0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Tünaydın kızlar .

Gece sabaha karşı uyudum. Ve rüyamda kaynanama gidicez kızım durmuyor felan. Tam yüzünü göremedim kızımın biraz büyümüş haliydi :happy:

Sonra eşim yüzüne birşey sürüyor markette . Ayy yüzün güzel olmuş hangisini sürdün diyorum. Hatırlamıyorum diyor. Ordaki görevliye soruyorum. Palmiye diye bir markaydi :D hey Allah'ım bu saçma kısımları da anlatıyorum :D

Sonra eşime kağıtta yazıyor unutmayalım diye . Eşimde patrona götürüp vereyim bu kağıdı diyor. Saçmalama diyorum git at çöpe patron ne yapsın bunu diyorum. Sonra eşim bir eve giriyor. Dışarda korumalar. 2 sürgülü kapı. Biri araba için biride motorsiklet içinmiş :D bende kapının orda bekliyorum kapı açılır araba çarpar bana diye düşünüyorum. Bekliyorum eşim gelmiyor. Sonra eve doğru yaklaşıyorum yavaşça. Eşim bir adama kağıdı uzatıyor. Adamda eliyle geri itiyor at gibisinden. Eşimde dönüp bana bakıyor yüzümle ifade ediyorum ben sana demiştim gibisinden bakıyorum :D

Sonra İbrahim Tatlıses çıkıyor evden. Siyah arabası var. Yanında 3 kişi daha var. Dışarı çıkıyorum bu adam ne alaka diyorum kendi kendime :D sürgülü kapının önündeym orda kadınlarda var hep altın dolu. Herlde orda çalışanları bekliyorlar benim eşimi beklediğim gibi diyorum . :D

Sonrada bahçeye giriyorum gizlice. Eve doğru yaklaştım. Önümde apartmanın kolonu vardı. Bende arkasına saklanayim diyorum. Bir anda öndeki tavşan dişim değdi duvara. Sallandığını hissediyorum. Yanımda annem kaynanam ve eşim var. Evdeyiz. Dişime dokunuyorum ve çekiyorum dişimi. Etim ip gibi uzadı hemen çıkmadı kökünden ama hiç canım yanmadı ve kan çıkmadı. Sonradan elimde tutuyorum dişi. Nerde saklasam ki diyorum kaynanamda kızım eski dişlerin bende kutunun içinde gece dişler cebimde uyumuşum çok yalancı bu dişler dedi. Sonra kutuya bakıyorum hepsi benim dişlerim mi diyorum evet diyor. Aynadan bakıyorum kii üstteki 4 dişim yoktu. Ayy beynimden vurulmusa dönüyorum. Annem birdaha dişin çıkmayacak diyor. Ve rüyadan uyandım ilk iş dişlerime bakmak oldu. Şükür yerli yerindelerdi :D

6 Cevaplar

0 oy
(13,857 puan) tarafından
Yasamissin resmen :-)hayırlara ciksin
tarafından
Aminn canım halen etkisindeyim. Dişlerim yokken nasıl değişik duruyordum :))
(13,857 puan) tarafından
Neyseki yerindeler:-)
tarafından
Çok şükür canım dişlerim ❤️❤️❤️❤️☺️
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Dis hayra yorulmaz kuzumm hayir dielim hayir olsun benim hic iyime gitmez
tarafından
Valla rüyamda da korktum içim bir tuhaf oldu.
(6,053 puan) tarafından
Oku funda hayira yor hayir olsun❤☺
tarafından
Aminn inşallah canım ❤️❤️❤️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
O neydi gız :D
tarafından
Hiç normal rüya görmem hahahahhh :D
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Ahahah Bi kaynanana gideceksin nasıl Bi aksiyon yaşamışsın öyle 

Sen önümüzdeki ay hamile mi kalacaksın acaba 
tarafından
İmkansız canım hamile kalmam hahah :Ddd
(10,414 puan) tarafından
Niye kız ben ne zaman rüyanda altin görsem hamile olurum
tarafından
Sende öyle demekki kuzumm :))❤️❤️☺️
0 oy
tarafından

:D ...... .......

0 oy
(606 puan) tarafından
Dış çikması birinin vefat etmesine dalalet eder ben iki kere rüyamda dışım düştüğünü gördüm 1 inden dayım vefat etti diğerinde çok sevdiğim halam
tarafından
Allah korusun canım ya :(( inşallah iyiye yoralım :((  başın sağolsun cnm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 164 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 827 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 138 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (243 puan) tarafından soruldu