0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
, kaçarak evlendim 2 sene sonra ilk kez kavg ettik o da annesi yüzünden normalde benim daha değerli olduğumu söylerdi annemlerle konuşuyoruz yani hatta çok yakınız her gün görüşüyoruz annesi pek iş yapmayan sürekli yatan bir kadın ve benim evim küçük haftasonu 1 yaşındaki oğluma doğum günü yapicaz pastasını magnetini ben yapicam onlar köyde kalıyor eltimin evi daha büyük benim ki 1 artı 1 buraya geldiler eltimde kalıyorlar bizde genelde kendi annemgilde kalıyoruz icnku isim olduğunda annem bakıyor çocuğa eşimde 1 2 gün bizde kalsın ediyor ve eşimin annesi her şeye laf eden bir insan eve de 2 haftadır pek gidemedigim için temizlik yapamadım temizlik yap vs Dicek ve magnetleri kilden yapicam yani kurumasi vs pastayı da şeker hamurundan uzun sürecek ikisi de ve bunların daha ikramligi var ben de annesinin böyle böyle olduğunu bu hafta değil sonraki hafta gelmelerinin daha iyi olacağını söyledim ve karşıma tanımadığım bir adam çıktı bana çok güvendiğini fazla güvendim mi der ne der her şeyi dedi ağlamaktan helak oldum ne yapicam bilmiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(7,661 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Annesi yüzünden değil kocan yüzünden kavga etmişsiniz
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
İlk kez kavga etmeniz anormal zaten sonradan çıkmış ortaya acısı 
(58 puan) tarafından
Normalde çok uyuyan bir çiftiz sadece araya 3. Şahıslar giriyor iste
(2,610 puan) tarafından
O 3.şahıslar her zaman girer yapacak bir şey yok eşin sana patlamak yerine denge kurmaya çalışmalıydı olması gereken bu bence. Çünkü ister istemez her zaman ortaya çıkıyorlar
(58 puan) tarafından
Haklısınız teşekkür ederim
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Düzeltme bırak o düzeltsin
(58 puan) tarafından
Bende onu bekliyorum ama annemlerdeyim ağlamamak için sor tutuyorum WC de agliyorum
0 oy
tarafından
Senlik bisey yok oluruna birak düzelir 
0 oy
(37 puan) tarafından
İlk kavga da yüz verirsen sürekli senin bişeyleri düzeltmeni bekler bırak o düzeltsin hatasını anlasın ki bidaha yapmasın sende sakın ağlama 
(58 puan) tarafından
Haklısın ben de öyle yapmaya calisiyorum
0 oy
(205 puan) tarafından
Masallah size biz evliligin ilk 2 yilinda daha fazla kavga ediyorduk guc savasi kendini kabullendirme:)bence sizde biraz birikmis bazi seyler hep kapatmissiniz.. belki esinin de biseye kafasi takikti oyle bi tepki verdi 
(58 puan) tarafından
Bilmiyorum olabilir ama çok kırıldım ve çok üzüldüm gerçekten taniyamiadim
(205 puan) tarafından
Bazen bazi seyleri gormeyip duymayi ogreniyorsun zamanla yoksa kendini yipratacaksin.. bende cok yillik evli degilom ama oluyor boyle seyler

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,224 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 466 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 455 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Prensannesi2020 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 471 göst.