0 oy
202 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (367 puan) tarafından
Kizlar 6 bucuk aylik bebegim var ve 1 aylik hamiletim sezeryan olmustum. Dikisleri.den cok korkuyrm.boyle kisa surede dofum yapan oldumu dikislerde sikinti yasadiniz mi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arkadaşım yaptı. Hastane farkeder mi bilmiyorum ama ikisinide özelde yaptı. Bir sıkıntı olmadı cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım Allah yardımcın olsun çok zor bir süreç ya 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bende şuan 7 aylık kizim var 2.5 aylık hamileyim doktor kontrolünde dikislerin cok iyi kapandigini sorun yasatmicagini söylüyor ama zaman gostericek
(367 puan) tarafından
Bu surevte iletisimde kalalim lutfen.7 aylik olmssn masallah hamilelik surecin  asil gcti dger bebeginle ilgilenebildin mi
(1,334 puan) tarafından
Suan 7 aylık hamile değilim kizim 7 aylık ben 2.5 aylık hamileyim yani üzülerek söylüyorum ama bazi zamanlarda kizimla cok ilgilenemiyorum bana özelden mesaj atarsan sürekli irtibatta kalabiliriz
0 oy
tarafından
Doğrusunu yazayımmı
(367 puan) tarafından
Yaz lutfen bekliyrm
tarafından
Evet nedir doğrusu
tarafından
6 aya kadar hiçbir sorun yaşamadım canım ama ne zaman 7 ye döndüm o dikiş yerlerim nasıl ağrıyor Dr dediki içten yapıştırılan gerilme yapıyor ama ayağa kalkınca yatınca biraz yürüyünce hep ağrıyor o yüzden 38 haftada sezeryan olmayı kabul ettim
0 oy
tarafından
Rabbim kaldiramayacagin yükü vermez bacım sen Allah'a güven o sana yeter 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 643 göst.
26 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aytuk06 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
17 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,742 cevap

34,832 kullanıcı

...