0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (13,853 puan) tarafından

image

ay kizlar hiç bu zamana kadar atmadim böyle resim ama benim oğlum yedi aylık hep böyle yeşilimsi yapıyor genelde bunu ben normal diye düşünüyordum aslında başlarda da hergun yapamazdı ondan derdik oyuzden sormak istedim normal mi normal değilse bir huzursuzlugu mu olur acaba 

2 Cevaplar

0 oy
(952 puan) tarafından
Valla benimki her açışımda başka tarz. Kiraz kırmızı mı dersin, muz siyahı mı dersin herşey çıkıyor. Erik çekirdeği bile ahahaha o yüzden takma fazla huzursuz değilse
(13,853 puan) tarafından
Ya bende emin olamadım vallahi ek gıda da aman aman yemiyor ama hep yeşilimsi yani
(952 puan) tarafından
Alışkın değil bünyesi normaldir
(13,853 puan) tarafından
İlk oğlum da zorlanmadım hiç o her şeyi yer hala bu zorlayacak gibi biraz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Küçük bebeklerde mama yediğinde böyle yeşil olur. Büyüklerde artık ek gıdaya geçenlerde de yeşil sebze meyve genişse olur. Ama ishal gibi kakası biraz sanki
(13,853 puan) tarafından
Mama kaç iciyo bu arada
tarafından
Bnm oğlan maşallah iştahlı. Günde iki kez 150 mama veriyorum. Ayrıca emiyor. Bazen az geliyor. Bı 90 daha yapıyorum. Ama düzenli olarak iki saatte bir emer. Gece de iki saatte bir emiyor. Mama içince de bazen arkasından emmeye devam ediyor. Hiç doymuyor
(13,853 puan) tarafından
Benimki mesela mama verdim diyelim 120, yi bitirmiyor ama iki saatte bir ister acikir güzel emip ya da güzel içip durmuyo yani üç dört saat sadece gece uykusunda duruyo
tarafından
Yani sütün çok yağlı güzel olabilir. Doyuyor demek ki. Bnmki saldırıyor memeye de biberona da . Çok aç hep ac
(13,853 puan) tarafından
Dişlerden rahatsız ondan mı bilmiyorum ama budefa da iki saat Sı K yemiş oluyor bilemedim bende☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 182 göst.
0 oy
8 cevap 304 göst.
0 oy
10 cevap 5,715 göst.
0 oy
4 cevap 1,007 göst.
24 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,110 puan) tarafından soruldu

382,905 soru

11,461,819 cevap

35,051 kullanıcı

...