0 oy
248 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (265 puan) tarafından
11 milyar kadar dolarım ve iki ceyregim var dursunmu yoksa evim kira dogru düzgün halım yok koridorum uzun ve geniş halıları sordum 4 bin tutuyor perdem felanda cok iyi deqil 6 yıllık evliyim iki cocugum var esyamızı kendi altınlarımızla yaptık onun için cok qüzel deqiller bütün gün evdeyim ailem gurbette gelenim cok yok kaynana kayınbaba onun için bütün gün diyorm evdeyim bari evim içime sinsin bi yandanda diyorm karısma biriksin ev almasına alamayız tek maas hersey ates pahası evim olsada güzel olsun istiyorm siz n yapardınız?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu dediklerini taksit yaptırım alabilirsin yani tabi maaşınızı bilmiyorum ama aylık taksite verecek kadar bir mebla kalıyorsa taksit yaptır al bence 
(265 puan) tarafından
Maas 9 bin ev kirası 1100
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bilemedim canım ya ben olsam harcamazdım ne olur ne olmaz kalsın bir kenarda 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Evini değiştirebilirsin ev alamayacaz diyorsun ben olsam değiştiririm çünkü her geçen gün fiyatlar daha çok artıyor 
0 oy
(454 puan) tarafından
Canm eşin yaptrsin taksitle dursun bence . Hiç bilemezsin ev alırsın oraya uymaz halın . Ben kendi paramı kendim için harcamayı seviyorum eşim ev alışverişini kendi yapsn :)
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kalsın canm gelenın gıdenınde yok kıraya psra dokme gün dogmadan neler dogar hıc bellınolmaz az sabret hıc düşünme o parayaı bırıktırmeye devam et guzel bı sans denk gelır ev araba nasıp olr cıksrırsın takır takır alrsın esya nedırkı alnr benımde ıcıme sınmıyo 5yıllık evlıyım kıradayım ve 3kere talındım herseyın ucuzunu aldk döküldğ resmen paslandı krıldı benımde ıcıme sınmıyo temızleyesım bıle gelmiyo:)ama yapacak bısı yok kıradaykende durup dururken masraf yapmam sahsen bırak gözunu dıkme o parsys bırıksın arttırmana bak sen gidişaat iyi degil nolcamz bellı degıl köşende dursun baklm
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Taksitle almak daha mantıklı nakit elinde dursa daha iyi 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 885 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Evinkstk (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.