0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (2,923 puan) tarafından
Memeden ayırmak çok fazlasıyla zor olacak bu damlayı kullan dedi arkadaşım gece çok sık uyanıyor kullanıp memnun kalan varmi lütfen yardımcı olun gece sabaha kadar agladi meme vermedikçe baba diye ağlamaya başladı o öyle ağlayınca vicdanen  kötü oldum çünkü babasida yurt dışında 1 hafta sonra gelecek 

5 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben bir şişe kullandım 8 aylıktan itibaren. Hiçbir işe yaramıyor gece uyanmalar aynen devam ediyor. Tek etkisi uykuya dalma süresi kısalıyor çabucak uyuyor. Ama gece gene 26163636 kere kalkiyordu o dönem. 19 aylikken memeden kestim gözüm uyku gördü valla 
(3,552 puan) tarafından
Şöyle oldu. Geceleri emmek icin hiç uyumazdi neredeyse. 2 saat deliksiz uyudugumu bilmem. Ve çok ısırıyordu. Birini emerken diğerinin ucunu tırnaklarıyla tutuyordu. Bir gece canıma tak etti. Acidan ağladım artık yeter diye. Bi baktım ikisinin de ucu soyulmuş yara olmuş. Eşimi uyandırdım ben bunu bi daha emzirmicem goguslerim çok acıyor diye ağladım baya. O kadar psikolojim bozulmuştu ki uykusuzluktan. Babası aldı mutfakta bi şeyler yedirdi. Bende o sırada ikisine de yara bandı taktım. Kizim gelince gösterdim dedim ki bak memeler uf olmuş iyileşen e kadar edemezsin dedim. Oda okşadı uf olmuş dedi. Ayağımda salladım uyudu. O gece 1 kere fala uyandi tekrar gösterdim salladım uyudu. Sabah olduğunda emmek istedi yara bandını görünce yaklaşmadi. Ama çok şükür çok kolay geçti hiç ağlaması olmsdi sadece arada bakmak istedi. O gece hiç uyanmadı işte. İlk defa. Ama goguslerim çok doldu süt çekilen e kadar 1 hafta mahvoldum. Ama kizim hemen bıraktı hazırmış yani halbuki çok fazla emiyordu. Şimdi 2 buçuk yaşında deliksiz uyuyor Allaha bin şükür
(364 puan) tarafından
Maslahh darısı bize ınslahh. Peki memede süt birikince naptin elle mi sağdin
(2,923 puan) tarafından
Ah ah benim kızımda diğer memeyi tirnagiyla yoluyor cimcikliyor esim yurt dışında suan o gelmeden kolay olmuyacak sanirim
(3,552 puan) tarafından
Sıcak suyla akıtmaya çalıştım. Olmayınca rahatlayacak kadar sandım sagma makinesiyle
(364 puan) tarafından
Başta alıştırana kadar ayrı zor şimdi de bıraktırmak ayrı zor baklm Rabbım kolaylaştırır ınslahh
-Reklam-
0 oy
(4,093 puan) tarafından
İçeriği çok iyi değilmiş hem sürekli uyanması memeden vazgeçince bitecektir o da 3 gün sürüyor keşke babası gelince kesseydin bi hafta daha emzirseydin daha kolay olurdu belki 
(829 puan) tarafından
Ayy bencede ya bir haftadan bişey olmazdı
(2,923 puan) tarafından
Emzirmeye devam ediyorum ama öğünlerde kısaltma yaptım günde 3 kere emziriyorum
0 oy
tarafından
Kuzum ben sana yardımcı olayım 22 aylıkken kestim, dedıgın uyku damlası bızde sersemlik yaptı cocuk uyuyordu ama gecenın bır vaktı uyanıp gerı uyuyamıyordu 5 gun denedım bıraktım dolapta duruyor hatta, 1 hafta dısını sıkıcaksın uyandıkca su verıceksın sarılıp sakınlesrtırıceksın
(2,923 puan) tarafından
Kesinlikle sakinlesmiyor canim ya içini çeke çeke ağlıyor
0 oy
tarafından
Ne gerek var damlaya falan canım 3 günde unuttu benim kızım içeriğini bilmediğin şeyi kullanma bence 
(3,485 puan) tarafından
Nasıl oldu canım herseyi denedim bırakmıo 22 aylık:(
tarafından
Bende 22 aylıkken kestim salça sürdüm üzerine peçete koydum isteyince uf olmuş dedim hemen kapat kapat dedi :) o salçayı silmedim oradan üzerinde peçeteyle durdu gece uyanınca yine aynı şekilde yaptım sarıldı bana uyudu 3 gün uyandı sadece sonra alıştı gitti
(3,485 puan) tarafından
Biber salçası yaptım olmadı sirke yaptm olmadı limon yaptm olmadı oje yaptm olmadı kıl yapıştırdım yine olmadı kızımda siyah bant yapıştrmştım 2 gün snra unuttu gel görki oğlum midesiz çıktı tuvalet eğitimi verebildim ama memeden kesemiyorum:(
tarafından
Sabır taşı denedin mi
(3,485 puan) tarafından
Bi onu denemedim çarşı bana uzak limon tuzu tadındaymş olmzsa  mecbur gidip onu denicem inş o işe yarar
0 oy
(11,201 puan) tarafından
Zaten emdigi icin uyaniyor canim gece memeyi birakinca kalkmayacak
(2,923 puan) tarafından
Ah inş canim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 248 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ade0 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 210 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 179 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (267 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 436 göst.
14 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fidan5555 (17 puan) tarafından soruldu

396,525 soru

11,861,405 cevap

35,959 kullanıcı

...