0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından

Kizlar oğlum 3 buçuk aylık olacak , malum kusması var diye sürekli yan yatırıyorum ne kadar bir sağ sol yapsamda sürekli soluna yatıyor asla sağa yatmıyor yatarken degseyim diyorum onda da uyanıyor . Şu kafa nasıl düzelir en erken ? Bir de yastık nasıl ise yariyormu bildiğiniz taktik vs. Arkasına yastık koysam da aynı bu arada bir şekilde dönüyor 

image

7 Cevaplar

0 oy
(5,908 puan) tarafından
Valla benim ki 3 ayda sağa sola kendisi dönmeye başladı o zamandan beri yatış pozisyonuna karışmadım. Bilen söylesin bacım.. Bu arada niye oturttun kız bebeyi daha erken değil mi bacım 
(743 puan) tarafından
Dönmüyor canım yapıyorum yine bir şekilde kendini gere gere aynı pozisyonu alıyor
(7,838 puan) tarafından
Yastıklar varmış die duydim
(743 puan) tarafından
Alicam en kısa zamanda canm
(5,908 puan) tarafından
Sırtına yastık daya kendini döndürmesin?
(743 puan) tarafından
Bugün öyle yaptım canım bu seferde kendini öne doğru yuvarliyor , bakicam Bir çaresine artık:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu kafa zor düzelir benmkide böyle hatta daha yandı en beşiği çevirdik öyle döndü biz tarafına bu seferde arkası dümdüz oldu en 5 aylıkken kafa yastığı aldık trendyoldan o birazcık düzeltti iyi şimdilik
(743 puan) tarafından
Öyle yapicam canım teşekkürler
tarafından
Ben trendyıldan 30 tlye almıştım
(743 puan) tarafından
Bakicam canım sağol
(221 puan) tarafından
Link varsa atarmisin canim
tarafından
0 oy
(388 puan) tarafından
Ben beceremedim ama annem yaptı. Kafasının kenarlarına havlu Bez gibi şeyler rulo yaptı koydu öyle olunca dönemedi. Çok uyandı ama dönemedi. Öyle düzelltti. Zaten biraz geçince zor düzeliyor çok oynatıyorlar. 
(743 puan) tarafından
Uyanıyor sürekli uyansa da yapicam aşırı ***** çünkü:(
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Gerçekten çok kötü duruyor cnm yaa ..

Rabbim yardimcin olsun.
(743 puan) tarafından
Farkındayım . Teşekkürler:(
(3,895 puan) tarafından
İlk defa böylesini gördüm yardımcı olamadım kusura bakma .. :(
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Düzelir canm 3aylık daha nekı gece uyurken sen ystıgı zorla otarafa rngel koy anlayamaz yatar.benım görümcemın kızı teler gibiydi valla kafası 5aylıktı suan bır bucuk yasında hıcbısı kalmadı hareketlenmeye baslayınca unutuyolar onu.benım kızımda yan kafaydı yatarak emzırıyodum hep soldan alıyodu yamulmustu suan 11aylık oldu duzeldı soldanda emmıyo hanfendı artk üstğme cıkıyo:)
(743 puan) tarafından
İçim rahatladı valla :) Allah razı olsun canım dediklerini bugünden itibaren yapicam
(2,705 puan) tarafından
Rahat ol canm hala gelişim cagında kemıkleşmesi zaman alr 3yasına aldr tam şeklını alr o zamana kadrda cokca vaktın var duzelır bı muddet dıger tarafa yatır bu seferde o taraf oyle olur:)sekıl alrlar yanı uyurken sen engel koy donmesın
0 oy
tarafından
Canım zamanla düzelir inanki benim kızımın da upuzun bir kafasi vardı büyüdükçe düzeldi şimdi top gibi toparlandı 
(3,895 puan) tarafından
Benim çocuğunda upuzundu şimdi normal şükür. :)
(743 puan) tarafından
Çok sevindim canım teşekkürler:)
0 oy
(1,455 puan) tarafından
1 yaşına kadar düzelir canım kafasını destekle ve yüzünü hep senin olduğun tarafa çevir 
(743 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkürler:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 111 göst.
12 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiiprensesinannesi (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 210 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 776 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 228 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu

381,453 soru

11,420,119 cevap

34,975 kullanıcı

...