalarimdan fırça yiyorum bu yüzden 
0 oy
(404 puan) tarafından
Bende senin gibi hissediyorum insanlar haketmiyor boşver 
0 oy
(770 puan) tarafından
Bnde aynıyım boşver nerde çokluk orda bokluk demişler üç dostum var iki kardeşim yeter işte 
0 oy
(87 puan) tarafından
Doğru söyle sen ben misin benim eşimde sürekli söylenir burnu havada egolu kibirli görünüyormuşum . Mesela bir ortama gireriz ikimizde ilk defa görürüz o kadini yada adami eşim hemen abi abla nasilsin çocuklar nasil eşin nasil ne var ne yok diye konuşmaya başlıyor sanki yıllardır tanıyor gibi . Bende merhaba nasılsınız derim neymiş efendim niye abla abi dememisim niye böyle konusuyormuşum
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Bende aynı senin gibiyim yalnız olmayı seviyorum ama tabi bu benden başka herkesi rahatsız ediyo her insan aynı olmak zorunda değil ki 
0 oy
tarafından
Bende öyleyim bütün akrabalarım bana küs hiç arkadaşım da yok gereksiz boş insanlara ihtiyacım yok bende senin gibiyim hemen herşeye inanırım bu huyum yüzünden çok darbe yedim o yüzden herkesi hayatımdan çıkardım ruh gibi yaşıyorum boş gereksiz kalabalığa ihtiyacım yok sevdiklerimi bile aramam bütün gün iş yerinde eşimi aramam kendisi bekler bekler o arar ne arıyor ne soruyon yine der sevmiyorum telefonla konuşmayı 
0 oy
tarafından
Ben sıcak kanliyimdir ama senin gibi mesafeyi severim. Yalnız olmak beni daha cok mutlu ediyor. 
0 oy
(6,953 puan) tarafından
Aynı ben ama herkes ilk önce kendine baksın ben artık çok takmamaya çalışıyorum. 

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 225 göst.
9 saat önce Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,713 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
2 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hmzftmnr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 359 göst.

378,394 soru

11,326,155 cevap

34,778 kullanıcı

...