0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Kızlar bu soruyu annem sormamı istedi şimdiden öpüyor sizleri :) annemgil umreye gidecekler ama çocuklarına hediye ne alacağını düşünüp duruyor. Biz her ne kadar yok desek de... 2 abim var biri evli biri değil.. birde evli ben varım... Kıyafet düşünmüş ama açıkçası pahalıya kaçacak diye ben istemedim bana eşime yengeme abimgile derken malum zaten her şey uçmuş gidiyor... Durumları öyle aşırı iyi değil çünkü zorlanmalarına gerek yok... Acaba çaydanlık aliversin şahsi herkese girişmesin gibi düşündüm ama bilemedim de..Sizlerin anneleri yada kayjnvalideleri sizlere neler almış çocuklarınıza neler getirdi el birliği ile anneme yardımcı olalım bakalım♥️

2 Cevaplar

0 oy
(2,132 puan) tarafından
Annem bana çok kibar bir yüzük getirmişti. Kumaş, tesbih, baş örtüsü olabilir. Sonuçta sembolik bir şey, kutsal topraklardan gelmiş olması değerinin büyüklüğü için yeterli
(1,011 puan) tarafından
Tatlım tesbih başörtü onları getirirler ama açıkçası oradan çok bişey almayı düşünmüyorlar. Benim için bir tavaf daha dönmek daha karlı diyor annem çarşıda vakit harcamaktansa diye bencede öyle .  O yüzden 3 çocuğuna burdan bı hediye almak istiyor fikri bu şekilde. Torunlarına da aynı sekilde
-Reklam-
0 oy
(10,886 puan) tarafından
Ah bende teyzemin ellerinden öpüyorum ve simdiden Allah kabul etsin diyorum. Bizlere de dua eder inşallah kabeden =) bizim akrabamız cocuklara incili bileklikler getirmişti cocuklar cok mutlu olmuştu. Bize de kokye getirmişti aynı sekilde. Birer tanede yüzük getirmişti kabeden =) cok hostu. Erkeklere de kep getirmişti namaz kepi =) bunlar biraz daha uygun fiyatlı olur kanımca
(1,011 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun Rabbim bizlere de nasip etsin inşallah en güzel şekilde oraları görmeyi♥️
(10,886 puan) tarafından
Amin kuzum amin cümlemize insallah hayırlısıyla ölmeden yüz sürmeyi nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 262 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 577 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Biskivili14 (58 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 370 göst.
30 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 631 göst.
8 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,676 soru

11,365,497 cevap

34,845 kullanıcı