0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (496 puan) tarafından
Ben bı konuda adak adamistim. O şey gerçekleşti fakat ben adadigim adağı unuttum yani ne sözü verdim hatırlamıyorum ama bir söz vermiştim ne yapmam gerekiyor bu durumda

8 Cevaplar

0 oy
(888 puan) tarafından
İnsaaAllah fetva verebilen hocalar okur yorumu burda bilende yaziyo bilmeyende 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şeyma görür inşallah postunu canım
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Kolay soruysa cevaplarız sandım  ☺️ bilgim yetersiz bi üst heyete yönlendirelim  seni
0 oy
tarafından
Burdan birinin Hacer öztürk diye tanıdığı hoca vardı post açmıştı hatta kadının eşinden habersiz dışarı çıkması hakkında umarım bu postu görür sorunu hocaya iletir... 
0 oy
(261 puan) tarafından
Adayabilcegin en üstün seyi adamalisin. Ibadet mi adadin yoksa kurbanmi? Bunu hatirliyormusun
(496 puan) tarafından
Yok hatırlamıyorum ama kurban adamisimdir diye düşünüyorum çünkü küçük bebeğim var oruç tutamam diye kurban adamış olabilirim
(261 puan) tarafından
Ozaman adayabilcegin en üstün kurbani kes
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Kurban mi adadın peki yoksa başka birseymi hicmi hatırlamıyorsun bu önemli gerçekten unuttuysan gönlünden gecen birseyi adayıp yapabilirsin 
(48,731 puan) tarafından
ee kurban olsa hatırlamış olmuyo mu ☺️
(496 puan) tarafından
Hatırlamıyorum aynı konu için bı ihtiyaç Sahibine yardımcı olucak demiştim onu yaptım. O mu aklımda kaldı onu da bilmiyorum ama ya yapmadiysam diye yine yapmak istiyorum ama hatırlayamıyorum
(2,474 puan) tarafından
Kurbanın da çeşidi var ne bileyim gücü horoz kesmeye yeter onu adar koyun dersin dana dersin abartır deve bile denebilir:)))  adakta ne seçildiyse o yapılmalı dana kesecek dediysen koyun kessem yerine gelmis olmuyo o yüzden kurbanmi  diye sordum boyle ise gücü neye yetiyorsa onu keser unutmuş sonucta
(2,474 puan) tarafından
Canim madem hem hatırlamıyorsun hemde elinde olamadım gönlünden gecen birsey ada yerine getir rabbim kabul eder olurda hatirlarsan birgün onuda yerine getirirsin
(48,731 puan) tarafından
adak iside cok riskli bir anlik söyleniyor yazmak lazim bir yere
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bende senin gibi bişey adadm koç mu koyun muydu hatrlamiyorum internetten baktım hangisini kesebiliyosan kes diyo küçük baş oldgu için ama hiç mi hatrlamiyosun sen küçük muydu buyukmuydu 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Canım unuttugundan mesul değilsin 

Yerine getirmek için gönlünün ferahlamasi için bı kurban adağında bulunabilirsin 

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 283 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir343434 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 739 göst.