0 oy
1,743 göst.
Aile kategorisinde (469 puan) tarafından
Böyle şeylere karşı çok takıntım var sinir oluyorum benim telefonumda sadece ailem var ve ikide bir bazen tanıdığım bazende hiç tanımadığım adamlarla fotosunu atıyor atma sinir oluyorum diyorum hala atıyor bana göre bende beni gerçekten çok sevse kıskanır ne bilim benden çok kendısi düşünür yanı bana hiç tanımadığım bazen uzaktanda olsa tanıdığım adamların fotosunu atıyor böyle sevmek olmaz ya gerçekten ben kendı kız kardesımle olan fotoğraf bile atmam yani inanmıyom artık sevgısıne böyle diyincede zeytinyağı gibi üste çıkıyor sizin eşinizde böyle olan varmı

32 Cevaplar

0 oy
(2,714 puan) tarafından
Esim kendini bazen atar ama arkadaşlarını atmaz ne biliyim garip bı durum sorun bakalım niye atıyorsun diye
-Reklam-
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Kadınlar la atmasındansa adamlarla atsın ne olacak ki anlamadım.. 
(313 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(313 puan) tarafından
Bence güveniyor sevgine başkasına bakmayacağını biliyor anlık foto atması normal bence bende bu tepkilere anlam veremedim bu kadar sıkı mısınız bir fotoğraftan ne olabilir ki 
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Guzum bunda kıskanacak ne var ben anlamadım.kimle takılıyor sende görmüş olursun. Senin fotonu pylassaydi işte o zmn simintiydu
0 oy
(2 puan) tarafından
Aslında söylüyor sen çocuklarla atınca oda kendini kanıtlamaya çalısiyor aslında sende ondan atmasını istiyorsun tabikide arkadaşlarını atmasını değil ama bence kendini kanıtlamaya calisrken gerisini akıl edmeiyor
0 oy
tarafından
Valla kuzum ne yalan söylim bnm kendi düşüncem atılmaz ya  bnm eşim tiktokta bi kızın yanında erkek bile görmicem izlemiceksin diyo banada atmaz anca instagramda bazen hikayesinde paylaşır yada galerisinde ben bakınca görürürm asla atmaz
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Yani kıskansa atmaz bencede 
0 oy
tarafından
Ben nerdesin canım derim okeydeyken karşındaki arkadaşını çeker atar ortamı çeker bunda bir şey yokki
0 oy
(2,477 puan) tarafından
Asla asla öyle bir şey yapmaz hatta o kadar kıskançki benim fotomu bile bulundurmaz
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Eşim atmaz profil beni koymaz paylaşmaz bizim akrabalara bile izin vermez erkek ama karekter meselesi olabilir abim mesela tam tersi paylaşır eder yani heryerde 
0 oy
tarafından
Adamlara seni göstermiyor ki neden dertsiz başına dert arıyorsun adam kimle nerede olduğunu göstermek için atıyordur belki

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 935 göst.
0 oy
12 cevap 523 göst.
0 oy
11 cevap 342 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Hilalyyy (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 331 göst.

385,383 soru

11,524,400 cevap