0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (250 puan) tarafından
Kızlar bazılarınız bilir belki ablam benim kapı komşum neyse bugün aldım kızımı giydirdim anneme gittik oturuyoduk annemde ablam aradı anne Duru bayılmış dedi (Duru yeğenim olur) ben yerimden hemen fırladım nasıl diye aklım çıktı çok küçük daha benim kızım 8 aylık yeğenim iki ay büyük kızımdan daha çok ufak ablam çalışıyo çocuklara babaannesi bakiyo işte kaynanası çocuğu düşürmüş çocuk zaten hastaydı ateşi vardı düşmenin etkisiyle mi artık nasıl oldu nedendir bilmiyorum bayılmış yüzünü fln yıkamış hemen kaynanası yıkadığı gibi kusmuş çocuk çok üzülüyorum ablamın iki tane çocuğu var bı tanesi de erkek daha 5 yaşında falan bugün ağlaya ağlaya geldi bana ben tam evden çıkıyordum ben artık bu dünyada yaşamak istemiyorum başka dünyaya gitmek istiyorum dedi kanım durdu o an noldu teyzem neden böyle diyosun dedim babaannem sürekli bagiriyo herşeye bagiriyo dedi anneme gittikten sonra da o haberi alınca aklıma kötü kötü şeyler geldi çok korkuyorum ablamla eniştem de dünya malına tapmis sanki biraksana işi küçücük çocuklarin var diyorum yok çok borcumuz var diyo çocuk bayildiktan sonra işte çok sonra işten çıkıp eve gitmiş ablam ben olsam işi falan bırakır kostururum hemen çok korkuyorum neden böyle oluyo çok küçükler daha

