0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (540 puan) tarafından
Biraz terlikle topladım ama uzeriem sıçradı sanırım dikenlerin heo battı elimden biraz topladım ama kolumda bacagimda da var sanırım çok ince olduğu için göremiyorum çocuklara falan üstümden sıçrar mi ve kendikigjndwn çıkarmı

4 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Frenk üzümü mu 
(540 puan) tarafından
İnciri canım
(2,062 puan) tarafından
Cımbız ile çıkmazsa naylon çorapla ovunuz
(540 puan) tarafından
Görmediğim yerlerde canım ya batıyorlar aman nerdwn topladım merak etmiştim tadını
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
O havadan rüzgardan meyvenin üstünden uçup bile batabiliyot illa dokunmaya gerek yok oyüzden dışarıda bşyerde çocukların yakınına tutmayın bence
(540 puan) tarafından
Peki benden çocuklara geçermi canım
(1,022 puan) tarafından
Ya geçeceğini sanmam sadece elinde varsa dokunursa Bi ihtimal batabilir
(540 puan) tarafından
Kollarda bide bacaklarda da var sinirim batıyor
0 oy
(657 puan) tarafından
Bilirim çok da severim. Onu terlikle değil uzun sopa ile toplarlar. Toplamaya özel aleti var onun. Çok da acıtır incecik diken. Soymafan önce dikenleri temizlemeniz gerek. Yoksa soymak başka eziyet olur. Süpürge ile filan temizliyorlar sanırım 
(540 puan) tarafından
Bacaklarıma kollarıma falan hep bulaştı sanırım çocuklara geçermi benden canım
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Nasıl cıkar bilmiyorum canım inşallah hepsi çıkar annem 1 ay oluyor antalya ya gitmişti günü birlik kuzenler fide kopartalım demişler annemde meraklanmış bende alayım demiş kadıncağız bi anlatıyor yavrum agac bize saldırdı üstümüze dikken attı diyo batan yerleri şişti kac gün yazık 
(540 puan) tarafından
Ya kıyamam gerçekten öyleymiş bilmediğim şeye böyle yaparsam olacağım bu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
15 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
9 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Elma sekeri (44 puan) tarafından soruldu

386,044 soru

11,541,522 cevap

35,217 kullanıcı

...