0 oy
166 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (368 puan) tarafından
Arkadaşlar bu 2 şehirden birinde yasıycam işim dolayısıyla belli degil henüz gideceğim şehir ev bakma arayışına gırdım de. Samsun ve mersinde yasayanlar bilir. Hangi ilçeleri daha nezih guvenılır. Nereden ev almalıyım. Yardımcı olursanız cok dua ederim. Yol gosterın. Ev alacağım semt benim için cok onemlı. Evde kalınca korkmak istemiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından
karadenizin her alanı güzeldir. şurası ya da şurası hakkinda bilgim olmasa da ben mersini seçmem, samsun dururken =)
(368 puan) tarafından
Ayy herkes samsun demiş bende mersin sıcak diye oraya sıcak bakıyordum fikrim degısıyor.
-Reklam-
0 oy
(1,977 puan) tarafından
4 yıldır mersinde yaşıyoruz imkanın varsa tavsiye etmiyorum. Karadeniz de yaşamış biri olarak buranın sıcağı dehşet kötü. Ha gelmiş bulunursan da Mezitli en elit semt. Fiyatları da ona göre tabiki. 2+1 ev kirası 5-6 bin civarı. Satılık fiyatları hiç demiyorum bile. 
(368 puan) tarafından
Kızlar gerçekten mi mersin bu kadar kotu mü bende sevmem boyle yılda bikinili insanlar falan alısık degılız o tarz sehırlere iç Anadolu insanı olarak. Mersin daha varoş galiba bide sehır olarak.
(1,140 puan) tarafından
Ya belki diğer yerleri daha kırsal yerleri güzeldir aslında ben ilk buraya geldiğimde bir arkadaşım ayy çok güzel orası çok şanslısın falan demişti.ama ben denize çok yakınım.o sebeple sanırım.yani sahile.hiç benlik değil çok rahatsızım ama iş burda olunca mecbur oldu.ama sahilden uzak yerleri de vardır tabii.oralarda olsam yine kabulum.bir de aşırı sıcak.klimasiz mümkün değil durulmaz.ve de çok çeşit böcek var.dedigim gibi farklı yerlerini bilemem
(368 puan) tarafından
İş yeriniz sahilde mi yoksa.
(1,977 puan) tarafından
Mersinden gitme şansımız olmadığı için ev değiştirdik. 3. Evimize geldik artık bıktım gerçekten. Evin iyisi denk gelmiyor komşunun iyisi denk gelmiyor. Muhafazakar kesim hariç herkes çıplak geziyor resmen. Çıplak komşulardan bıktım. Yenişehirden mezitliye, ordan Toroslara geçtik şimdi de. Resmen ittire ittire yaşıyoruz. İlla ki seven vardır. Ama biz yapamıyoruz.
(368 puan) tarafından
Ayyy deme gercekten oyle mi hıc sevmem demek bana gore degil. Siz sevmednz yani şehri
0 oy
(657 puan) tarafından
Mersin karışık bir şehir. Güvenli gelmiyor bana. Mersin'e yakın şehirlerde yaşadım. Mersinli arkadaşlarım oldu ama memnun olanı görmedim. Samsunu tercih edin bence.
0 oy
(887 puan) tarafından
Samsun daha ideal ve yaşanılacak bir şehir bence ben Rizeliyim ailemin yarısı orda yaşıyor bizde üç sene önce yazlık aldık atakumdan  merkezde de yaşayabilirsin korkmadan ama elit ve sakinlik istiyorsan Atakum öneririm sakin nezih bir semt merkeze de yakın ama kiralar biraz pahalı satılık demiyorum bile.
0 oy
tarafından
Doğuma büyüme mersindeyim gitme imkanım olsa hemen terk ederim buraları yazın berbat sıcaklığı var
(368 puan) tarafından
Pekı diyelim mersin cıktı calısma şehrim Akdeniz ilçesindeymış nasıl oralar  nezih mi yoksa kotu mü
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Samsun varken Mersin'de pişme sıcaktan ... 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ben samsunluyum merkez tarafını tercih edebilirsin. Cumhuriyet meydanı falan.
(368 puan) tarafından
Samsunda ilkadım var bilirmısınz guzel mı
(1,703 puan) tarafından
Evet evet biliyorum eğer aynı yerden bahsediyorsak annanemler İlkadım da oturuyor. İlkadım parkı falan var.
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Mersini bilmem ama samsun güzel şehir her türlü imkan var ilçe olarak cumhuriyet veya İlkadım güzel diyorlar 
0 oy
(324 puan) tarafından
Biz samsundayız canım gel buyur her sokagı ilçesi ayri guzel her yerinden alabılırsin ilkadim atakum canık 19 mayıs gıbı gıbı biçok yerınde durulur ben çarşambadayim burası gayet sakın burayida secenek gorebılırsın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 35 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevgii5533 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melezprenses (441 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.