0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (831 puan) tarafından
Yaklaşık 4,5 yildir evliyiz. Balayına gitmedik. Ama annemlerle bir kaç defa tatile gittik. O zamanda durumumuz pek iyi değildi. Şimdi de toparlandık çok şükür. Hamileyim bebek doğmadan başbaşa tatile gitmek istiyorum. Annemlere de teklif ettik ama gelemeyiz bu ay çok ay harcama yaptik vs dedi. 3 kardeşle 5 kişiler toplamda. Destek çıkıp bizle gelseler altından kalkamayız. Zaten bizimde gideceğimiz en fazla 3 gün. Annemde geçen trip atar gibi oldu biz sizsiz gitmiyorduk vs. Diye sonra şaka yaptım diyor ama benimde içim rahat etmedi siz olsaniz gider miydiniz?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani hep onlarla gittiğiniz için şimdi onlarda sizle gelmk istiyor. Herkes verdiğini görmek istiyor. Götürmüşler kar ettik gibi olmuş şimdi de tek gitseniz problem, onları görürseniz çok masraf. En başta hiç gitmeyecektin. Annenin huyunu bilirsin.
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Böyle durumlarda herkes kendi gitsin mantığındayım.  Param yoksa bir kere giderim annemlerle bir daha da gitmem. Annen şaka yaptım demiş ama altında ciddiyet illa ki vardır.
0 oy
(2,705 puan) tarafından
E davetını yapmışsın gelmıyolsrmıs ben olsam goderım benım göbegım kımseye baglı degıl sen gıttın ben gıtmedım hesabına gireceklerse bırdaha hıc birlikte gitmeyin daha ıyı sacma
0 oy
(448 puan) tarafından
Aaa anneme ne benim kocamla gittigim tatilden sevinir daha cok gittigimiz için  ... aile mahremiyetinizi kaybetmeyin cekirdek aileye genis aile dahil olmamali basbasa yapın aktivite lerinizi ben 3 yillik evliyim  ilk sene bizde borclardan balayi yapmadik  , 2 senedir gidiyoruz kayinvalidem yyada annem tatilde aramaz bile rahatsiz olmayalim diye siz musait olunca arayin derler gelin dedik gelmediler ne isimiz var dediler ailen ile vakit gecir dediler ... aile ile de  gidilir ama cok nadir bunu aliskanlik haline getirmek absürt 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde Simaygule (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 183 göst.
11 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 157 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Grlk (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 123 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

381,729 soru

11,428,075 cevap

34,988 kullanıcı

...