0 oy
86 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Eylülün 6 sında felan doğacak bebek için kısa kollumu almak gerek uzun kollumu tecrübeli anneler daha iyi bilir antalyanın havası şuan çok sıcak 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence 3-4 tane kısa kollu al gene :) diğerlerini uzun al
tarafından
Hep uzun kollu aldım nedense yenidoğanlar hemen üşür derler ya bari bi kaçtanede kısa kollu alıyım
tarafından
Evet ama genede kısa kollu alın baktınız serin içine giydirirsiniz
tarafından
Evet aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Büyük kızım 13 eylül de doğdu bir ay daha sıcak oldu neredeyse bende hep uzun kullu olmuştum ne bildireceğini şaşırdım ") uzun kullu alsan bile ince baharlık şeydir almanı tavsiye ederim canım hem kısa kollu hem uzun kollu al havanın durumuna göre üstünü giydirirsin
tarafından
Evet hep uzun kollu aldım ama şort tarzı hiç almadım bi kaçtanede kısa kollu alıyım
(4,426 puan) tarafından
Öyle yap canım artık eskisi gibi eylül çok serin olmuyor gündüz yine sıcak olur
0 oy
(255 puan) tarafından
Ben karışık aldim ama daha çok uzun kollu malatya serin oluyor bebek icin daha serin olur diye dusundum vaktimiz aynı gibi
tarafından
Malatya soğuk olur bebek için evet bende hep uzun kollu aldım yenidoğan bebek üşür derler ya o yüzden bi kaç parçada kısa alıyım bari
(255 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(997 puan) tarafından
Eğer erken doğmaya karar vermezse Eylül 20 gibi bizim doğumda bizde Antalya dayız ben kısa kollu bir iikk birşey aldım ilk günler yeni doğan zaten üşür ondan sonra da çok uzun süre kullanmayiz kısa kolluyu kış gelir diye dusundm
tarafından
Aynen ondan sonrada uzun giyer zaten çok fazlada almak istemiyorum yenidoğan bedeni çabuk büyür diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde sweetlady (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 184 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yasemindyh (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
20 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 192 göst.