0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (393 puan) tarafından
Valla ağlayarak yazıyorum yaa ikiside küçük sabahtan aksama kadar canim çıkıyor eşim sağolsun yardımcı oluyor ama onlar beni istiyor. Ben odadan çıkarım bebegim uyur babasinin yaninda ama beni görünce emzirme ayakta sallama herşeyi yaparım yinede uyumaz.

Bu gece birini ayagima alinca diğeri ağlıyor 2 saattir uyku cabasindayim artık bagirmaktan sesim kisildi sonra cok pisman oluyorum ama elimde degil valla cok yiprandim.Sizler ne durumdasiniz neler yapiyosunuz varmi tavsiyeleriniz?

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından
bagırmaktan sesın mı kısıldı esınde yanındayken o derece neye bagırdın nasıl bagırdın yada aksam aksam 
(393 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım cok üzgünüm zaten
tarafından
oku ufle kndını sakınlestır Allah korusun ama ya onlara bısı olursa dıye dusun her anın tadını cıkar belkıde son gunumuzdur dıye bak olaya ınan kndını frenleyeceksın bu dunyada hıc bırsey cocuklarınız dan daha kıymetli olamaz tabıkı yerı gelıcek bagırıp kızıcaz dogruyu yanlısı ogretıcez ama rutın halıne getırıp her ogun yapmıcaz bunu kndımıze hakim olcaz
(393 puan) tarafından
Tabiki her öğün degil kurban olurum onlara inan bir anda oldu o  anki ortamdan kaynaklı ama tabiki hatalıyım suan uyudular bu sefer ağladım vicdan yapıyorum sonra kendime kızıyorum
tarafından
Aglama kuzum taştan degılız insanız olur boyle seyler uzulme
(393 puan) tarafından
Sağol canim benin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Yorucu tabi kolau değil Allah yardımcın olsun her çocuk başka iste
(393 puan) tarafından
Amin canım valla belimi hissetmiyorum
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım sabır bunun çaresi başka bişey değil. Zamanla büyüyecekler ve geçecek.

Benimde 6 aylık oğlum var büyüyünce geçecek diyorum. Sağlıklı olsunlar da gerisi boş. 
(393 puan) tarafından
Aynen ama suan bagirdim diye cok pişmanım yaa oturdum agladim

Allah yavruni sana bağışlasın canim
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Aynı durumdayız kuzum yapacak bisey yok geçecek inşallah saat kaç olmuş hala yapmıyorlar ve durmuyorlar gündüz asla saniye oturmuyorlar  anlamadım bende insan hiç mi yorulmaz gündüzde asla yatmıyorlar
(393 puan) tarafından
Aynen guzduz de asla uyumazlar
(1,290 puan) tarafından
Ben sadece benim diyordum kız:))

Gel sarılalım   Rabbım onların acısını göstermesin  yorgunluk geçer  

Bunu sana söylüyorum  ama inan intihar etmeyi düşünecek kadar deliriyorum ama insanlık hali gerçekten geçecek buna inan  hiç birimiz kolay buyumedik
(393 puan) tarafından
Sarilalim bacım ayy bende sinirden mahvoldum yaa bir insan 5 dakka huzur istiyor cokmu
(1,290 puan) tarafından
Tabiki çok değil
0 oy
tarafından
Cok haklısın canım. Valla çocuk büyütmek Zor.

Benim kızımda 16 aylık . Çok huysuz aşırı hareketli. Tek çocuk olmasına rağmen zorlanıyorum. Benim eşimde aşırı yardım eder bana. Allah ondan bin kere razı olsun ama dediğin gibi herseyide onlar yapamıyor.

