0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar yoğun bir sivilce çıkışı vardı bende. Çok şükür geçti 6 aydır sürekli sürdüğüm krem sayesinde imex sayesinde tabikide yüz yıkama jelleri toniklerle destekledim ve 4 ay düzenli son 2 aydır da ara ara çıktığı için çıkan yerlere sürüyorum. Yüzümü çok güzel temizledi fakat ergenlik döneminden kalan lekeler var yanaklarımda çukur değil koyu renkli lekeler. Ben expigment diye bir ürün duydum daha önce kullanan var mı ciddi derecede lekeleri yok ediyor ama kullanımı aşırı önemli aksi halde yüzü yakar diyorlar. Birde onunla birlikte kullanacağım güneş kremi istiyorum. Expigmenti duydunuz mu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sen gitmedin mi kiz :D

tarafından
Gidicem aşkomda şunu bir sorayım dedim ya bugün gördüm İnternete lekeler için çözüm ararken bir sorayım dedim güneş kremsiz olmuyormuş
tarafından
Hahahahaa sen gitme bence ☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım expigmenti komşum kullandı yüzündeki lekeleri için gerçekten lekelerini açtı ama.onu zaten benim bildiğim hergun sürmüyosun 2 3 gün sürülüyor haftada diye biliyorum bide gece suruyosun
tarafından
Soracağım eczaneye zaten ona göre alacağım şuan ihtiyacım var çok lekem yok ama yinede bir kaç tanede olsa batıyor gözüme
(1,634 puan) tarafından
Doğrudur leke rahatsiz eder insani
0 oy
tarafından
Dayanamadın geri mı geldin :)
tarafından
Yok geri gelmek değilde şu kremi sormak istedim korktum yan etkisini okuyunca
0 oy
tarafından
Ben duydum kullandım ama onu yazın kullanmayacaksin. Kışın kullanacaksın ve yaz kış güneş kremini eksik etmeyeceksin
tarafından
Nasıl leke gideriyor mu hangi güneş kremini kullandınız
tarafından
Evet gideriyor ama dediğim gibi doktor yazın biraktiriyir. Tabi ben sadece onu kullanmadım bir kaç krem losyon daha kullanmıştım.
Güneş kremide Garnier kullandım. Hiç ihmal etmedim. Gerçekten cildim çok güzel olmuştu.
Sonrasında hamile kalınca yeniden lekelendi
0 oy
(12,732 puan) tarafından
Ben 2 sene önce kullanmıştım yuzumde leke değil çil vardı keşke o çillere dönsem :( daha beter oldu yandı soyulur dedıler oyle kaldı ustune hamile kaldım geçen sene dahada beter oldu . Kirk çıkınca yosun peeling yaptırdım azaldı telefon da filtresiz çekiliyorum resim belli olmuyor ama var yinede. Bi kez daha yaptıracağım haftaya erteliyorum yapınca evden çıkmam güneş yasak 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Munder mi şiddetle tavsiye ederim cildi porselen gibi yapiyor
(385 puan) tarafından
Reçetenile mi alınıyor sadece canım
(1,106 puan) tarafından
Eczaneden direk alabilirsin
(385 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,392 puan) tarafından
İmex çok güzel fondöten gibi bı krem expigment derideki koyulasan cilt tipini duzenlestiriyor . Ben başka kremle karıştırdım bı tane daha vardı alkol bazliydi o yüzden yorumumu düzeltiyorum :D
(1,106 puan) tarafından
Evet öyle ama yüzde çok tüylenme yapiyor
(1,392 puan) tarafından
Bn kullanmadım canım ama imex liseye giderken kullanmıştım :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
0 oy
4 cevap 73 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kardeleneb (16 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...