0 oy
285 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,156 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bebeğim kafa üstü düştü hastaneye götüreyim mu çok korkuyorum. 

12 Cevaplar

+1 oy
(850 puan) tarafından
Buraya neden soruyorsunuz? Götürmeyin dense götürmeyecek misibiz gerçekten?? 
(1,156 puan) tarafından
Buraya sordum korkudan çünkü annelik iç güdüsü olduğu için olabilir mi çocuğu hastaneden getirdim şimdi yorumlari okudum şoka girdim nasil insanlarsınız ya.
(850 puan) tarafından
Hı hı eminim öyledir. Sen nasıl insansın acaba
-Reklam-
0 oy
(1,670 puan) tarafından
Kusma gözde kayma vs. Oldu mu? Siz yinede bı doktora götürün ihmale gelmez bide kafa üstü düşmüş. Çok geçmiş olsun.
(1,156 puan) tarafından
Canım daha 5 daka oldu düşeli sakinlestirdim şuan oynuyor ama ben yineede götüreyim korktum baya
(1,670 puan) tarafından
Götür canım ya kafa üstü ya hani bide dediğim gibi ihmale gelmez.
0 oy
tarafından

Hemen buz koyun 

2 saat uyutmayın 
Ben şahsen 2 saat uyutmadım sonra götürdüm çünkü bizim kafa ameliyatlı kusma göz kayması yada değişik hareketler olursa götürün 
0 oy
(2,519 puan) tarafından
Götür bence ne olur ne olmaz kafa üstü düşmüş 
0 oy
(800 puan) tarafından
Tabikide götür cnm bide kafa üstü  düşmüş gözlam altında tutarlar 

Aman bişyolmaz deme sakın
0 oy
(362 puan) tarafından
Kız bu sorulur mu tabiki götür 50cm yere yakın olan düşmeler hariç herşeyde gidilir Allah korusun beyin kanaması gecirme riski var ve çocuğun park beşik kullanmıyorsa ki onada yuruyorsa tırmanıp düşer yer yatağı yapın en iyisi gidene kadar da göz kayması ağız morarması uykuya meyil bunları takip et sakın uyutma üç saat 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
benım duştu az mesaveden götürmedim gözlem yaptım ama Allaha şukür bisey olmadı cok korkmuştum bısey olur diye
0 oy
(7,376 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kafasının ön kısmı mi ense kısmımi vurdu kusma gözlerde kayma falan var mı 2 saat uyutma hiç bir şekilde
0 oy
tarafından

Neden yüksekte yatiriyorsunki. 

Bu arada geçmiş olsun çok yüksek değilse birşey olmaz. Gözlemle sadece
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Allahım sen koru yarabbi bazen bardak dolaptan tezgaha düşer kırılmaz ama olduğu yerde yan yatar kırılır umarım dediğimi anlamışsındır.

Sen kafa üstü düştü diyosun bugün bişey olmaz yarın patlak verir keşke dememek için götür
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Bir şeyi yoktur inşallah canım bence artık besiğe bırakma benim kızım da 11 aylık yer yatağı serip yatırıyorum 
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Ya Allah aşkına çocukta beyin kanaması vs olsa nasıl anlayacaksın kılcal bir kanamayı vs götürmeyin deseler aman çocuk bu diyip gorueyecekmisin götür tabi beşikten düştü diyorsun kafa üstü yani

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 264 göst.
0 oy
15 cevap 464 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.

379,183 soru