0 oy
970 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından
Kızlar bu doğudaki eşe.k leri neden toplanıyorlar nereye şikayet edebilirim susmuyolar bı dk tam bebeği uyutacakken bir aniriyolar bebiş korkuyo seslerinden uyu.z oluyorum yaa sokakta gezen hay.vanlardan

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

******** eniştem eş..ek satın alıp öldürüyor köpeklerine yediriyor kilo alsınlar satıym diye Allah onları bildiği gbı yapsın cehennem ateşi böyle ınsanlar için var :(

(166 puan) tarafından
Ayy geçen de adamın birisi eşeklere demirle vurdu beddua ettim benim içim acıdı yazık hayvana
tarafından
Allah ellerini kırsın onların enişteme kızdım teyzeme kızdım kuzenlerime kızdım hepsi alışmış normal hayat şartları dediler şok oldum bir daha kapılarına gtmedim
(166 puan) tarafından
Valla yazık günah tamam rahatsız oluyoruz ama şiddete karşıyım herzman onlarında canı var
-Reklam-
0 oy
(3,559 puan) tarafından
Kız adanalı mısın sen? 

Eşeklerin sahipleri olması lazım başı boş mu duruyorlar? 
(166 puan) tarafından
Kozan sen
(3,559 puan) tarafından
Yüreğir canım
(166 puan) tarafından
Şimdi nerdesin ya
(3,559 puan) tarafından
Ne yazık ki İstanbul denen iğrenç şehirdeyim sen nerdesin
(3,559 puan) tarafından
Bizim memleket gibisi yok bacım valla kurban olayım Adanama
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Adanalı mısın :) 

Sokak eşeği köy yerlerinde gördüm de serbest gezen köyde misin ki
(166 puan) tarafından
Ewet cnm
İlçe burasıda çok fazla yaa inanki çok rahatsiz oluyorum
0 oy
(736 puan) tarafından
Nasil yani esek mi var sokakta. Bizim burda da cok köpek var sabaha kadae susmuyorlar geçen gun de yasli bi amcayi yogun bakımlı ettiler hayvanlari cok seviyorum ama bu ise bi çözüm getirilmesi lazim seviyoruz diye canimizdan olacağımız anlamina da gelmiyor kışın açlıktan yapiyorlar herkes bi kap mama koysa yapmazlar diyordum yaz geldi yine saldiriyorlar
(166 puan) tarafından
Gerçekten çok sıkıntı bende severim ama asirisini deil sokakta çarşıda yanlız gezemem o yüzden çok ta korkarım hepsinden
0 oy
(668 puan) tarafından
Ben ilk defa duyuyorum sokak eşe kleridemi varmış benim bildiğim köy dağ basında falan olur 
(166 puan) tarafından
Burası da aynn öyle cnm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 498 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 193 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 329 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,621 puan) tarafından soruldu

384,924 soru

11,512,916 cevap

35,174 kullanıcı

...