0 oy
869 göst.
Diğer kategorisinde (1,156 puan) tarafından
tarafından kapalı
Neden bukadar ters kırıcı argo kelimeler konuşuyorsunuz Allah aşkına çocuğum düştü diye yazdım. O anlık çok kötüydüm ne yapacağımı bilemedim çocuk ağlamayı kesince buraya danışayım dedim. Dalga geçer gibi şeyler yazılmış. Buraya soruyu sorup çıktım, cevapları görmeden daha hastaneye götürdüm çocuğu. Doktor bişey olmadığını söyledi . Baktı heryerine. Eve bir geldim bir baktım ki burada anneligimden vurmuşsunuz resmen. Çok kötüydüm insanların duyguları var ve bazen ne yapacağını şaşırıyor. Buraya sormakla çok büyük hata yapmışım. bu uygulamayı kapatıyorum. Aranızda iyi olanlarda var onlarda hep böyle güzel kalpli kalsın hoşçakalın. 
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

24 Cevaplar

+2 oy
(15,033 puan) tarafından
Sen gideceğine onlar gitsin ya. Neden gidiyorsun ki. Oyleleriyle hiç muhatap bile olma. Gerçekten çok arsız olanları goruyorum son günlerde. G.tleri fazla kalkmış olanlar var. Herkese agresif cevap veriyorlar. Sen takma onları bosver
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım. Kimse evladı düşsün canı acısın istemez. Boşver takma kimseyi
(1,156 puan) tarafından
Allah razı olsun  canım. zaten burda linç tayfa var genelde. Motivasyonumu çok düşürüyorlar. Silmekte fayda var kendim için
tarafından
Sana ne iyi gelecekse onu yap canım. Kısa bir süre sonra bende silmeyi düşünüyorum
+1 oy
(2,467 puan) tarafından
Kimse dalga geçmemiş ki ama senin     sorunda yanlış olmus kafa üstü düştü hastaneye gotureyimmi diye sormuşsun buraya yazana kadar hastaneyi arayabilirdin onlara danışabilir din burda biri benimkide düştü bosuna gitme birsey olmuyo dese gitmeyecenmi panik korku anında buraya yazmak nasil akla geliyo anlayamıyorum 
(1,156 puan) tarafından
Ya cevapları silmişler diyorum aşağıda yorumların altına yazdım bizde burdan kafadan uydurmuyoruz. Zaten çocuk sakinlesince buraya sordum keyfi yerine geldi ama yinede korktum heralde çocuk düşer düşmez buraya sarılmadım. Soruyu sordum hatta cevapları okumadan hastaneye gittm içim rahat etmedi.  Burda tecrübeli çok insan var her telden insan var bilirler diye sordum anne sonuçta hepsi. Gerçekten sizin gibilere dert anlatmak kadar kötü bişey yok . Anlatılmaz yaşanılır
(2,467 puan) tarafından
Anlattığın gibi yazsaydın o zaman düştü ama şu an iyi keyfi yerinde diye yazsaydın kafa üstü düştü korkuyorum hasteneye gotureyimmi yazmışsın biz ne bilelim detayları yorumlara katlanamiyosan post açma arkadaşım kendine sakla sorularını silmişler diye tutturmuşsun gidiyosun herkezmi silecek yazdığını
(1,156 puan) tarafından
Uyarı aldığı için silinmiş olabilir mi ? Bişey bilmiyorsanız kendinize saklayın ozaman bu saçma yorumlarınızı.
0 oy
tarafından
Hangi anne çocuğuna zarar gelsin ister işte gereksiz insanlar var bence bunun için kapatıp gitme 
(1,156 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ama burda bir tayfa var sürekli ters konuşuyor motivasyonumu düşürüyorlar. Artık çok sıkıldım . Silmekte fayda var
tarafından
Sevindirme kimseyi kaile alma
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla kimse dalga geçer gibi şeyler yazmamış 
(1,156 puan) tarafından
Silinmiş
(25,224 puan) tarafından
Hmm o zaman bilemem geçmiş olsun canım
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Yorumlara baktım da kimse dalga geçmemiş ki sen abartıyorsun sadece
(1,156 puan) tarafından
Silmisler canım
(3,131 puan) tarafından
Aman boşver takma burayı
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Gittin mi doktora. Burayı fazla ciddiye alma kimse istemez böyle olmasını.
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Kimse kimseyi anlayamaz. Ayni duruma dusmedikce canim. Canini sıkma boşver. Bebeğinlr ilgilen sen. Burasi kafaya takilacak bi yer degil. Herseye bi kalip uyduruyorlar.
0 oy
tarafından
Valaha bura böyle bazen bnde soruyorum insani ma.l yerine koyorlar 
0 oy
(453 puan) tarafından
:))) böyle düşüncesiz insanlar hep var canım yaaa daha gecende ben linç yedim çok saçma bi konudan realde psirik ezik olanlar burda aslan kesiliyor takma sen
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Damdan düşenin halini damdan düşen anlar hesabii...

