0 oy
1,389 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ay insan büyüyünce farkediyor bazı şeyleri 

Benim dedemin kardeşi vardı hatta abisi çok yaşlıydı yatalak gibi birseydi zor yürürdü vs. Koydeydik işte neyse ben ne olduysa onlardaydim .

Bana gel dedi kimse yoktu yatağında idi oturdum yatağına . Elini bluzumden içeri sokup goguslerime dokundu ve dedi ki erkek eli değerse çabuk büyür . 

Bana iyilik yaptığını bile düşünmüş olabilirim sjsjsjs .

Çok sonra dan öğrendim ki benim halamın büyük kizina da aynısını yapmış . 

Ben bunu 21 yaşımda anneme anlatabildim çok utanmıştım.

22 Cevaplar

+2 oy
(3,950 puan) tarafından
Malesef ki bunlar oluyor canım. Rabbim çocuklarimizi hem böyle seylerden korusun hemde ileride brilerine böyle seyler yapmaktan korusun..
tarafından
Ay daha mı ileriye gitti ya.  Kız benim dede yaşlı olmasa kim bilir daha ne yapacakti
(3,950 puan) tarafından
Yok kız senin gibi dokundu umzuma elini atmıştı  öyle dokundu bende kimseye diyemedim bunu ilk defa burda söylüyorum
tarafından
Bide diyor çabuk büyür vs dhjdjd tövbe ya
(3,950 puan) tarafından
Cocuk aklinla sende öyle zannettin tabi.  Ayy düşündükçe sinirlerim tepeme çıkıyor
tarafından
Tabi yani hiç sorgulamadim ki o yaşta ne sorgulaması şimdi şimdi bilinçlendik
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tacize uğramayan kız var mı çok merak ediyorum
tarafından
Ay kolay birşey değil ki benim ki yine ucuz atlatilmis bir şey rabbim birdaha yasatmaisn canım benim ❣️
(2,529 puan) tarafından
Ay ben uğramadım çok şükür kızımı  birinin kucağına vermek bile istemiyorum
tarafından
Anam yaşlı başlı dinlemiyor bu işler malesef diyorum ya bak adam yürüyemiyor bir gözü toprağa bakyor hala ne derdinde.
(163 puan) tarafından
Ayyy cok haklisiniz ve cok korkunç igrenc  bi kiz annesi oldugumu dusununce Daha korkunç 'tacize ugramayan kiz yok'
tarafından
Evet benim de Bir kızım oldu �nşallah öyle bir şey yaşamayacak yaşatmayacağım yaşamasına da izin vermeyeceğim
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Allah çocuklarımızı korusun böyle insanlardan 
tarafından
Amin amin çok amin
0 oy
(2,522 puan) tarafından

Ufff ufff dünya ne lanet bı yer :(

tarafından
Sorma ya Allah iyilerle karsilastirsin
0 oy
tarafından
Allah'ın belası bı yerde okumuştum yaşlı insanlar dan daha çok korkun diye o kadar doğru ki onlar daha sapık oluyor Allah'ın cezaları 
tarafından
Evet evet haklısın bu doğru olabilir bir gözü toprağa bakarken de bunu düşünemezsin ya
0 oy
(7,990 puan) tarafından
Ay pis sapik o haliyle neler düşünmüş igrenc herif yaa
tarafından
Sapikmis. Baksana yasliyken bunu yapıyorsa gençken kim bilir neler yaptı
(7,990 puan) tarafından
Sen kaç yaşındaydı ozaman
tarafından
8 9 ya öyle birşey
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Komşunun 18 yaşindaki oglu tarafindan tacize ugradim bende 6 yaşindaydim 

Çok çok kotu bir şey hiç gozumun onunden gitmiyor
tarafından
Ay canım benim kıyamam ya :!
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Böylelerinin mezarına işiceksin
tarafından
Zaten rabbim vermiştir cezasını ben anlamıyordum ki yalnızken gel demişti.
(10,978 puan) tarafından
Bu geceki bedduamı da bu sahısa armagan ediyorum. Yatana kadar ederim artık
tarafından
Hshshshsshsh adamın bir günahıni da ortaya çıkardım xnnxjx
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Pedofili .

