0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Motoru değişecekmis  .kaç liradır sizce daha ònce değiştiren var mı??

5 Cevaplar

0 oy
(14,892 puan) tarafından
Pahalidir bence. Yaptirmak yerine yeni süpürge almak daha mantikli olur. Burda birisi kocasi yeni süpürge alsin diye bilerek su çektirmiişti ve motoru yakmişti. O geldi aklima. 
tarafından
Of ya  kaynanamın laf eddiği kadar varmış desene .b3n bilerek yapmadım ama kimseyi inandıramiyacam.sakar biriyim  diye dünyanın en kötü insanıyım sanki bıktım iyice ya...inşallah çoook fazla deildir yoksa çok başıma kalkarlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annemin süpürgesinin motoruna kaçmıştı resme süpürge parası istiyorlardı annemde yenisini almıştı 
tarafından
Deme ya ağlıyom şimdi  çok laf ederler artik
0 oy
(662 puan) tarafından
Yeni makine al canım eşim tefalimkini 1700 almış çokta güzel cekiyo ben beğendim minik bişey hazneli
tarafından
Ne yapacaklar bilmiyom cnm kaynanam verdiğim (kesemiz bir) Ne yaparlar bilmiyom   .çok bozuk moralim.kafam ağrıdı tee.
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Benimki 2 sene önce arnica bora markası su kaçtı eşim motoru kendi değiştirdi 100 TL ye halletti şimdi ne kadar olmuştur bilmiyorum 
0 oy
(1,799 puan) tarafından
Eşim fantomla su olan yeri çektirmis motoru yandı. Arkadaşı tamir etti ama yinede eskisi gibi değildi başka aldık.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 233 göst.
0 oy
3 cevap 59 göst.
19 Eylül 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 31 göst.
28 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Paticik (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 164 göst.

397,170 soru

11,879,209 cevap

35,995 kullanıcı

...