0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Bir arkadaş post açmış eşinin zaman çizelgesine bakmış ben geceden beri bakıyorum açamadım nasıl oluyor biri detaylı bir anlatsın Allah hakkı için :Ddd

10 Cevaplar

+2 oy
(473 puan) tarafından
Merhaba bir tavsiye vereceğim. Öncelikle bunu yapmaya hakkınız yok onu bilin isteği dışında çocuğunuzun bile özelini karşıştıramazsınız ha bunu istiyorsunuz yapacaksınız tabi bir şey diyemeyiz kime ne? Ama bunun neticesinde görmek istemeyeceğiniz bir şey görürseniz boşanabilir misiniz? Veya açıklaması olabilecek ama kafanızı karıştıran şeyler görürseniz eşinize onun telefonunu ve özelini karıştırdığınızı itiraf etmeyi göze alıyor musunuz? Ya size güveni sarsılırsa ya sevgisi azalırsa. Duru suya siyah leke atarsınız böyle şeyler yaparsanız bulanır bir damladan bile.
tarafından
Canım zaten biz kocamla boşanmak üzereyiz. Ben ona çok güvendim ama onun hiçbir kondurmamiştm ama öyle olmuyor işte insanoğlu çiğ süt emmiş güvenmeyeceksn arkadaş açığıni arama diyorsunzda için için yiyorsa birşeyler de şüphe ederek yaşanmaz.. bende sadece telefonana bakmak için aldım öyle açık aramak için değil ama telinde neler vardı neler ona rağmen sesismi çıkarmadım ama başka şeyler oldu yaşayacağınız varsa yaşıyorsnz
(473 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı olsun keşke bunları yaşamasaydınız.  Ben normal giden bir evliliğiniz var sandım onun için duru suyu bulandırmayın dedim.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kusura bakmasinda o arkadaş oyle takip edicegine zaman cizelgesimidir nedir bakicagina okadar guvenmiyosa ceksin gitsin yok su saatte surdaymis sukadar dakka kalmis ne sacma isler ya keske kocasi ogrensede ortalik alev alsa 
tarafından
Kız deme öyle günah. Ya zaten insan kocasından şüpheleniyorsa kesin orda bir b.oook vardır kadınlar çoğu şeyi zaten hissediyor ama kabul edemiyoruz
tarafından
İste sorun burda yavrum kiz gayet zeki bi kiz belli ve ayaklari ustundede durabilen birine benziyo butarzoyunlara gerek yok onu diyorum gunah falanda degil belkide ortada bisi yok günah alan o
+1 oy
tarafından

image

Bak benim eşim buralara gitmiş :) beraber gitmiştik hep zaten 

tarafından
Hahaha peki bunun için gmail aynı olması lazım gibi bir şey var mı
tarafından
Yukarıda da demiştim evet ortak mail olması gerekiyor
tarafından
Aman kafam hiç basmaz zaten boşanma aşamasındayz ne yaparsa yapsın artık ki zaten yapacağını yaptı
tarafından
Nerden giriyorsun gezilecek yerler cikiyor
tarafından
Haritalardan giriyorsun orada zaman çizelgesi var oradan görüyorsun
+1 oy
(1,662 puan) tarafından
Google haritalara girin üstte sağda hesabınız var ona tıklayın zaman cizelgeniz yazıyor tıklarsanız gün gün görebilirsiniz tabi konumu actiysaniz
0 oy
(2,922 puan) tarafından
İyice psikoloji bozuldu :)
tarafından
Benim bakacak koca yok ama çok iyi yöntemmiş uygulanabilir,:D
0 oy
tarafından
Tam olarak bilmiyorum ama eşinin ve senin gmail aynı olması lazım herhalde . Çünkü benim eşiminde gittiği yerleri ben görüyorum . Aylık bildirim geliyor oradan bakiyorum nereye gitmiş görünüyor 
tarafından
Peki o bunu biliyor mu? Benim eşim çok uyanikti kesin farkederdi
tarafından
Biliyor tabiki :D arada açıp soruyorum . Ama ben söylemeden önce bilmiyordu .
Android telefonda var
tarafından
Kız ee ben baktım geçmiş tek var başka bişey yok çizelge falan konum olarak nerde olduğu görünmüyor
tarafından
Hatitalara gir canım oradan ayarla bas zaman çizelgesi diye birse çıkıyor
tarafından
Kız buldum ama hiçbirşey çıkmadı geçmişe de baktım gittiğimiz yerler vardı da yok gibi göstermiş
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hah bi hunilik daha 

Kız bacım git,dertsiz başını derde sokma a
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Google a girip sağ üst köşedeki yere tıklayınca geçmiş var o olması lazım ama eğer geçmişi telefon ayarı kaydetmiuorsa göremezsin 
0 oy
tarafından
Bende merk ettim
0 oy
(482 puan) tarafından
Ne edersin kendine edersin kendi kendine. Esimle şakayla karışık bazen der gideyim çıplaklar a bakayım diye. Bilirim saka olduğunu ama eger beni aldatacak olursan sadcee kendine e yaparsın derim. Bir daha mutlu yuvam, huzurun seni seven bir es ve evladin asla olmaz. Hakikaten de öyle herkes kendine yapar bana asla bir şey olmaz kafasıyla yaşarım hep.  Disari çıkacak aman çıksın rahat yasam sürmeyi seviyorum ben evlilikte. Eşler birbirlerinin üzerinde cok fazla baskıcı olmamali inan ki sonucu cok kotu oluyor. Bence sende takip isini birak. Ne yaparsa kendine yapar saan a asla bir şey olmaz
tarafından
Vallahi ben 2.5yillik evliliğim de anneme gelirken bile kavga gürültüyle gidiyirdm hiçbir yere gidemiyordm hani dediniz ya baskıcı olmamali diye ama eşim onu çok güzel yapıyordu ama kendisi hamileligmde lohusaligmda gece 1e kadar gelmiyordu.. istediği zaman girip istediği zaman çıkıyordu evliydik ama özgürdü.. siz şimdi çok farazi konuşmussnz bence kimsenin evinin içini yaşadıklarını kimse bilmez.. eşinde birşey yakaladığında bu kadar rahat olabilecekmsn gerçekten..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 45 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 288 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pamira (1,026 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 290 göst.
0 oy
7 cevap 4,637 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu