0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,768 puan) tarafından
Kızlar bir hafta falan önceydi sanırım buradan birisi post açmıştı sma ilacı Türkiye’ye gelmiş ücretsiz olacakmış diye haberlerde çok aradım göremedim bilen duyan yok mu bu yavruları gördükçe içim acıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(1,381 puan) tarafından
Hiç bir bilgim yok bilenler çıkar umarım.

Rabbim tüm hasta yavrucaklara acil şifalar versin inşallah. Keşke ilaçlar ücretsiz olsaydı her aile en azından öyle mutlu olurdu 
(7,768 puan) tarafından
İpek41 paylaşmış inşallah görür

Allahım o evlatlarım acısını sağlıkla hayırla dindirsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Evt bnde gördüm yazdım araştırdım ama öyle bir haber bulamadım çok sevindim keşke doğru olsaydı ama yalan haber sanirim
(7,768 puan) tarafından
Bende çok sevinmiştim :( keşke ah keşke doğru olsa
0 oy
(270 puan) tarafından
Devletin verdiği ilaç onları kurtarmıyor malesef .asıl ilaç yok ülkemizde karşılamıyor.  Keşke faturalara 1 tl yansisa her ay Bi çocuk kurtulurdu . Benim de içim acıyor valla 
(7,768 puan) tarafından
Türkiyede üretilecekmiş şeklindeydi paylaşım değil 1₺ 5-10 hatta 20 yansısa batmayız ya :(
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Devletin ücretsiz verdiği ilaç tedavi etmiyor, asıl ilaç zolgensma onu vermiyo devlet ve aşırı pahalı 
(7,768 puan) tarafından
O ilacın Türkiye’ye geldiği şeklindeydi paylaşım :(
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Yok karşılamıyorlar malesef hala aynı durum elimden geleni yapıyorum hep daha doğrusu cebimden geleni ama gerçekten aileler çok çaresiz durumda yavruları görünce ben ağlıyorum aileleri düşünemiyorum bile.. Rabbim yardım etsinde o ilaç ücretsiz bi şekilde türkiyeye gelsin artık gerçekten tedavisi var ama karşılayamıyor olmak insanları çok yaralıyor 
(7,768 puan) tarafından
Bi 5-10 yıl önce duyulmuyordu ama sanırm sosyal medyada duyurulma ile alakalı
(5,877 puan) tarafından
Aynen bukadar sosyal medya yoktu..
(7,768 puan) tarafından
Umudum yok ama umarım Türkiye’ye gelir ilaç :(
(5,877 puan) tarafından
Valla zor bacım bu ülke bataklığa döndü resmen..
(7,768 puan) tarafından
Gerçekten öyle yaşanmaz hal aldı

İlgili bir soru bulunamadı

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...