0 oy
842 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Aşırı sinirliyim buraya yazıp rahatlamak istedim kizlar .

Geçen ablama gittim binadaki komşular teyzeler falan beni görmüşler ablama nolmus fatmaya saçı başı dagilmis kendini salmış demişler. Önceki lisedeki zayıf bakımlı halimi bildikleri icin boyle konuşmuşlar sanki kendiler 90 60 90 bakimlilar sanki cocuk doğurduk kilo aldik vaktimiz yok bakıma kuaföre kimin ne haddine boyle demeleri cok sinirliyim

24 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
İnsanların haddine değil ama sinirlenecek bir durum da yok. Bakımlı olmak demek kuaföre gitmek demek değil.  Evde de yapabilirsin bakımını. İnsan saldı mı salıyor malesef.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya kötü bişey dememişler ki cnm. Çok bakimliymissin seni hep öyle gördüklerinden şaşırmışlar. Biliyorum bnde aynı durumdayim. İlkte kendimi hızlı toparlamistim ikinci beni vurdu. Bana da diyorlarlardir. Bnmde moralim bozuluyor ama onlarda haklı. Ha bu arada avlanma yakınlar muhtemelen ondan demişler. Ablan seni tanır keşke demeseydi moralin bozulmasın diye
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Saçını taramak bb krem rimel ruj sürmek bu kadar zor değil yapmayın benim hepsi on dakika mı almıyor 
0 oy
(9,001 puan) tarafından

Ya dediğin gibi çocukla zor oluyor o hazırlık sürecinde bile hemen arkadan sen yapana kadar dağıtıyorlar ama işte bunlar da gerçek söylüyorlar hemen canın sıkılıyor boş yere o yuzden ben bakkala anneme bile çıksam uyumlu giyerim bi sürme ruj yaparım ve bu sözlerine tersini duyunca senin de modun yükselir bence aaa ne güzelsin kız masaallah 2 çocukla iyi bakion kendine vs denmesi hos<3

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 490 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 599 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 385 göst.
22 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Sena kyhnlr (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...