0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İshaldi şimdide pişik oldu kan akıyor berbat kötü oldu Dr götürdük kremler ise yaramıyor bildiğiniz başka yöntem var mı 

25 Cevaplar

+1 oy
(887 puan) tarafından
Sudokremin içeriği doğal değil malesef nişasta kullanmanı tavsiye ederim temizledikten sonra pudra gibi nişasta sür hemen kurutuyor 
-Reklam-
+1 oy
(2,519 puan) tarafından
Hakiki zeytin yağı varsa onu sür çok işe yarıyor ve sürekli altı kapalı kalmasın sık sık poposunu yıka 
tarafından
Allah razı olsun yıkadım valla açıkda bıraktım travazol sürdum ama etki etmiyor sivilcelendi  neyse tekara yikiyayim geçer belki
(2,519 puan) tarafından
Ay kuzum ya sıcaklar da pişik olması normal canı yanıyordur bize zeytin yağı iyi geliyor Allah'tan bezi bıraktık pişikten kurtulduk
0 oy
(736 puan) tarafından
Çörek otu yağı hem kullanıyorum hemde çok faydalı öneririm 
tarafından
Hmm oda yokki bende
(736 puan) tarafından
Yarın aktarmadan alabilirsen al çok faydalı
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Sudocrem pişik kremi alin canım  kalin bi tabaka halinde sür  tekrar yaptigi kakasini cildine temas etmez bu sekilde 2 güne  rahatlar bebegin
tarafından
Valla kullandım etkisi yok hatta dokturun verdiği tüm kramleri kullandım ismini hiç duymadığım kremler
0 oy
(9,556 puan) tarafından
Çinko şurubu falan kullanıyomusn? Birde sudocrem tavsiye ederim travazol ile birlikte sür 
tarafından
Yok canım ishaldi o yüzden
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Sudocrem öneririm kalın bir şekilde sürün ishali geçene kadar devamlı sürün sonra da msutela pişik kremini ihmal etmeden her kakanin arkasına sürün. Sudoremi devamlı kullanımını önermiyorum içeriği temiz değil ama pişik geçene kadar en azından mecbur kullanıyorum bende öyle bişey başıma gelince.
tarafından
Denedim canim etkisi pek yok daha doğrusu oğlumun popusu berbat kızarık tabaka oldu üstüne sivilce bide kanıyor
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Hava alınca iyileşiyor bezsiz bırakıyorum kızımı iyileşiyor 

tarafından
Bıraktım canim valla altına istedi daha çok yandı canı:)
tarafından
Benımkınınde götü çok kötü pişiyor bu sıcaklarda kakasını yapınca bir saat beklese kanıyor pişikten açık bırakıyorum gün boyunca Bi tanede krem var onu sürüyorum iki güne hiç bişeyi kalmıyor canım üstüne işese de gunde 10 defa altını değiştiriyorm bağlı olduğu sürecce daha çok sıcak olur daha geç iyileşir hava almaya ihtiyacı var
tarafından
Hangi krem canim
tarafından
Yara kremi canım her yaraya öneriyor doktorlar her türlü yaraya iyi gelyor ismi

THİOCİLLİNE
tarafından
Görüntü yüklüyorum canım üzerine tıkla kaydet
0 oy
(657 puan) tarafından
En iyi tedavi için altını ılık su ile yıkayıp pamuklu bezle kurulayıp açık birakmanizi öneririm. Altı açık kalavildigi kadar kalsın. Daha sonra süreceğiniz kremi sürüp bezini takın. Bezini ne kullanıyorsunuz?
tarafından
Tskler canim bugün duş aldırdım açıkda bıraktım inşallah geçer
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım benimde çocugumun poposu kıpkırmızı oldu güzelce yıka her seferinde sonra kremi sür beş dk defteri yelpaze yap popoya öyle öyle hızlı bir güne kırmızılık gitti. Sonra zeytin yağı sürdüm topladı. Doktora gittik ishal için de ilaç verdi zeytin yağını sürme dedi.
tarafından
Dünden beri yapıyorum Allah razı olsun
0 oy
(1,056 puan) tarafından

Canım cinko kremi kullan pişik için çok etkili 

image

tarafından
Tmm canim sağol bunuda denicem
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bebek pudrasıda arada kullan enazından kurutur 
tarafından
Yok canım bizimkinde yan etki yapıyor daha. Çok kızartıyor
(1,056 puan) tarafından
Arkadaşın dediği gibi uygula istersen altını acık bırak biraz birde havalar sıcak canım poposunu yıka hep zeytinyağı sür
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kiz isterse halıya koltuğa işesin o acıyı cekmesindense altını açık bırak. Boxer üzerine şort felan giydir.
tarafından
Keşke iylesseydi işeseydi halıya   açık bıraktım alına yaptı çiş daha çok acıdı cani
(4,668 puan) tarafından
Oyy kıyamam yaaa
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Margarin sür iyi geliyor
tarafından
Ciddeen mi hemen denicem valla
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bezini değiştir mutlaka bu sıcaklarda biz direk Prima premium care e geçtik baby turco mahfetti bebeğimi asla iyileşmesi pişiği. Bez değiştirince anca düzeldi. 
tarafından
Valla canım molfixti    aldım sonra slpyy kullandım şimdide  beybi torcu kullanıyorum olmadı degistireyim
0 oy
tarafından
Islak mendil kullanma canım her bez değiştiğinde yıka poposunu
tarafından
Öyle yapicam artık
0 oy
tarafından
Kızimda çok kötüydü en iyi sudorcremdi o da fayda etmedi eczaneye sordum dedi hametan ve travazolu karıştır ve ertesi gün cidden baya gitmişti mavi hametan ve travazol denemediysen ikisini karıştır geçince sadece hametan sürersin çok iyi o ya
tarafından
Dr bana öyle dedi hatta 3 krem karıştırdi
0 oy
(924 puan) tarafından
Mavi hametan ve travazol krem ikisini birlikte sür sık sık degistir altını havalandır İslakendil kullanma benim kızımda oluyordu çok şükür geçti kullandığın beze alerjisi olabilir canım benimki Molfix ve turko bezi kullaninca oluyor 
tarafından
Benimde o markalar pişik yapti
0 oy
(450 puan) tarafından
bebek kremi sur ustunede pudra sur 20 dkka falan acik birak hemen bezleme kiyamam yavruma ins hemen iglesir
tarafından
Allah razı olsun denicem
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Fito yara kremi var cnm benim oğluma bı tek o iyi geldi
tarafından
Valla onu hiç denemedim olmadı onuda aliriz
0 oy
tarafından

Çinko bazlı kremi eczacı onerip vermişti oğlumu daha berbat yara yaptı. Pişik oldu mu alt değiştirmede ılık suyla yıkayıp iyice kurutuyorum iki üç dakika açık bırakıp vazelin sürüyorum. Ben çok faydasını görüyorum bir gün bilemedin çok kötüyse en fazla iki güne iyileşmiş oluyor her alt açmada bile iyileşme bariz belli oluyor. Hem ekonomik hem pratik oluyor. Vazelin pişik olan bölgede bir tabaka oluşturup çiş yapmada yanmayı engelliyor çocuklar acı çekmeden süreci atlatabiliyor. 

tarafından
Ayy bitmişti evde hmen alicam kullanicam Allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden inşaallah geçmiş olsun. Durumu nasıl oldu çocuğun.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 711 göst.
0 oy
6 cevap 87 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 380 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu