0 oy
835 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Aşırı sinirliyim buraya yazıp rahatlamak istedim kizlar .

Geçen ablama gittim binadaki komşular teyzeler falan beni görmüşler ablama nolmus fatmaya saçı başı dagilmis kendini salmış demişler. Önceki lisedeki zayıf bakımlı halimi bildikleri icin boyle konuşmuşlar sanki kendiler 90 60 90 bakimlilar sanki cocuk doğurduk kilo aldik vaktimiz yok bakıma kuaföre kimin ne haddine boyle demeleri cok sinirliyim

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Neye vaktin yok tam olarak? 
(13,821 puan) tarafından
O da bir süreç bende eskiden saçımı yapmadan cikmazdim:-)şimdi ugrasamiyorum yani onun da zamanı gelir elbet çocuklarımız sağlıkla büyüsün de
(457 puan) tarafından
Valla insanin yeri gliyor tuvalete gitmeue bike vakti olmuyor neye vaktin yok yazmissin bide
(13,821 puan) tarafından
Şükür yetisiyorun her şeye ama saçımı eskisi gibi yapmak zaman ayırmak yani bilmem yorgunluk uykusuzluk içimden gelmiyor pek eskisi gbi olamiyorsun istesen de biraz zaman lazim
(800 puan) tarafından
Canım 2 3 çocuk doğurup ben eskisi gibiyim hiiç değiymedim diyen varza valla helal olsun.
Hele bide yardım edeni varsa tamam
Ama bende dahil pek görmedim o eski ben ben değilim
2 çocukla zaten bi lere gitcek olsan hazırlanıp çıkması saatler alıyor. Yaz günü canıma doymuşum terden bide ne makyajı
Ha iyice saldım attım kendimi demiyorum saçımı filün olabildiğince toplarım dilenci gibi olmam da
Fazlasıda aşar valla bacım beni
Bilmem sizde durum nasıl
(13,821 puan) tarafından
Evet bnde eskiden saçımı yapmadan cikmazdim o zamanla şu zamanda bir degilki biraz zaman lazim sağlıklı olsunlarda buyusunler yine her şey olur
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gelsin ikişer saat baksınlar çocuğa, ev işlerini yapsınlar madem.. Herkes herşeyi çok biliyor malesef.
(1,403 puan) tarafından
+ veremiyorum ama manevi olarak bir sürü +++++++ ❤️
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Onlar hala aynı mı duruyorlarmış deseydin büyüdüm evlendim anne oldum kilo almam değişmem normal değil mi ayrıca kendimle barışık bir insanım kilo almak yaş almak benim için korkulu rüya değil ben kendimi her halimle çok seviyorum 
0 oy
(4,959 puan) tarafından
Ahahaha kız boşver bende öyleyim bende gayet bakımlı kokulu makyajlı her hafta kuaförde olan biriydim kafelerden yemeklerden çıkmadım çocuktan önce çevrem genişti arkdslarinla palrogramlarim vardı . Şimdi sadece kızım var ;) 

Hoş arkdslarim var ama o saydıklarım hiç biri yok evlatlarım iyi olsun da gerisi boş zamanı gelince yine bakımlı olur toparlanirim 
0 oy
(583 puan) tarafından
Dün de biri bana burada vakit geçireceğine kendine bak yazdı ben çocuk sallarken burda takılıyorum bacım bende senin gibiydim eşofmanla markete gitmezdim duşumu almadan asla bir yere çıkmaz dım ama oğlum oldu okadar yıprandık ki aynaya bakmak istemiyorum gören Sinem iyimisin diyor değilim arkadaş değilim gelin çocuğa bakın yemek yapın evi temizleyin kolaysa bende kendime bakayım diyorum ***** ***** konuşuyorlar 
0 oy
tarafından
Boşver canm milleti ya nasl rahT ediyosan öle dolaş gez eğlen 

