0 oy
873 göst.
Diğer kategorisinde (1,156 puan) tarafından
tarafından kapalı
Neden bukadar ters kırıcı argo kelimeler konuşuyorsunuz Allah aşkına çocuğum düştü diye yazdım. O anlık çok kötüydüm ne yapacağımı bilemedim çocuk ağlamayı kesince buraya danışayım dedim. Dalga geçer gibi şeyler yazılmış. Buraya soruyu sorup çıktım, cevapları görmeden daha hastaneye götürdüm çocuğu. Doktor bişey olmadığını söyledi . Baktı heryerine. Eve bir geldim bir baktım ki burada anneligimden vurmuşsunuz resmen. Çok kötüydüm insanların duyguları var ve bazen ne yapacağını şaşırıyor. Buraya sormakla çok büyük hata yapmışım. bu uygulamayı kapatıyorum. Aranızda iyi olanlarda var onlarda hep böyle güzel kalpli kalsın hoşçakalın. 
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendini bi halt sanıyorlar insanın canını sıkıyorlar anca boş tenekeden çok ses çıkar zaten takma nasıl kapatıyorsun hesabı bende kapatacağım da gerçekten bazı boş insanları görmek istemiyorum boş boş konuşuyorlar sadece görgüsüzler 
tarafından
Yönlendiriyoruz seni iyilikte suc
tarafından
Gitde kankilerine anlat yürü
tarafından
Ne anlatcam kız sjsj
tarafından
Bi yürü git işine
tarafından
İsim yok şuan tek isim burası sjj
-Reklam-
0 oy
(811 puan) tarafından

Sen onları boşver cnm kaale bile alma kimse kimsenin anneliğini sorgulayamaz. Bende kaç kere düşürdüm çocuğumu, düşürmedim diyen yalan söyler. Ki çok şükür bişey olmamış bebeğine. Buradakilerden bazıları profesör kesiliyor zaten cnm sorsan süper anne hepsi :)

0 oy
(353 puan) tarafından
Bir önceki yazdığınizi görmedim ama gerçekten bazılari değişik kocanla ilgili birşey diyorsun hemen boşan , çocuğunla ilgili birşeye hemen annelik ile ilgili saldirmalar şaşırdım yani 
0 oy
tarafından
Postuna baktım kimse öyle kırıcı bisey dememiş sen bu porselen tabağı gibi kalbin varsa hemen çıt diye kirili veriyorsa soru sorma yada hiç kulnama sanki biri ana bacı duz gitmiş gibi bu ne kukreme esinize yapın atarinizi milete *** atmayın abartıp aman kapat bizde çok merakliydik sana sanki aaaa bak linç öyle değil  böyle edilir git cocugunla ilgilen burda laf kalabalığı yapmak yerine birde girip bakmışım ya gerçekten kötü bisey demisleri mi diye hayret bisey ya 
(1,156 puan) tarafından
İşte senin gibi kötü kalpli insanlar sadece olayın dış görünüşüyle ilgili konuşur. Öyle yazanlar cevaplarını silmişler bizde burda kafadan uydurmuyoruz heralde aaaaa çıkın gidin postumdan ya. Nasıl insanlarsınız gerçekten. Hayatınızdan hiç mi sevgi saygı insanlık dersi almadınız ayıp ya. Şimdi bana ters cevap verceksiniz biliyorum ama gerçekten başta sizler başlatıyorsunuz.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 746 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 639 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 768 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 432 göst.