0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Hangi semtlerden ev alınır çocukla hangi semtte yaşanılır Keçiören güzelmi 

12 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sincan güzel hem uygun semt hem de çok güzel kocaman herşeyi olan merkezi var, parkları Cook ben Cok memnunum
tarafından
Canım biz yabancıyız tabiri caizse varoş semt olaylı VS diyorlar nereleri iyiki
(4,961 puan) tarafından
Ben olay görmedim hiç canım merkezdeyz gayet lüks bir yer ama beklentin ne buna göre değişir gel gör
-Reklam-
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Bence Eryaman güzel ben 4 senedir Keçiören deyim güzel değil bence hem çok kalabalık hem de çok yabancı var
(1,405 puan) tarafından
Her yer somalili dolu deme :)
(7,690 puan) tarafından
Valla öyle parklarda çocuk oynatmak mümkün değil
tarafından
Eryaman pahalı değilmi canım
(7,690 puan) tarafından
Pahalı ama daha elit daha refah
0 oy
(677 puan) tarafından
Ankara'nın her semti güzel ama çocuk olunca işler değişiyor tabi şuanda yukarı Yahyalarda oturuyorum ben memnunmuyum idare eder Birazda bütçeye dayanıyor bazı şeyler canım 
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Etimesgut Emirler yaşıyorum milyonda verseler gitmem burdan ama esimm Eryaman tarafına beyilli o taraf olur ilerde olursa
tarafından
Güzelmi canım evler ne durumda fiyatı
(15,828 puan) tarafından
Ben seviyorum canım sakın yer fiyatlardan hiç haberim yok inankiii
tarafından
Öyle Bi semt cıkmadı ama ne diye geciyor
(15,828 puan) tarafından
Etimesgut canimm
0 oy
tarafından
mamaktaym gayet güzel memnunum.hersey elimin altinda Kızılay ulus falan  tek dolmuşla gidilebiliyor . Bence düşünebilirsin 
0 oy
(632 puan) tarafından
Ben de lalegul de oturuyorum ama seneye tasinmak istiyorum cocugum anaokuluna baslamadan once acikcasi tam da merak ettigim soruydu iyi yerlerde de kiralar anormal yukselmis
(888 puan) tarafından
Suan kiralar o kadar yüksek ki ev sahibinizden kiradan memnunsaniz oturun derim sizvbilirsiniz tabiki
(632 puan) tarafından
Su anki piyasaya gire coook uyguna oturuyoruz 1700 e. Ciksak 4 binden asagi yok
0 oy
(888 puan) tarafından
Keçiören de oturuyorum elimden gelse elvankent e geri dönerdim  hic sevmedim buraları 
tarafından
Cok kalabalık gereksiz gürültülü gibi yaa
(888 puan) tarafından
Keçiören mi elvankent mi hangisine dediniz Keçiören için dediyseniz evet tm da öyle  birde cok yabancı var
0 oy
(634 puan) tarafından
Bağlum Karakaya mahallesi Ankara şehir merkezine 50 dakika uzaklıkta bu bir Ankara'da güzel ara kat bir ev almak istiyorsan birazda caddeye yakın istiyorsan bir milyonu cebine koyacaksın senin bütçen ne şuan nerede oturuyorsun
(634 puan) tarafından
Annem evini satıyor fiyatı çok uygun tuttu Ankara'da şehir merkezinde benim postlarima bakarsan acilen neden sattığını anlarsın 140 metre kare ultra lüx cadde üstü ara kat marketler herşey aynanın dibi sekiz tane dolmuş otobüs hattı geçiyor evinin önünden her üç dakikada bir
(1,831 puan) tarafından
Nerde kuzum annenin evi ne kadar istiyor
(634 puan) tarafından
Altındağ tarafinda merkezi konumda dört cepheyi görüyor güneşevlerde 950
0 oy
(444 puan) tarafından
eryaman mükemmel bence bitek. 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Şentepe tarafındayım bulunduğum konum keçiörene bağlı açıkçası ben alışamadım hiç 2 yıldır buradayım. Çocuklar için iyi sırf 2 tane koca koca park var ayagımın dibinde birde yabancı uyruklu birine hiç denk gelmedim .
tarafından
Cadde üstünde a101 var sanırım o kısımdasin. 277 otobüs geçiyor önünden ?
(1,831 puan) tarafından
Evt evet orda değilim ama çok yakınım 277 ve 275 de geçiyor 275i kullanırdım ben .
tarafından
Anladım canım. Bende Çiğdemtepe muhtarliginin ordayım. Lise var şehit coşkun mehmet kılıç endüstri meslek lisesi. Onun altındayım. Bu yukarı tarflari bilmiyorsun büyük ihtimalle
(1,831 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum inan sadece o anlattığım kısımları biliyorum 2 yıl oldu taşınalı bi parka çıkıyorum arada bazen markete daha önde demet lalegülde oturduğum için annelerimiz orda oraya gidiyorum sık sık
tarafından
Anladım canım ☺️
0 oy
(1,733 puan) tarafından

Çinçin harika :):):):):)

(1,733 puan) tarafından
Hasjkajhshshsb:)))) gülerek otur canım :))))))
(1,405 puan) tarafından
Taşinali cook oluyo :)) o eski halinden eser yok şimdi babaanneme gidiyorum o tarafta oturuyolar valla bi evler yapiyolar görmen lazim
(1,733 puan) tarafından
Valla en son 7 yıl olacak o taraflara gelelı :) polis gırebılıyor mu artık le
(1,405 puan) tarafından
Cok afedersin a.. bile koyuyo :D eski mahalle kalmadi canim artik bi kac tane gecekondu var ordada suriyeliler oturuyo :)

Sende mi orda oturuyodun
(1,733 puan) tarafından
Yok kız Keçiören taraflarında kaldım kısa surelı ama Ankara’ya sureklı gıderdım her hafta ordan aşinayım
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Eltim Pursaklarda, şehir merkezine uzak ama her şey var. Merkeze gitmek zorunda kalmıyor. Çocukları kapının önünde güvenle oynuyor. Piknik alanı, park, okul, hastane her şey var 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 205 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
16 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Meltemasya (1,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...