Bende kilolu bi bayanım canm sabah uyanıe uyanmaz pijamalarımı çıkarır şort tşort veya tayt tşort giyer rimel sürerim kişisel bakımıma dikkat ederm el yüz yıkama diş fırçalama banyo yapma gbi kendimi böyle iyi hissediyorm 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Çok merak ediyorum sadece sizmi  çocuk doğuruyor sunuz  boş yapıyorsunuz sinirlenmeye yer aramissiniz bakım demek kuaföre gitmek olmuyor ev işi çocuk bu kadar zor olmamalı ya 
(1,271 puan) tarafından
Çok şükür o kadar usluki gece 3 buçukta uyudu 5.45 te uyandı hayla ayakta ve eşim il dışında çalışıyor. Ben tek başıma bakıyorum.  Bahalerin arkasına sığınıp kendinizi sinir etmeyin :-):-):-):-):-)
(1,271 puan) tarafından
Evet kucağımda makina açıyorum özellikle damaklarda kist çıktı ağrıdan kucağımdan inmiyor
(457 puan) tarafından
Benim bahanem yokki fgjjkfgkkhh kendimi sinir ettigimde yok :) sadece boş boş yorum ypmissin herkes sizin gibj üstün yeteneklk olmak zorunda degil
(1,271 puan) tarafından
Hahahahahhaha sinir oldum diyen sizsiniz insanları bu kadar takarak kendinizi hasta edersiniz o öylemi demiş he de geç bunu tüm samimiyetimle diyorum inan
(457 puan) tarafından
Canım post sahibi ben degilim ufjchxhxxhjxxj
0 oy
(890 puan) tarafından
Arkadaşım neden sinirleniyorsun ki illaki herkes herkes hakkında yorum yapıyor. Değişim geçiriyoruz benm içinde ilk evlendiğinde Cook güzeldi şimdi çok değişmiş yıpranmış diyen oldu içimde hic de öfke nöbetleri geçirmedim boşver takılma elinden geldiğince kendine bak toplu görün çocuk bakıma saçı başı giyimi düzgün olmaya engel değil hepimiz için.sakin ol kuzum
0 oy
tarafından
Derli toplu git yani saçını tara güzelce aç yada topla bir göz kalemi ruj tamamdır :) kız bu kadarı da yapılır bence 
0 oy
tarafından
Canım dört dörtlük te olsan konusurlar o yüzden takma kafana değmez 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Kendileri ne haldeymis merak ettim buruşuk poşete dönmüşlerdir kesin ama başkalarını elestiriyolardir
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Takma canım. İnsanlar sever boş konuşmayı 
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Millet her koşulda eleştirecek bişey bulur canım takılma değmez.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Tatlım o kimseyi ilgilendirmez boşver ağzı olan konuşuyor 
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Bakim icin illa kuafore gerek yok kiz evdede gunde 10 dk ayirsan bakarsin kendine
0 oy
tarafından
Rimel sürmek 2 dakika aslında
(457 puan) tarafından
Rimel bakımmı?
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bunu size yetiştiren söyleyenlerden daha düşüncesiz bence 
0 oy
(12,603 puan) tarafından
Aşkım herkes ne kusur bulsam diye bakoyor zaten takma kafana.  Ben hep 49 dum 52 ile hamile kaldım  taburcu olduk kayın annemde kaldık kırk çıkana kadar.  Hayırlı olsuna geliyorlardı sürekli eşimin yengesi yanı amcasının eşi benimle yaşıt ben hep zayıfım bakımlıydım bir hafta olmuş doğuma halıyla kilolar duruyordu daha kapıdan gırdı ilk lafı aa ne kilo almışın oldu . Bi ay geçmedı verdım kiloları 55ım şimdi gecen gün avmde karşılaştık hiç doğum etmiş gibi değilsin fln dıyor 

Takma boş boş konuşsunlar 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sende iyi tarafından bak eskisi gibi bakımlı ol kötü bir şey değil bence
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Fazla abartmssn  kaç cocgun var bilmiyorum ama istersen kendinede zaman ayirblrsn 

Benim 4 tane çocuğum var 5 4 2 1 yasindalar ona rağmen ağdami bakımını yapyorum canim illaki zaminin olyordur 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 487 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 599 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 382 göst.
22 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Sena kyhnlr (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...