14 Cevaplar

+1 oy
(2,539 puan) tarafından
Bebek bayılıyor kusuyor ablan doktora götürmüyor yarını bekliyor kusura bakma ama ne biçim anne bu ya herkes anne olmasa keşke cidden çok sinirlendim ya el kadar bebek 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani öncelikleri oara olmuş evladimin önüne hicbisi geçemez benim
(250 puan) tarafından
Benimde
0 oy
tarafından
Allah korusun da iş işten geçtikten sonra ah yavrum vah yavrum demenin manası yok yani
(250 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Annen baakamaz mı içim parçalandı gece gce
(250 puan) tarafından
Annemin evi uzakta kaliyo ama ablamla eniştem ablam işe baslicak diye kaynanasına söyledi işte ise başlayacağı zaman kadın çalışıyordu işini biraktirdilar ondan şimdi annem fln alamiyo kadın sürekli olarak geldi işini birakip
0 oy
(875 puan) tarafından
Anne baba sevgisi vermedikten sonra o çocuklara dünyalar kadar para verseler yerini doldurur mu yazık günah ya 
(250 puan) tarafından
Doğru
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Bende iş yeri açacağım canım kayananam çocuğa bir ay sadece bakacak yarım gün  ondan sonrası Allah izin verirse alacağım çocuğu. Onda bile hep düşünüyorum kafayı yicem nasıl bakacak diye. Çocuğumla ilgilenmek için kendime ortak aldım düşün bilmiyorum nasıl olcak. Çocuklara çok üzülüyorum hayat şartları Allah kahretsin çocuklar annesiz büyüyor.
(250 puan) tarafından
Bende çok üzülüyorum ama ne olursa olsun ben baktiramam aklım hep evde kalır deliririm
0 oy
tarafından
Annen baksın çocuklara ya küçücük çocugun psikolojisinin içine etmişler yazık. Ablana da yazıklar olsun düşme sonrası kusma tehlikeli anneni arayana kadar kendi gelip hastaneye goturseydi keşke.
(250 puan) tarafından
Annem uzakta kaliyo biraz evi ama ben mesela almak istiyorum kadın vermiyo
tarafından
Ne demek vermiyor kendi mahvetmis çocukları yazık günah ya
0 oy
(328 puan) tarafından
İki tane çocuk var madem. babanne de o çocuğa o lafı ettiriyorsa siz annenle müdahale etseniz arada siz alsanız belki daha iyi olur. Allah korusun o yavruları da çok üzüldüm. Borç durumu olabilir. Evde durabilecek durumu olsa kim durmak istemez ki.. 
(250 puan) tarafından
Ben almak istiyorum vermiyo bagiriyo aşırı löm lafli bı kadın ablama söylüyorum göndermiyo çocukları diye ablamda boşver baksın madem kendisi diyo
(328 puan) tarafından
Löm laf ne demek bilmiyorum. Deli kadın madem o çocuğu o hale niye getiriyorsa. Sinirlendim he. Şimdi bebek nasıl iyi mi
(250 puan) tarafından
Ateşi var hala
(328 puan) tarafından
Ay yavrum inşallah geçer hızlıca. Koltuk altlarina alnına falan sirkeli suya bez batırıp koysa ablan. Çok geçmiş olsun çok üzüldüm valla
(250 puan) tarafından
Söyledim banyo yaptırmışlar ama ateşi en son ölçtügmde 37.9 du
0 oy
(48,695 puan) tarafından
yaş gidince hem bedenen hemde kafa olarak cocuk yoruyo kafa kaldirmiyo kadin isteyerek bakmiyo demekki geçmiş nolsun nasil şimdi peki bebek
(250 puan) tarafından
Ateşi hala var
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Ablamla kapı komşusuysan sen bakamaz mısın birine en azndan annen de diğerine baksa babanesi kim bilir napıyo yani borç ödenir 5 yaşında çocuk ölmek istiyorum diyo hiç normal değil ablanla ciddi ciddi konuşman lazım senin kardeşi olarak görmüyor mu bu durumu...
(250 puan) tarafından
Ben almak istiyorum büyük olan yeğenimi mesela kahvaltıya çağırıyorum basıyorum zile çocuk gelmek istiyo ama kadın ben yanlız kahvaltı yapamam diyo bagiriyo ablama soyluyorum o da umursamiyo
(1,246 puan) tarafından
Kusura bakma canım ama ablanda sıkıntı var o zaman ya herkes anne olmasın valla yazık günah o çocuklara..
0 oy
(12,494 puan) tarafından
İçim acıdı o çocuklara Allah Vicdan merhamet versin 
(250 puan) tarafından
Sorma ya bayıldığıni duyunca her yerim uyuştu
0 oy
(196 puan) tarafından
Düştükten sonra kusma ateş olduysa hele iç kanama geçiriyor olabilir  ateşte çok yüksek doktora goturmediker mi
(802 puan) tarafından
Artik dustu mu kadin vurup mu bayiltti . Buyuk cocugu konusturmak lazim :((
(250 puan) tarafından
Yarın götüreceklerdi işte kızdığım nokta en çokta bu
(802 puan) tarafından
Haklisin canim kizmakta cok vurdumduymazlar birsey olsa gec mudahaleden cocuga birsey oluryada bi yerinde bir hasar kalir
0 oy
(341 puan) tarafından
Doktora goturdubuz mu 
(250 puan) tarafından
Yarın götürcekti
(341 puan) tarafından
Allah Allah neden yarin beklenir böyle durumda
Valla bakamacagunz cocugu kimse yapmasın maddo anlamda soylenir ama manevî olarakta bakamayacaksmiz omceliginiz cocik ddgilse yazik gunah el kadar sabiye
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Çocuk niye öyle dedi canım babaannenin istismar ettiğini mi düşünüyorsunuz? Var mı peki bulgular? İşin peşine düşün gerekirse kamera taksın eve ablan. 5 yaşındaki çocuk kolay kolay böyle bir cümle kurmaz. 
(250 puan) tarafından
Vuruyo mu dövüyor mu diye düşünüyorum bugün de yeğenim geldi bana oturuyoduk benim sütlü kahvemi çok sever teyze sütlü kahve mi içsek dedi kahvem yoktu markette yakın olduğu için kahve al gel yapalım dedim markete gitti kapıya geldi işte hızlı hızlı zile basiyo bı açtım kapıyı babaannesi çıkmış içeri sokmaya calisiyo çocuk tirtir titriyo ağlaya ağlaya içeri girmem gerej içeri girmem gerek diye attı kendini bizim eve noldu bile demedim kapıyı kapattım kadının suratina
(3,162 puan) tarafından
Canım sizin yaptıgınızda bir garip ilk olarak 5 yaşında çocugu bakkala kahve almaya mı yolladınız? İkincisi babaanne sırf size kızdıgı için bile çocuga bağırıyorsa çocuk bundan da etkilenebilir

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 376 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (879 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 383 göst.
0 oy
20 cevap 699 göst.
23 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 517 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu

380,256 soru

11,384,898 cevap

34,884 kullanıcı

...