Pislik ateşin bol olsun 
tarafından
Yani canım amin mi desem bilemedim ya yine de yaşlı üzülüyorum da Allah ıslah etsin
0 oy
(590 puan) tarafından
o adama cok guzel seyler solerdimde icimde kalsin ***** teke
tarafından
Maalesef rabbim evlatlarımızı korusun kollasin inşallah ❤️
(590 puan) tarafından
aminnnnnnn
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Ay aklıma geldi unutmam hiç daha ilkokul 2 veya 3 en fazla dışarda oynuyoruz kızlarla patates soğanci geldi bı tane çocukluk işte ne anlican adam elini omzima attı göğsünü elledi disardan ben hemen kaçtım ama orda bı abla vardı ona anlattım bı daha biri öyle bişey yaparsa avazım çıktığı kadar bagir kaç hatta polise bile.soyle demişti aklıma geldikçe adamı öldüresiye dovesim.geliyor
tarafından
Pislik yer yüzünde mutlu olmasınlar inşallah. Nasıl bir mide ya çocuğa nefis uyanacak kadar alcaliyorlar.
(1,506 puan) tarafından
Ne hallere düştük çocuğa bebeğe bile hatta hauvanlara.bile alcaldilar sefersiz.kopekler.kendi çocuklarının da başına gelsin inşallah
tarafından
Öyle deme kız onların ne suçu var bak benim babam bile sapik ruhlu benim ne suçum var ki
(1,506 puan) tarafından
Aman ne bileyim milettin canı kendi insanından yaanar ya en çok
0 oy
tarafından
Allah'a şükür bu kadarla kalmış 
tarafından
Evet evet . Hatta bizim köyde deli biri vardı ben yine o yaşlardayim kuran kursundan ciktiktba sonra bakkalın önüne gekmistim beni tek gördü şey dedi gel aşağıda sana para vereyim çikolata al bakkal amca da bzii izliyromus dedi ki kızım sakın gitme dedi o gün belki de tecavüze uğruycaktim hayatım kayavakti ama o amcadan Allah razı olsun durumu hemen anladı sonra o deliyle kufurlestiler işte .
tarafından
Ay Allah'ım nasıl bi koymuş anam orası
0 oy
(13,717 puan) tarafından

Allah binbir azap versin yattikalri yerde

Nalet olsun kahrolsun
tarafından
Amin amin canım:( üzücü ya sadece çok üzücü
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Pedofili mi diyorlar böylelerine Allah cayır cayır yaksin onu inşallah 
tarafından
Evet canım pedofili oluyor . Amin amin
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Benimde anlatcak olayım var ama yazmaya utanıyorum şuan evli bi kızı var umarım en güvendiğinden o kızıda bunu yaşamaz.
tarafından
Yaaaa çok üzüldüm ☹️:(
0 oy
(501 puan) tarafından
Aynı şekilde ben de malesef ******** yaşlı.moruk gebermistir bile belki de . Seyyar saticiydi şeker verirdi millete bana da aynı şekilde. Pop.muzu ellerdi ne bilelim bende büyüyünce anladım. Çocukları kesinlikle özel bölgelerine dokunarak sevmiceksin. Aynı şeyi başkaları da yapabilir diye düşünüyorlar. Komşu görüp bağırması serers.ze hep düşünmüştüm niye bağırdı diye Allah yaksın insAllah böylelerini.
tarafından
Ay varya eskiden ogretmedikleri için sustuk
(501 puan) tarafından
Oğlum var 2 tane biri daha çok küçük. Ama büyüye söylüyorum sakın oğlum oralar sana özel diye bağır çağır ve ne olursa olsun bize anlat diye Allah korusun bilemeyiz. Şimdi hayvana bile tecavüz ederlerken erkek kız fark etmez Allah yavrularımızı bizi korusun
tarafından
Ya aklımda şu gencecik intihar eden çocuk gekdi yıllardir komşusu sapik adamın tacizine uğruyormusda en son intihar etmiş ya
(501 puan) tarafından
Yaa bunlar duyduklarını daha neler oluyordur kim bilir. Öz baba kendi kızına tecavüz ediyor. Benim baba da n3 kadar baba denirse p.rno izlerdi p.slik
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Geberdigini söylee.. 
tarafından
Çok tan shshsh
(1,918 puan) tarafından
Pislikk heriff
tarafından
18 sene olmuş yada 20 öyle o arada
(1,918 puan) tarafından
Kemikleri kalmamstirr .dddd
tarafından
Hahzhzhz evst aynen
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ne gelırse bu yaslılardan gelıyo zaten. Benımde var boyle bı anım lanet olsun cayır cayır yanıyodur ınsallah
tarafından
Ya pislikler iste
0 oy
tarafından
Ah o dedeler oyle pislikler ki.

İhtiyar der hurmet edersin bi ayaklari cukurda hala azginlik pesindeler. Ne pislik warsa onlarda war.
tarafından
Qynen oyle Zeyno ya
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Maalesef ki bu durumu yaşamayan yok denecek kadar az. 
tarafından
Ya çok çirkin bir durum ya

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 188 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Umutluanne (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
3 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hmzftmnr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 342 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 215 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...