Senin kaç yaşındalar cocuklarin
(393 puan) tarafından
1 ve 3 yaşındalar
Valla esim bakar ama kucugu bana bağımlı yoksa o alir ama büyüğüne anne gibi desem yeridir
tarafından
Bende bazen bir çocuk daha yapsammi diye düşünüyorum. Sonrada kızımın huysuzluklarini görünce vazgeçiyorum ;)
(393 puan) tarafından
Sakın duurr usulca ses etme bişey yok Bişey yok:d
0 oy
(7,298 puan) tarafından
Bay bay night alip birer tane ver bence bende denemedim ama denemeyi dusunuyorum kizimda çileden çıkartıyor doğduğundan beri bu uyku konusunda 
(2,705 puan) tarafından
En son 108verdım ben bı kaç oldu
(2,705 puan) tarafından
40 45 damla şişe biter kücük bişi zaten cıkmaz o kadar
(13,202 puan) tarafından
Yok yaa 25 damla 1 tatlı kaşığı yapıyor dolu dolu 40 damla zaten 4 yaş çocuk için günde iki kez vermeyle bir ay gidiyordu bizim mesela
(2,705 puan) tarafından
Valla bılmıyorm canm ya
(13,202 puan) tarafından
Tablosu var üstünde ağzı da limon kolanyası gibi damlamıyor 5 dk sürüyor sayması. Fazla değil ve bağımlılık asla yapmıyor.
0 oy
(933 puan) tarafından
biriyle baş edemiyorum Alllah sabir versin sana valllah bazende tek cocuk olmasn bi tane daha yapim diyorum yasim gecmeden ama yok işte delirirdim bu seferde yemesi uyumasi bezini degistrmesi o kadar dikkkat ederim pisik olmasin diye bi baktim pisik olmus bezini degstrmeme izin vermiyo saga sola kaciyo krem surdurmuyo ooooofff offff sonra uyuyunca hersey bitiyo masum masum uyuyo uyansada yaramazlik yapmasni ozluyosun simdiden kafayi yedimmmm bile :)))
(393 puan) tarafından
Ayy canim sakın mental sağlığın icin 2.bebegin buyunce getir valla cok zor dusun 2 tane ayyy simdi uyudular bende oturudm agladim
tarafından
Sarakurak sen ben olabilirmisin? :-) noktası virgulen aynı şeyi düşünüyorum ;)
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende arada deliriyorum kızım durduk yere ağladı herşeyi yere fırlattı bağırıp durdu vurdum eline ayağına ama sonra çok kötü oldum saatlerce başımın ağrısı geçmedi üzüldüm çok tahammülsüz oluyoruz yoruluyoruz bence ev işi yemek ütü çamaşır derken 
(393 puan) tarafından
Kriz gecirdim bian kiyamiyom da sonradan ağlıyorum ya 1 olsa inan çekiliyor ayni görevden 2.ciyede bakmak zorundasin offff zor
(6,441 puan) tarafından
Bunlar hep yorgunluktan şöyle bir günlüğüne tamamen kendimize ayırsak masaja gitsek falan demi
(393 puan) tarafından
Oooo masaj bir köşeye birak sadece uyuycam :D
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Şükret aç bakara suresini elini yüzünü yıka sakinleş Çocuklarına odaklan Yapacak birşey yok başka Allah yardımcın olsn  canm
(393 puan) tarafından
Çok sağol canim nebe suresi actim bebelere iyi diye ama kurani hatim etsem fayda etmez bize :D
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ben de iki çocuklu bir anneyim sizi anlıyorum ama bağırmaktan sesim kısıldı cümlenizi asla anlayamıyorum.... Bebek/çocuk onlar sonuçta buna hakkınız yok.
(393 puan) tarafından
2 saat ayagimda 2 bebelerden biri inip biri cıktı belim hissetmedim ama pismanim tabi vurmadım cimciklemedim tabi insanim bi yerden patladım artık ki zaten ağladım ilk cümlede dikkat edin.
0 oy
tarafından
Geçecek cnm bu günler. Böyle böyle biyuyecekler. İlk büyüğün gönlünü yap sonra küçüğün. 
(393 puan) tarafından
Uyudular simdi kurban olurum onlara valla
tarafından
Sende uyu dinlen hemen cnm
(393 puan) tarafından
Tmm cnm iyi geceler sana Allah razı olsun senden
tarafından
Sende sağol cnm
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım bebeklerin kaç aylık uyku eğitimi versen daha rahat ederdin. Ben beş bucuk aydan itibaren verdim. Kendi odalarında mı sizle mi uyurlar?
(393 puan) tarafından
Bizle uyuyorlar 1 ve 3 yasindalar ve sürekli uyanirlar
(2,545 puan) tarafından
Kendi odaları olması daha iyi olur. Ben beş bucuk aydan itibaren odasına alıştırdım. Var mı odaları. 3 yaşında ki bir yaşındakine zarar verebilir mi? Onun için bir uzmandan yardım alsan en azından büyüğünü ayrı odaya alıştırma konusunda. Sesleri birbirlerini rahatsız edipte uyanabilr. Bu sefer gece sık sık uyandıgın için uykunu alamayınca sende çocuklarda huzursuz olabilir
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bağırarak bi şey elde edemezsin. Bir pedagogtan yardım almalisin.
(393 puan) tarafından
Anlinkti birden oldu
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Çocuklarının birinin 3 yaşında olduğunu yazmışsın bir yoruma 3 yaşındaki çocuğun gece uyanması normal mi sence cnm gündüz uyutma yorulsun gece uyusun şuan deliksiz uyuması lazım hadi diğeri küçük 1 yaşında onun uyanması normal ama 3 yaşındaki uyanmamasi lazım öğlen uykusu yapıyorsa bıraktıran onu
(393 puan) tarafından
Yok bacim büyüğü su icmek icin kalkıyor hava sicak küçüğü de emzirmeye  kalkıyor

Gündüz uykusu asla olmaz onda geç uyanır ki bugun ilk defa uyudu bu gecede agzima s...t asla asla gündüz uyutmam daha zaten ne olduysa ondan oldu
0 oy
(5,032 puan) tarafından
Bu yaşadıklarını hepimiz yaşadık tek değilsin isyan etme bu anlattıkların normal şeyler senin şikayet ettiğin şeyin hayalini kurup evlat bekleyen isteyen binlerce insan var sabret 
(393 puan) tarafından
Ayy rabbim isteyen herkese versin canım
Rahatladim sizle konuşunca
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yavrum bağırmaya çalış ben de aynı durumdayim ya da bağırsan da bir yerde kendini durdur. İnsanız tabii anca dayanıriz ama bu kadar strese gireceğine iki saat uğraş onlarla otur aşağı yapacak birşey yok 
(393 puan) tarafından
Aynen canım ama ilk defa oldi ondada zaten mahvoldum
(4,040 puan) tarafından
İlkler zor oluyor :D sonrakilere hazırlıyorlar seni olmezsin guclenirsin :D
0 oy
(7,910 puan) tarafından
1 taneyle zor bas ediyoz haklisin Allah yardimcin olsun
(393 puan) tarafından
Sağol canım Allah yavrunu sana bağışlasın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 249 göst.
0 oy
6 cevap 332 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,289 göst.
15 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 214 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,050 puan) tarafından soruldu

382,312 soru

11,446,542 cevap

35,022 kullanıcı

...