İki kızım var o kadar dikkat ettim ki ne yanık ne büyük bi yaralanma yaşamadık Rabbime şükürler olsun ama oğlum öyle değil 14 aylık olcak bayramda gözümün önünde nasıl oldu bitti anlamadık 15_20 kişinin arasında çay bardağıni cekiverdi bacağına soook oldum sanki ciğerlerini söktüler Çok geçmiş olsun canım Rabbim esirgesinn 
0 oy
(736 puan) tarafından
Bosver burayi hic kafaya takma gerçekten eli boş cok insan var nerden sacma sapan birsey çıkartsam da ters konussam derdindeler 
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Boşver ya buradakilerin demesiyle kötü anne olacak değilsin.  Çocuğu düşmeyen anne var mı çok merak ediyorum bende . Bir anne ister mi düşsün evladı ama işte oluyor keşke olmasa . Bırak insanlara takılmayı çok geçmiş olsun.  Başlığı okudum içeriğe girmedim düştü yazmışsın içim acıdı ondan içeriği okumak istemedim içimden Allah şifa versin inşallah biseyi yoktur diye geçirdim ki şükür yokmuş.  Insanları boşver ağzı olan konuşuyor 
0 oy
(11 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim esirgesin inş ❤️ Kendini bilmez insanlar çok var burda umursamamak lazım 
0 oy
(1 puan) tarafından
Herkes kndine bakmalı bnce kimse kimsenin anneligine laf edemz etme hakı yok 
0 oy
tarafından
Aaa bilmiyor musun buradakiler süper anne sen kötü annesin 
0 oy
tarafından
Ohoooo burda ben düşürdüm dedim neler demedilerki sana 12 yorum gelmiş bana ,67 yorum gelmişti uuuuu ne anneliğin kaldı ne birşey.aklim kocamdaymista vsvs kendileri sanki hiç düşürmüyor kimse istemez evladı zarar gorsun kaşık damagina değse canım yanıyor benim
0 oy
(1,654 puan) tarafından
Geçmiş olsun bunun icin gitme bence boşver ne yazmışlar ben görmedim 
0 oy
(127 puan) tarafından
Takma cnm ben bile bi doğru yorum yapiom bin laf isityom geçmiş olsun sabah ta benim kizim düştü kafasını vurdu hepimiz anneyiz hepimiz bebektik düşe düşe düşe büyüdük kimsenin yargılamaya hakkı yok bir anlık olan bise yaşamayan bilmiyor sabah bizde hastanedydik şükür bise yokmuş ağzı olan konusyo iste
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım postunu okudum ama öyle abartılı yorumlar gelmemiş daha beterlerini okudum biraz fazla hassasın galiba. Valla ben hiç takmıyorum burdaki ruh emicileri. Kendi hayatlarının hıncını burda çıkarmaya çalışanlar var ne yazık ki bence sen de takma.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 744 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 639 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 766 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 429 göst.